Προς το περιεχόμενο

Ψησταρια Υγραεριου


DAVE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 minutes ago, vins said:

 

Χαχαχαχαχχα δεν την πήρα, κρατήθηκα!

Είπαμε θα πάμε για p500 καλά να ειμαστε  

Λίγο μεγάλη δεν είναι; 

Στα 2500 θα αγόραζες prestige? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 20,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • SagoniasSlutRos

    2222

  • ilpapacha

    2013

  • sndev

    1098

  • ηνίοχος

    585

14 λεπτά πριν, sndev είπε

Λίγο μεγάλη δεν είναι; 

Στα 2500 θα αγόραζες prestige? 

Η 625 ναι είναι μεγάλη.

Η p500 2399 έχει τώρα. Η p665 (μεγάλη prestige) έχει 2799. Αν δεν μου ήταν εξαιρετικά οριακά στο χώρο η p665 θα την προτιμούσα γιατί παίρνει και σφαχτά.

Θα δούμε. Θέλω πρώτα να κάνω τη μετακόμιση και μετά θα κάμω αγορά. Εκτός αν στο μεταξύ υπάρξει κάποια καλή προσφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 minutes ago, vins said:

Η 625 ναι είναι μεγάλη.

Η p500 2399 έχει τώρα. Η p665 (μεγάλη prestige) έχει 2799. Αν δεν μου ήταν εξαιρετικά οριακά στο χώρο η p665 θα την προτιμούσα γιατί παίρνει και σφαχτά.

Θα δούμε. Θέλω πρώτα να κάνω τη μετακόμιση και μετά θα κάμω αγορά. Εκτός αν στο μεταξύ υπάρξει κάποια καλή προσφορά.

Ποτέ μετακομίζεις; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 12/6/2023 στις 3:25 ΜΜ, SagoniasSlutRos είπε

Απ οτι ειδα εχουν φερει και σταθερο 50αρη ρυθμιστη για ελληνικες φιαλες.

πάντα είχαν 50αρι /1,5 κλ
αυτό  βεβαια ειναι χρήσιμο για όσους εχουν  ψησταριές με Γερμανικές προδιαγραφές  , και καλό είναι να μην το χρησιμοποιήσουν όσοι έχουν αγοράσει απο δω  και αυτό γιατί θα ανεβάσουν μεγάλες θερμοκρασίες και είναι  πολύ πιθανό να δημιουργήσουν πρόβλημα  , ειδικά μάλιστα τους καλοκαιρινούς μήνες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, ηνίοχος είπε

πάντα είχαν 50αρι /1,5 κλ
αυτό  βεβαια ειναι χρήσιμο για όσους εχουν  ψησταριές με Γερμανικές προδιαγραφές  , και καλό είναι να μην το χρησιμοποιήσουν όσοι έχουν αγοράσει απο δω  και αυτό γιατί θα ανεβάσουν μεγάλες θερμοκρασίες και είναι  πολύ πιθανό να δημιουργήσουν πρόβλημα  , ειδικά μάλιστα τους καλοκαιρινούς μήνες

Καλα εννοειται οτι ειναι για Γερμανικες μονο! Θυμαμαι ομως οτι μονο ρακορ μετατροπης ειχαν, οχι και ρυθμιστη.

Anyway, καλο ειναι που υπαρχει και αυτη η επιλογη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, SagoniasSlutRos είπε

Καλα εννοειται οτι ειναι για Γερμανικες μονο! Θυμαμαι ομως οτι μονο ρακορ μετατροπης ειχαν, οχι και ρυθμιστη.

Anyway, καλο ειναι που υπαρχει και αυτη η επιλογη.

Μάλλον δεν θα θυμάσαι καλά ή θα  είχε γίνει κάποια παρερμηνεία , σε κάθε περίπτωση είναι μια επιλογή που μπορεί να φανεί χρήσιμη  για κάποιες ψησταριές στα κρύα του χειμώνα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσομοίωση κινέζικου για βραδυνό...

