Προς το περιεχόμενο

Ψησταρια Υγραεριου


DAVE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
57 λεπτά πριν, alex19871987 είπε

Χτυπάω???

Screenshot_2023-01-23-14-18-53-924_com.android.chrome.jpg

Συμφωνα με Σκρουτζ...

Η  Χαμηλότερη τιμή του ηταν 287€ τον Νοε 21, απο εκει και πέρα έχει τον Δεκ 22 το ειχε το Media Markt στα 305€...

οπότε καλή τιμή τα 380€ απλά ΑΝ δεν καιγεσαι μπορείς να περιμένεις γιατί γενικότερα η αγορά (Covid, εφοδιαστική αλυσίδα, Καυσημα, πολεμος κτλ) δείχνει να εξομαλύνετε... Βασικά Ελλάδα δυσκολά παίζουν μεγαααλες εκπτώσεις (πολλοί και διάφοροι οι λόγοι) οπότε θα κοίταζα και έξωτερικό...

Ισως το πετύχεις κανα 300€ στο μέλλον...ποσο μέλλον και ΑΝ δεν μπορώ να σου πω..,

Προσωπικά το περίμενα παρα πολύ καιρό και τελικά κατάφερα και το έφερα απο Ελβετία...με δωρεάν μεταφορικά... 

6 λεπτά πριν, alimentas είπε

Ειχα σκεφτει της εξης πατεντα για οσους ψηνουν σε bbq κ σε πετρα αλλα λογω ooni δεν το δοκιμασα ποτε.Την στιγμη που το απο κατω ψηνεται σωστα κ φουσκωνει σωστα και το μονο που μενει ειναι το χρωμα στην κρουστα ενα φλογιστrο δεν θα εκανε αυτη την δουλεια???

Δεν ακούγετε λάθος πάντως...

Επεξ/σία από Evgenios_V
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 20,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • SagoniasSlutRos

    2221

  • ilpapacha

    2012

  • sndev

    1098

  • ηνίοχος

    585

7 λεπτά πριν, Evgenios_V είπε

Η  Χαμηλότερη τιμή του ηταν 287€ τον Νοε 21, απο εκει και πέρα έχει τον Δεκ 22 το ειχε το Media Markt στα 305€...

 

Ισως το πετύχεις κανα 300€ στο μέλλον...ποσο μέλλον και ΑΝ δεν μπορώ να σου πω..,

Mε καρτα eurobank παιρνει επιστροφη 75.80€, οποτε βγαινει κοντα 300€ τελικη τιμη (εμμεσα). Δε νομιζω να πεσει συντομα ξανα εκει.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ πραγματικά ειμαι έτοιμος να τα σκάσω (για το 12άρι μάλλον) αλλά αυτό το "αναμένεται" με χαλάει λίγο. 

ουτε καν ενα στο περίπου δεν δίνουν και δεν ψηνομαι να τους δώσω την 300άρα και να περιμένω κανα 6μηνο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, zanskou είπε

εγώ πραγματικά ειμαι έτοιμος να τα σκάσω (για το 12άρι μάλλον) αλλά αυτό το "αναμένεται" με χαλάει λίγο. 

ουτε καν ενα στο περίπου δεν δίνουν και δεν ψηνομαι να τους δώσω την 300άρα και να περιμένω κανα 6μηνο

Ακριβώς και εγώ αυτό σκέφτομαι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Evgenios_V είπε

στα 369€ υπερπλήρες πακέτο ΚΑΙ με προεγκατάστημένη την περιστροφή...Μόνο θερμόμετρο λείπει...

Για θερμόμετρο υπερύθρων, έχω παραγγείλει το παρακάτω

https://www.amazon.de/INK-IFT03-Infrared-Thermometer-Temperature-Industrial/dp/B095LQJ9XL/

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, zanskou είπε

εγώ πραγματικά ειμαι έτοιμος να τα σκάσω (για το 12άρι μάλλον) αλλά αυτό το "αναμένεται" με χαλάει λίγο. 

ουτε καν ενα στο περίπου δεν δίνουν και δεν ψηνομαι να τους δώσω την 300άρα και να περιμένω κανα 6μηνο

Kαι αν δεν γινει η χρεωση παιζει να χαθει και η επιστροφη. Δεν εχω δει τους ορους μεχρι ποτε ειναι.

18 λεπτά πριν, ilpapacha είπε

Για θερμόμετρο υπερύθρων, έχω παραγγείλει το παρακάτω

https://www.amazon.de/INK-IFT03-Infrared-Thermometer-Temperature-Industrial/dp/B095LQJ9XL/

Εγω ειχα παρει ενα πολυ πιο φθηνο, καπου 10€. Τωρα για 5-6 βαθμους πανω κατω δεν χαθηκε ο κοσμος για τη συγκεκριμενη δουλεια.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, SagoniasSlutRos είπε

Kαι αν δεν γινει η χρεωση παιζει να χαθει και η επιστροφη. Δεν εχω δει τους ορους μεχρι ποτε ειναι.

21 λεπτά πριν, ilpapacha είπε

φανταζομαι ρε συ οτι παραγγέλνοντας το μέσω του site σε χρεώνουν επιτόπου. οχι ; 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, SagoniasSlutRos είπε

Εγω ειχα παρει ενα πολυ πιο φθηνο, καπου 10€. Τωρα για 5-6 βαθμους πανω κατω δεν χαθηκε ο κοσμος για τη συγκεκριμενη δουλεια.

Είμαι ευχαριστημένος από το instant της εταιρείας και γι αυτό το εύρος μέτρησης (μέχρι 750 βαθμούς), θεωρώ ότι είναι καλή τιμή.


Προφανώς υπάρχουν και πιο οικονομικές επιλογές, στο ίδιο εύρος μέτρησης, όπως πχ η παρακάτω 

https://www.amazon.de/-/en/Infrared-Thermometer-Tilswall-Temperature-Barbecue/dp/B0BF9VL577/

απλά προτιμώ να επιλέξω μία πιο γνωστή εταιρεία, όπου είμαι ευχαριστημένος από την προηγούμενη αγορά που έχω κάνει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, zanskou είπε

φανταζομαι ρε συ οτι παραγγέλνοντας το μέσω του site σε χρεώνουν επιτόπου. οχι ; 

 

θα σε γελασω. Λογικα ναι ομως.

Το αμαζον χρεωνει οταν ειναι να στειλει μονο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, SagoniasSlutRos είπε

θα σε γελασω. Λογικα ναι ομως.

Το αμαζον χρεωνει οταν ειναι να στειλει μονο.

Kαλά αμα λειτουργούσαν όλοι σαν το Amazon δεν θα μας ενοιαζε τιποτα :P

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιάλες αερίου για βορεα προάστεια, έχει να προτείνει κανείς, κάποιον αξιόπιστο. Έχουν φοβηθεί τα μάτια μου, με όλους αυτούς εκεί έξω που πουλάνε φιάλες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, Xorxhs! είπε

Φιάλες αερίου για βορεα προάστεια, έχει να προτείνει κανείς, κάποιον αξιόπιστο. Έχουν φοβηθεί τα μάτια μου, με όλους αυτούς εκεί έξω που πουλάνε φιάλες

Απο βενζιναδικο, τα περισοτερα shell εχουν και ειναι μια χαρα

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...