Προς το περιεχόμενο

Ψησταρια Υγραεριου


DAVE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, biovaggoulas είπε

Τα μεγάλα απευθείας πάνω στο μαντέμι?? Θα βάλω κάτι τσιπούρες σήμερα και θέλω κάνα τιπ να μην το μετανιώσω..

Γιατί όχι στη σχάρα;

IMG_20221105_135239_1.jpg.6ed1c0ea85247d68e8b7caa375c4c99b.jpg

 

Και να σου πω κάτι; Γιατί δε βάζεις μια στη σχάρα και μια στο μαντέμι να δεις τι παίζει;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 20,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • SagoniasSlutRos

    2220

  • ilpapacha

    2012

  • sndev

    1098

  • ηνίοχος

    585

2 ώρες πριν, biovaggoulas είπε

Τα μεγάλα απευθείας πάνω στο μαντέμι?? Θα βάλω κάτι τσιπούρες σήμερα και θέλω κάνα τιπ να μην το μετανιώσω...

Mην το φοβασαι

Λαδωσε σχαρα κ ψαρι πολυ καλα κ μην επιχειρησεις να γυρισεις το ψαρι πριν την ωρα του. Θα δεις θα εισαι κομπλε.

Περιμενουμε φωτο!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, ilpapacha είπε

Δύο burgers στα γρήγορα

28014D72-3AC9-47F9-B91F-675C657958A7.jpeg.ebd5feadfd1ac0eb62a263af37bd38cd.jpeg

Πες μας άποψη για ψωμάκια σοβολο περάσανε 2 3 βδομάδες λογικά η τα φάγες η μουχλιασανε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, ritualistic είπε

 

Περιμενουμε φωτο!

Αν εξαιρέσεις ότι το ένα το "χάλασα"  καταλάθος, γενικά πήγε πολύ καλά. Και ζουμερο ψάρι και καθαρή η ψησταριά. Όσο για μυρωδιές ελπίζω να μην έμεινε τίποτα και το καταλάβω στο μοσχαράκι μου την επομενη φορά. 😂

350 +550 + 400 γρCompress_20221203_172712_2302.jpg.b182b13402c36ba49085975e60901dbd.jpg

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, sndev είπε

Πες μας άποψη για ψωμάκια σοβολο περάσανε 2 3 βδομάδες λογικά η τα φάγες η μουχλιασανε

Πολύ καλά! Είχες δίκιο. Τα συστήνω ανεπιφύλακτα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα στην ομάδα... Έχω χτιστό μπάρμπεκιου στο μπαλκόνι και επειδή δε με βολεύει η κατάσταση με τα κάρβουνα θα ήθελα να βάλω ψησταριά υγραερίου (επιτραπέζια) επάνω του.... Σκεφτόμουν για την https://www.skroutz.gr/s/23501648/Somagic-Ψησταριά-Υγραερίου-Μαντεμένια-Πλάκα-με-2-Εστίες-Solia-200.html έχει κανείς να προτείνει κάτι άλλο? Οι διαστάσεις μου δεν πρέπει να είναι πάνω από 64cm  μήκος και 44cm πλάτος... Και δε θα ήθελα να ξεπεράσω τα 200 ευρώ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, ilpapacha είπε

Πολύ καλά! Είχες δίκιο. Τα συστήνω ανεπιφύλακτα.

@sndevΤα επαιρνα κ εγω πριν καιρο αλλα κατι με χαλουσε και τα εκοψα. Τα ξαναπηρα προχτες και φαινεται οτι κατι εχει αλλαξει στη συνταγη και ειναι καπως πιο αφρατα και αρκετα καλυτερα απο πριν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, gougous είπε

Καλησπέρα στην ομάδα... Έχω χτιστό μπάρμπεκιου στο μπαλκόνι και επειδή δε με βολεύει η κατάσταση με τα κάρβουνα θα ήθελα να βάλω ψησταριά υγραερίου (επιτραπέζια) επάνω του.... Σκεφτόμουν για την https://www.skroutz.gr/s/23501648/Somagic-Ψησταριά-Υγραερίου-Μαντεμένια-Πλάκα-με-2-Εστίες-Solia-200.html έχει κανείς να προτείνει κάτι άλλο? Οι διαστάσεις μου δεν πρέπει να είναι πάνω από 64cm  μήκος και 44cm πλάτος... Και δε θα ήθελα να ξεπεράσω τα 200 ευρώ! 

Δεν έχω ιδία άποψη αλλά είμαι περίεργος για την απόδοση αυτής της ψησταριάς. Αν ήμουν στη θέση σου και σύμφωνα με τα κριτήρια σου, θα το έψαχνα και θα το σκεφτόμουν...

https://www.skroutz.gr/s/23850574/Thermogatz-Ψησταριά-Υγραερίου-με-2-Εστίες-Gs-Grill-2-Mini.html

https://youtu.be/atYKltKFA-M

 

Επεξ/σία από est
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ritualistic είπε

@sndevΤα επαιρνα κ εγω πριν καιρο αλλα κατι με χαλουσε και τα εκοψα. Τα ξαναπηρα προχτες και φαινεται οτι κατι εχει αλλαξει στη συνταγη και ειναι καπως πιο αφρατα και αρκετα καλυτερα απο πριν.

εγω παλι νομιζω τα χαλασανε κάπως, ξέρεις τι εχω παρατηρήσει αν εισαι κοντα ημερομηνία λήξης γευστικά κ σαν υφη δεν εχουν καμία σχέση με τα πρώτης 1 -2 μέρες αν τα βάλεις δε  κ ψυγείο για να συντηρηθούν γίνονται χειρότερα ενω πιο παλια ηταν ΟΚ κ κοντα στην ημερομηνία λήξης

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, sndev είπε

εγω παλι νομιζω τα χαλασανε κάπως, ξέρεις τι εχω παρατηρήσει αν εισαι κοντα ημερομηνία λήξης γευστικά κ σαν υφη δεν εχουν καμία σχέση με τα πρώτης 1 -2 μέρες αν τα βάλεις δε  κ ψυγείο για να συντηρηθούν γίνονται χειρότερα ενω πιο παλια ηταν ΟΚ κ κοντα στην ημερομηνία λήξης

Δεν το εχω παρατηρησει αυτο παραδοξως ειναι φρεσκα αυτα που εχω παρει γιατι για καποιο λογο αυτη τη φορα τα πηρα απο τον φουρνο τους κ ειδα την ημερομηνια οταν τα επαιρνα χαχα

Μπορει να μην εχεις αδικο παντως γιατι προηγουμενως τα επαιρνα απο τον Αγγελη που σιγουρα θα επαιρνε στοκ να εχει να δινει… Με λεπτομερειες θα μου πεις ασχολομαστε τωρα αλλα αυτες κανουν την διαφορα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, biovaggoulas είπε

Αν εξαιρέσεις ότι το ένα το "χάλασα"  καταλάθος, γενικά πήγε πολύ καλά. Και ζουμερο ψάρι και καθαρή η ψησταριά. Όσο για μυρωδιές ελπίζω να μην έμεινε τίποτα και το καταλάβω στο μοσχαράκι μου την επομενη φορά. 😂

350 +550 + 400 γρCompress_20221203_172712_2302.jpg.b182b13402c36ba49085975e60901dbd.jpg

ποια ψησταρια έχεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...