Προς το περιεχόμενο

Οι πωλήσεις του Samsung Galaxy S II ξεπέρασαν τα 10 εκατομμύρια κομμάτια


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σύμφωνα με τη Samsung, το Galaxy S II έχει ξεπεράσει πλέον τον αριθμό ορόσημο των 10 εκατομμυρίων πωλήσεων σε παγκόσμιο επίπεδο. Οι πωλήσεις αυτές πραγματοποιήθηκαν σε διάστημα 5 μηνών, καθιστώντας το ως την πιο γρήγορα διαδεδομένη σε πωλήσεις συσκευή της Samsung. Το προηγούμενο ρεκόρ για την εταιρεία κατείχε το Star phone (S5230), το οποίο σημείωσε τις ίδιες πωλήσεις σε 6 μήνες. Επίσης το Galaxy S Ι σημείωσε τις ίδιες πωλήσεις σε διάστημα 7 μηνών.

 

s2-10m.jpg

 

Όσον αφορά τις πωλήσεις του Galaxy S II σε γεωγραφικό επίπεδο, στην Νότια Κορέα πουλήθηκαν 3.6 εκατομμύρια κομμάτια, 2.3 εκατομμύρια στην Ασία, ενώ στην Ευρώπη ο αριθμός φτάνει τα 3.4 εκατομμύρια με τη Γαλλία, τη Γερμανία, τη Ρωσία να συμβάλλουν σε σημαντικό βαθμό στις πωλήσεις.

 

Link.png Site: sammyhub.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 68
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και λίγα είναι.. Ρεκορ πωλήσεων παρόλα τα προβλήματά που είχε (υπερθερμανσεις, κιτρινιλες στην οθόνη, ροζ σκιές στις φωτο, συν ότι είναι απο τα ακριβότερα κινητά ). Τα οποία οφείλονταν σχεδόν όλα στο αρχικό ανώριμο software, που δεν ήταν ετοιμο. Είχαν βουηξει τα φόρουμ με αυτά και αποθάρρυναν τη συντριπτική πλειοψηφία. Όταν μια συσκευή αξίζει όμως, θα πουλήσει πολυ παρα τα προβλήματά και το θάψιμο, ητε λέγεται iPhone ητε samsung.

 

android.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι είναι ο νόμος τς αγοράς, έχεις τα καλύτερα τεχνικά χαρακτηριστικά έχεις και την πίτα.

Ευτυχώς η Samsung το βλέπει αυτό με την κυκλοφορία των Galaxy σειρών της και έχει μπεί πάρα πολύ δυναμικά στην χώρο της κινητής.

Η μάχη των specs στα καλύτερα της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι ότι με ενδιαφέρει αλλά δε μπορώ να κρύψω την απέχθεια μου προς την Apple :devil: :devil:

Έ ρε eten με windows 6.1 που χρειάζεται σε μερικούς αγνώμονες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έ ρε eten με windows 6.1 που χρειάζεται σε μερικούς αγνώμονες...

 

υποννοεις οτι οφειλουμε ευγνωμοσυνη στην apple για αυτη τη θαυμασια συσκευη που δεν κατασκευασε αυτη;;

αν ναι συμφωνω γιατι με το να κοστολογει το -σκουπιδι- iphone 4 στα 600+ € με κατευθυνε ως προς την αγορα μου με τη μια στην αντιθετη μερια και τα λιγοτερα λεφτα που εδωσα μου προσφεραν μια απιστευτα καλυτερη συσκευη απο οτιδηποτε εχει η θα βγαλει η apple στα επομενα 2 χρονια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

υποννοεις οτι οφειλουμε ευγνωμοσυνη στην apple για αυτη τη θαυμασια συσκευη που δεν κατασκευασε αυτη;;

αν ναι συμφωνω γιατι με το να κοστολογει το -σκουπιδι- iphone 4 στα 600+ € με κατευθυνε ως προς την αγορα μου με τη μια στην αντιθετη μερια και τα λιγοτερα λεφτα που εδωσα μου προσφεραν μια απιστευτα καλυτερη συσκευη απο οτιδηποτε εχει η θα βγαλει η apple στα επομενα 2 χρονια...

Πολύ μίσος ρε παιδί μου. Σκουπίδι το iPhone 4 ε; Και δεν το κατασκεύασε καν η Apple ε;

Μ' αρέσουν ιδιαίτερα οι προβλέψεις για το τι θα βγάλει η Apple στα επόμενα δύο χρόνια. Φαίνεται έχεις το κληρονομικό χάρισμα.

 

Καλό θα ήταν να χαλαρώσουμε λίγο, τέτοιος funboy-ισμός δεν κάνει καλό σε κανέναν... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το προηγούμενο μοντέλο της samsung το πήγα service και αφού δεν έβγαλα άκρη με αυτούς Ομόνοια buy and sell 1000 φορές iPhone ποτε δεν είχα πρόβλημα ούτε με 3GS ούτε με το 4

 

3 φορές service αν είναι δυνατόν 1 μήνα χωρίς τηλεφωνό ήμουν η μπαταρία δεν έκανε καλη επαφή και έκλεινε και αυτοί λέγανε φταίει το software!!!! Ποτε ξανα samsung μακρυά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...