2 φακελάκια Noodles

150 γρ. μικρές γαρίδες

1 φέτα σολωμού

1 μελιτζάνα για συνοδεία 

Σύνολο: 7.50€

Screenshot_2023-06-14-22-07-48-565_com_miui.gallery-edit.jpg.40673403f9bb3ec7e68f86b5867955ba.jpg

 

Screenshot_2023-06-14-22-07-11-926_com_miui.gallery-edit.jpg.2557b327e47e0baf9f588f8f8dca183d.jpg

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 hours ago, AristidisZ said:

Καλημέρα 

Παίζει η NAPOLEON F365SIBPGT Κωτσο και Media στα 700…

Μαλλον ήρθε η ώρα μου…

εαν εχει το πλευρικό υπέρυθρο έφυγες σούμπιτος 

παιζει στο you 670 κ νομιζω κ εκεί έχουν άτοκες δόσεις σαν κοτσοβολο  κ media

Επεξ/σία από sndev
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα σε όλους. Κατόχους Campingas σειρά 3 εδώ. Καταρχήν να πω Ότι δεν αξίζει τα λεφτά της. Εγώ την είχα αγοράσει 250 € και πάλι σ’ αυτά τα λεφτά μέτρια τι λες. Τώρα θα ήθελα την βοήθειά σας στο εξής οι σχάρες που έχει, βασικά μία σχάρα και μία πλάκα είναι εμαγε και έχουνε χαλάσει θα ήθελα να τις αλλάξω με κάτι κατά παραγγελία. Κατά προτίμηση ανοξείδωτο ατσάλι για ευκολία η μαντέμι. Έχετε κάτι να συζητήσετε για την διαστάσεις της είναι εξεζητημένες και δύσκολο Να βρω. Θα ήθελα να κάνω κάτι κατά παραγγελία. Διαστάσεις δηλαδή 61*45 σύνολο.
 Η άλλη λύση είναι να πετάξω από πάνω πλάκα ψησίματος έτοιμη οποιοσδήποτε εταιρείας και να τελειώνω. Για μεμβράνες δεν το συζητώ καν. Μπορείτε να βοηθήσετε παρακαλώ πολύ;

Επεξ/σία από Skatzivas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Skatzivas είπε

Καλημέρα σε όλους. Κατόχους Campingas σειρά 3 εδώ. Καταρχήν να πω Ότι δεν αξίζει τα λεφτά της. Εγώ την είχα αγοράσει 250 € και πάλι σ’ αυτά τα λεφτά μέτρια τι λες. Τώρα θα ήθελα την βοήθειά σου στο εξής η σχάρες που έχει, βασικά μία σχάρα και μία πλάκα είναι μαγεία και έχουνε χαλάσει θα ήθελα να τις αλλάξω με κάτι κατά παραγγελία. Κατά προτίμηση ανοξείδωτο ατσάλι για ευκολία η μαντέμι. Έχετε κάτι να συζητήσετε για την διαστάσεις της είναι εξεζητημένες και δύσκολο Να βρω. Θα ήθελα να κάνω κάτι κατά παραγγελία. Η άλλη λύση είναι να πετάξω από πάνω πλάκα ψησίματος έτοιμη οποιοσδήποτε εταιρείας και να τελειώνω. Για μεμβράνες δεν το συζητώ καν. Μπορείτε να βοηθήσετε παρακαλώ πολύ;

Μπορείς να την πουλήσεις και να πάρεις μια πιο σοβαρή ψησταριά.

 

Κι εγώ μια ίδια έχω ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μία αναζήτηση στο Google για κοντινό σιδηρουργείο που κατασκευάζει σχάρες κατά παραγγελία και η επιλογή μιας οικονομικής σχάρας, νομίζω πως είναι υπό τις προϋποθέσεις που θέτεις, η καλύτερη λύση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...