Προς το περιεχόμενο

Νομιμότητα/Ασφάλεια πηγών CD keys για Steam και όχι μόνο [CD key stores]


xtrmsnpr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στο G2A μπορειτε να βαζετε την επιλογη 'EU Business and VAT registered'. Εχει 0% ΦΠΑ και διαλεγετε κανονικα την Ελλαδα ως χωρα.

Αυτό τι σημαίνει;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αυτό τι σημαίνει;

 

Ειναι αυτο που λενε οτι γλυτωνεις τον ΦΠΑ αν εχεις επιχειρηση....ε τους λες αυτο και δεν χρεωνουν τιποτα εξτρα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι αυτο που λενε οτι γλυτωνεις τον ΦΠΑ αν εχεις επιχειρηση....ε τους λες αυτο και δεν χρεωνουν τιποτα εξτρα. 

Χαχα και δεν χρειαζεται καμια αποδειξη οτι εχω επιχειρηση; Καλη φαση.

Μεσα στις επομενες 5 μερες θα το αγορασω απο το G2A :) Σας ευχαριστω για την βοηθεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι αυτο που λενε οτι γλυτωνεις τον ΦΠΑ αν εχεις επιχειρηση....ε τους λες αυτο και δεν χρεωνουν τιποτα εξτρα. 

αφμ δε σου ζητάνε για αυτό; γιατί αυτές τις συναλλαγές οι επιχειρήσεις τις δηλώνουν μηνιαίως ηλεκτρονικά για διασταύρωση υποτίθεται

 

εγώ πάντως μερικές φορές που ψώνισα από instant gaming δεν είχα κανένα πρόβλημα, μου ήρθε σε δευτερόλεπτα ο κωδικός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια χαρά.. και να έδινες βέβαια αφού δεν είσαι στο σύστημα vies δε θα μπορούσαν να το ανεβάσουν πουθενά δε θα το έπαιρνε το σύστημα. απλά θα έχουν βρει κάποιο κόλπο και θα κοροϊδεύουν ότι τάχα μου το δήλωσες εσύ αλλά άντε να βρουν ποιος είσαι εσύ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι καλύτερο να μην δέχονται τα ΑΤΜ της Πειραιώς μετρητα; Τελεια τωρα το GTA V θα περιμενει εως αυριο :Ρ. Ουτε χθες επαιρνε ουτε και σημερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι με απλή σύνδεση θέλει πολλή ώρα, θυμάμαι πριν βάλω VDSL ήθελα κάνα 12ωρο και πλέον πρέπει να έπεσα στο 4ωρο

απλή;

56k?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει διαφορες προσφορες σε πολλα παιχνιδια "end of summer sales" λεγεται στο humblebundle

https://www.humblebundle.com/store

 

Οι περισσοτερες προσφορες του humblebundle μπορουν να βρεθουν και σε κλειδαδικα με καλυτερες τιμες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...