Προς το περιεχόμενο

Οι πωλήσεις του Samsung Galaxy S II ξεπέρασαν τα 10 εκατομμύρια κομμάτια


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 68
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

...αλλα πίστεψε με ,20μύρια iphone 4 πουλήθηκαν σε ένα 4μηνο....

 

τί εννοεις να σε "πιστεψω"? θα το αναγαγουμε σε θεολογικη αναζητηση? Ή εχεις καποιο στοιχειο που απαγορευεται να το δημοσιοποιησει η apple?

Εγω απλα ρωτησα μηπως ξερει κανεις καποιο αντιστοιχο (δε χρειαζεται να ειναι το ιδιο) οροσημο πωλησεων για το iphone4. Να δω δηλαδη ποσα ειναι αυτα τα προβατα που λες. Αλλα επαναλαμβανω.. για το iphone4...4!!.... 4!!!! τεσσερα!!! Οχι ολα τα iphones παρεα. Να το ξαναπω..? Μονο για το τεσσερα ρωταω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το S2 ειναι το καλύτερο κινητό-smartphone που έχω πιάσει στα χέρια μου. Αυτή την στιγμή δεν υπάρχει κινητό που να μπορεί να σταθεί δίπλα του...

 

Όσο το γνωρίζεις περισσότερο, τόσο εκπλήσσεσαι περισσότερο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aρχισαμε πάλι?

Το 90% δε το αγόρασε για την εμφάνιση του, αλλά για τις δυνατότητες που έχει!

Οποταν είναι τελείως άκυρη η αναφορά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι μωρέ, εντάξει, προφανώς το αγόρασαν για άλλους λόγους. Απλά και γω θα τα 'παιρνα στην κράνα αν κάποιος αντέγραφε σε τέτοιο βαθμό το design των συσκευών μου. Θα μου πεις, όλοι αντιγράφουν σε μικρό ή μεγάλο βαθμό. Θεωρώ ότι η Σάμυ οφείλει να δώσει επιτέλους στις συσκευές της τη δική της σφραγίδα αντί να πατάει -προκλητικά πολλές φορές- στο στυλ άλλων. Πρέπει και στο σχεδιαστικό κομμάτι να βρει το δικό της δρόμο. Ας μη στρέφουμε τα βέλη μας προς μια κατεύθυνση, λοιπόν, ας βλέπουμε και τις δυο όψεις του νομίσματος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι μωρέ, εντάξει, προφανώς το αγόρασαν για άλλους λόγους. Απλά και γω θα τα 'παιρνα στην κράνα αν κάποιος αντέγραφε σε τέτοιο βαθμό το design των συσκευών μου. Θα μου πεις, όλοι αντιγράφουν σε μικρό ή μεγάλο βαθμό. Θεωρώ ότι η Σάμυ οφείλει να δώσει επιτέλους στις συσκευές της τη δική της σφραγίδα αντί να πατάει -προκλητικά πολλές φορές- στο στυλ άλλων. Πρέπει και στο σχεδιαστικό κομμάτι να βρει το δικό της δρόμο. Ας μη στρέφουμε τα βέλη μας προς μια κατεύθυνση, λοιπόν, ας βλέπουμε και τις δυο όψεις του νομίσματος.

Εμένα μου φαίνεται, ότι η samsung να το έκανε και επίτηδες,για να προκαλέσει όλη αυτή τη κατάσταση!

Αυτή την αίσθηση έχω, μετά τα τελευταία γεγονότα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Πολύ μίσος ρε παιδί μου. Σκουπίδι το iPhone 4 ε; Και δεν το κατασκεύασε καν η Apple ε;

Μ' αρέσουν ιδιαίτερα οι προβλέψεις για το τι θα βγάλει η Apple στα επόμενα δύο χρόνια. Φαίνεται έχεις το κληρονομικό χάρισμα.

 

Καλό θα ήταν να χαλαρώσουμε λίγο, τέτοιος funboy-ισμός δεν κάνει καλό σε κανέναν... :)

 

Σκουπίδι, για τα λεφτά του. Συγκριτικά με ένα Desire κιόλας.. που δε καταλαβαίνω στη τελική ποιό είναι πιο λειτουργικό (με τόσες ελευθερίες και γρηγορότερο CPU με ένα εύκολο Clockάκι). Και 200€ διαφορά (στην καλύτερη), είναι τόσο λίγα πια για τους Έλληνες τους λεφτάδες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...