Προς το περιεχόμενο

Νομιμότητα/Ασφάλεια πηγών CD keys για Steam και όχι μόνο [CD key stores]


xtrmsnpr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, elpaso1 είπε

Γνωρίζετε από που μπορώ να βρω το fifa 18 σε καλή τιμή; Δεν θέλω να το αγοράσω σε φυσική μορφή, καθώς δεν έχει αξία με το πέρασμα του χρόνου. 

Δε το βρίσκω κάτω από 32 ευρώ πουθενα. Να το πάρω από instant gaming? 

To ειχε το origin πριν κατι μερες 23,99.Το εψαχνα και εγω για πιο φθηνα αλλα τελικα το πηρα απο το origin στα 23,99.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

6 λεπτά πριν, panagiotis54 είπε

αν εχει κακη φημη γιατι να το αγορασεις?? δεν υπαρχουν αλλοι τροποι και κυριως αλλα παιχνιδια για να παιξεις? :/

Άμα βασιζεσαι στην φήμη, σωθηκες. Μπορείς να έχεις και προσωπική άποψη, όπως προείπα για 7 ευρώ που το είχα αγοράσει εγώ μου άρεσε, ανεξαρτήτου καλής κακής φήμης.

Δες, διάβασε, δοκιμασε και κρίνε μόνος σου. Κακή φήμη απέκτησε κυρίως για τεχνικής φύσεως ζητήματα, κάποια εκ των οποίων διορθώθηκαν σήμερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Απο instant gaming αγορασα το fifa 18, εδω και 2 εβδομαδες, κανενα προβλημα! Με το που εγινε η αγορα, το κλειδι ηρθε αμεσως στο e-mail.

Επεξ/σία από elpaso1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

instant gaming είναι άψογο έχω αγοράσει αρκετά παιχνίδια και έχεις όπως λέει και η ονομασία instant τον κωδικό σου. 

Απίθανο!

 

Επίσης μόλις έκανα αγορά απο cdkeys στα 20 ευρώ το Forza Horizon3 πακέτο με το bundle του ,hot wheels για (Χ1 και windows) λειτουργησε απευθείας βάζοντας τον κωδικό στο microsoft store!

Επίσης δίνει μαζί με την αγορά κωδικό δώρο το AC unity για xbox one

Νομίζω είναι πολύ καλό πακέτο.

Επεξ/σία από Prof_Chaos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Εξαπάτηση σε γνωστό site

Καλησπέρα, πραγματοποίησα μια αγορά ενός game από το gamivo.com, μόλις έγινε η πληρωμή με χρεωστική χωρίς το customer protection programme του site, μου στέλνουν οι αθεόφοβοι ένα email σας το ποστάρω εδω, φυσικά και αρνήθηκα κι ζήτησε επιπλέον refund, έχω ανοίξει και case, μου έκαναν cancel αλλά ακόμα περιμένω απάντηση από χθες το βράδυ και refund δεν έχω διαπιστώσει. Λέτε να μου φάνε λεφτά από τη κάρτα?? Μπορώ να καταφυγή στα γραφεια δίωξη ηλεκ.εγγκληματος; θα βγάλω κάποια άκρη?

Screenshot_20180523-085204.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 23/5/2018 στις 8:52 ΠΜ, giorgosmcmc είπε

Εξαπάτηση σε γνωστό site

Καλησπέρα, πραγματοποίησα μια αγορά ενός game από το gamivo.com, μόλις έγινε η πληρωμή με χρεωστική χωρίς το customer protection programme του site, μου στέλνουν οι αθεόφοβοι ένα email σας το ποστάρω εδω, φυσικά και αρνήθηκα κι ζήτησε επιπλέον refund, έχω ανοίξει και case, μου έκαναν cancel αλλά ακόμα περιμένω απάντηση από χθες το βράδυ και refund δεν έχω διαπιστώσει. Λέτε να μου φάνε λεφτά από τη κάρτα?? Μπορώ να καταφυγή στα γραφεια δίωξη ηλεκ.εγγκληματος; θα βγάλω κάποια άκρη?

Screenshot_20180523-085204.jpg

Συγνώμη αλλά η εξαπάτηση ποια είναι ακριβώς; Εάν η πολιτική τους λέει ότι πρέπει να επιβεβαιώσεις το λογαριασμό σου στέλνοντας έγγραφα, δεν φταίνε αυτοί που δεν ενημερώθηκες και πήγες να κάνεις αγορά. Και για ποιον λόγο αρνήθηκες να συνεργαστείς μετά;

ΥΓ. Δεν το γνωρίζω το site, κρίνω από αυτά που γράφεις.

Επεξ/σία από p4n0s86
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και στο instant-gaming αν αγοράσεις με PayPal σου ζητάνε κάτι αντίστοιχο. Οι παραπάνω απλά ζητάνε way too much, αλλά δεν έχεις λόγο να αρνηθείς, θα το πάρεις το κλειδί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι άνθρωποι ζητάνε ένα οποιοδήποτε έγγραφο που να δείχνει ημερομηνία και τόπο έκδοσης καθώς και χειρόγραφο πάνω σε αυτό το gamivo.com

Που είναι η εξαπάτηση;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...