Προς το περιεχόμενο

Νομιμότητα/Ασφάλεια πηγών CD keys για Steam και όχι μόνο [CD key stores]


xtrmsnpr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θέλω να δοκιμάσω το DIABLO 3(δεν εχω ξανα ασχοληθεί με τέτοιου είδους παιχνιδι) ,το εχω βρει εδώ https://www.hrkgame.com/games/product/diablo-3-cd-key-pcmac-global/  13,45Ε ,ειναι αξιόπιστο το συγκεκριμένο κατάστημα ?.... υπάρχει κάπου φθηνότερα?

 

12 έχω πάρει από HRK και δεν είχα πρόβλημα. Βέβαια κάτι μικρά indies ήταν, αλλά δεν παύει να είναι αγορές. Δεν έχει ακουστεί κάτι για το συγκεκριμένο πάντως προς το παρόν, ασφαλή φαίνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Witcher 3 Game of the Year(για να εχει και τα expansion) τι τιμουλα παιζει στα κλειδαδικα(δεν εχω ιδεα ποια site παιζουν και ειναι αξιοπιστα)?

Απο καποιο αξιοπιστο φυσικα με paypal.

 

ΥΓ.Εριξα διαβασμα και τελικα το βρηκα στα 12 σκετο και στα 25 το goty.Ισως να περιμενω λιγακι ακομα να πεσει το goty.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω ποσο ακομα μπορει να πεσει η goty edition, 2-3-5 ευρω?. Εγω το πηρα στα 25, μιλαμε για περιπου 200 ωρες gameplay οποτε αξιζει.

Το θελω και για steam και εκει 33Ε ειναι η φθηνοτερη.

Ισως τωρα στα χριστουγεννα να παιξει καμια προσφορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θελω και για steam και εκει 33Ε ειναι η φθηνοτερη.

Ισως τωρα στα χριστουγεννα να παιξει καμια προσφορα.

και τα 3 witcher τα χω στο GOG.

Το οποίο το έδωσα σε φίλο και κατέβασε και τα έπαιξε κ αυτός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θελω και για steam και εκει 33Ε ειναι η φθηνοτερη.

Ισως τωρα στα χριστουγεννα να παιξει καμια προσφορα.

Xμ, κι εγω για steam το εψαχνα αλλα ειναι αλμυρες οι τιμες. Δεν εχει και τοση σημασια ομως τελικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα ...δοκιμασα εχτες να αγορασω το Legion απο instant gaming πρωτη φορα τετοια αγορα τα αγοραζω ολα box..αλλα θελαν ταυτοτητα και δεν προχωρησα...συνηθιζεται αυτο?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα ...δοκιμασα εχτες να αγορασω το Legion απο instant gaming πρωτη φορα τετοια αγορα τα αγοραζω ολα box..αλλα θελαν ταυτοτητα και δεν προχωρησα...συνηθιζεται αυτο?

 

Δίνεις κάρτα η ταυτότητα σε πείραξε?! :D Ναι είναι ok, δεν έχω ακούσει ποτε πρόβλημα με instantgaming.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα μπορειτε να μου πειτε πως μπορω να αγορασω απο κλειδαδικα?

 

Τι εννοείς πως να αγοράσεις; Βήμα βήμα δε γίνεται να σου εξηγήσουμε γιατί κάθε κλειδάδικο έχει διαφορετικές οθόνες (δηλαδή διαφορετικό τρόπο εκτέλεσης της διαδικασίας).

Βρίσκεις το παιχνίδι που θέλεις από το κλειδάδικο που θέλεις, το βάζεις στο καλάθι, κάνεις checkout με Paypal ή πιστωτική.

Σου έρχεται ο κωδικός του παιχνιδιού στο mail (και μπορείς να το δεις και στο λογαριασμό σου στο κλειδάδικο).

Όπως αγοράζεις οτιδήποτε άλλο online δηλαδή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...