Προς το περιεχόμενο

Νομιμότητα/Ασφάλεια πηγών CD keys για Steam και όχι μόνο [CD key stores]


xtrmsnpr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωραία. Και κάτι τελευταίο αφού ξέρετε κατά την ολοκλήρωση της παραγγελίας με τα λίγα αγγλικά που ξέρω λέει κάτι για διεύθυνση παράδοσης. Μέσω e mail δεν φτάνουν τα κλειδιά ή ταχυδρομικώς; Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εγώ πήρα το premium στα 12 ευρώ για να συμπληρώσω την συλλογή μ, εξαιρετικο.

 

Που παίζει στα 12 η premium γιατί την ψάχνω? Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο g2a πρεπει να υπολογισεις και + 1 ευρω για g2a shield και επισης +0,40 ευρω περιπου σε καθε συνδιαλλαγη. Περιπου τα ιδια ισχυουν και στο kingquin. Καλυτερα απο τα store που βγαζει το allkeyshop που δεν εχουν ενδιαμεσους, αγοραζεις απευθειας απο μαγαζι. Το Instant Gaming εχει καπελο 2 ευρω σε πληρωμη μεσω paypal αν θυμαμαι καλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από cdkeys πιστεύω αξίζει περισσότερο σε σχέση με G2A/Kinguin, από πολλές απόψεις..

Πήρα από εκεί το season pass του Arkham Knight, 4.79€ χωρίς έξτρα χρεώσεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από cdkeys πιστεύω αξίζει περισσότερο σε σχέση με G2A/Kinguin, από πολλές απόψεις..

Πήρα από εκεί το season pass του Arkham Knight, 4.79€ χωρίς έξτρα χρεώσεις.

 

Αυτο ακριβως! Χωρις εξτρα χρεωσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο g2a πρεπει να υπολογισεις και + 1 ευρω για g2a shield.

Το shield είναι υπηρεσία και είναι προαιρετικό. Προσωπικά ποτέ δεν το έβαλα.

Κατά τ' άλλα δεν διαφωνώ μ' αυτά που λες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σαν νέος αγοραστής με αυτό τον τρόπο πραγματοποιησα δοκιμαστικές αγορές και από kinguin και από cdkeys και από g2a κάποιων παιχνιδιών (με κόστος στο 1€) χωρίς πρόβλημα. Διάβασα τα προηγούμενα post αλλά δεν υπάρχει ομόφωνη γνώμη για το ποιο είναι "πιο αξιόπιστο". Να προτιμώ cdkeys λόγω paypal; ή κάποιο άλλο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ'οτι βλεπω το cdkeys εχει συνηθως χαμηλες τιμες, σε συνδυασμο με paypal το κανει αρκετα θελκτικο.

 

http://www.allkeyshop.com/blog/ Εδω ειναι κατι σαν το skroutz αλλα για digital παιχνιδια, βλεπεις και βαθμολογιες διπλα. Εχω αγορασει απο 2-3 μαγαζια. Ολα οκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και τα 3 site που αναφερεις ειναι αρκετα αξιοπιστα!Οπου βρεις πιο φθηνα η αν σε βοηθανε η τροποι πληρωμης ενος εξ αυτων ειναι τα κριτηρια που διαλεγω εγω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...