Προς το περιεχόμενο

Νομιμότητα/Ασφάλεια πηγών CD keys για Steam και όχι μόνο [CD key stores]


xtrmsnpr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προσπαθησα να μπω στο λογαριασμο μου στο kinguin και μου λεει λαθος κωδικος.Πατησα για να κανω ανακτηση κωδικου και δεν μου εχουν στειλει ακομα mail.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Pccdkeys.com το «skroutz» των βιντεοπαιχνιδιών!

 

Λοιπόν διαβάζοντας τα τεχνολογικά νέα στο topnews έπεσε το μάτι μου σε ένα άρθρο για games... σας μεταφέρω το άρθρο όπως το έχουν γράψει...

Πρόσφατα σε μια αναζήτηση μας για αγορά ενός τίτλου παιχνιδιών «έπεσε» το μάτι μας σε μια σελίδα που προσφέρει αρκετά χαμηλότερες τιμές σε σχέση με τα «συμβατικά» παιχνίδια που αγοράζαμε μέχρι τώρα. Και λέγοντας «συμβατικά» εννοούμε τα παιχνίδια με.. κουτί! Το συγκεκριμένο website μας έκανε εντύπωση γιατί ως gamers μας φάνηκε πολύ εύχρηστο το να μπορούμε να βρίσκουμε την φθηνότερη τιμή για παιχνίδια σε digital (χωρίς κουτί) μορφή από καταστήματα σε όλο τον κόσμο, απλά με ένα κλικ! Η λειτουργία του συγκεκριμένου website είναι πολύ απλή και φιλική προς τον χρήστη. Απλά επισκέπτεστε την ιστοσελίδα κάνετε αναζήτηση το game που ψάχνετε και τότε σας εμφανίζονται τιμές από τα συνεργαζόμενα καταστήματα του site. Οι τιμές εμφανίζονται σε ένα πινάκα από την χαμηλότερη στην υψηλότερη μαζί με κάποιες πληροφορίες και εσείς άπλα επιλέγετε το κατάστημα που σας βολεύει και πατάτε shop now. Υπάρχουν και κρητικές από χρήστες για το αν κάποιο κατάστημα είναι καλό η κακό. Όλα τα games είναι σε ψηφιακή μορφή δηλαδή όταν πλέον κάνετε την αγορά, θα σας σταλεί ο μοναδικός κωδικός του παιχνιδιού για να τον ενεργοποιήσετε μέσω των game clients. Μερικά γνωστά clients είναι το Steam, το Origin, το Uplay και άλλα, που σίγουρα σαν gamers τα γνωρίζεται! Αν λοιπόν κάποιος είναι gamer αλλά δεν θέλει να χαλάει πολλά χρήματα το www.pccdkeys.com είναι το κατάλληλο μέρος να επισκεφτείτε! Καλό gaming!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο οτι ειδα τπ q2a εχει το cs:go στα 8.60$ αλλα μαζι με το φπα παει στα 10.20$ δηλαδη πανω κατω οσο κανε στο steam  ασε που αν βαλεις και shield παει αριβως οσο στο steam οποτε πιοσ ο λογος να το αγορασει καποις απο κει?εεεεεε :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Pccdkeys.com το «skroutz» των βιντεοπαιχνιδιών!

 

siihh.. :eek:

 

www.dlcompare.com

http://www.allkeyshop.com/blog/

 

απείρως περισσότερα stores και έξτρα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Pccdkeys.com το «skroutz» των βιντεοπαιχνιδιών!

 

Λοιπόν διαβάζοντας τα τεχνολογικά νέα στο topnews έπεσε το μάτι μου σε ένα άρθρο για games... σας μεταφέρω το άρθρο όπως το έχουν γράψει...

Πρόσφατα σε μια αναζήτηση μας για αγορά ενός τίτλου παιχνιδιών «έπεσε» το μάτι μας σε μια σελίδα που προσφέρει αρκετά χαμηλότερες τιμές σε σχέση με τα «συμβατικά» παιχνίδια που αγοράζαμε μέχρι τώρα. Και λέγοντας «συμβατικά» εννοούμε τα παιχνίδια με.. κουτί! Το συγκεκριμένο website μας έκανε εντύπωση γιατί ως gamers μας φάνηκε πολύ εύχρηστο το να μπορούμε να βρίσκουμε την φθηνότερη τιμή για παιχνίδια σε digital (χωρίς κουτί) μορφή από καταστήματα σε όλο τον κόσμο, απλά με ένα κλικ! Η λειτουργία του συγκεκριμένου website είναι πολύ απλή και φιλική προς τον χρήστη. Απλά επισκέπτεστε την ιστοσελίδα κάνετε αναζήτηση το game που ψάχνετε και τότε σας εμφανίζονται τιμές από τα συνεργαζόμενα καταστήματα του site. Οι τιμές εμφανίζονται σε ένα πινάκα από την χαμηλότερη στην υψηλότερη μαζί με κάποιες πληροφορίες και εσείς άπλα επιλέγετε το κατάστημα που σας βολεύει και πατάτε shop now. Υπάρχουν και κρητικές από χρήστες για το αν κάποιο κατάστημα είναι καλό η κακό. Όλα τα games είναι σε ψηφιακή μορφή δηλαδή όταν πλέον κάνετε την αγορά, θα σας σταλεί ο μοναδικός κωδικός του παιχνιδιού για να τον ενεργοποιήσετε μέσω των game clients. Μερικά γνωστά clients είναι το Steam, το Origin, το Uplay και άλλα, που σίγουρα σαν gamers τα γνωρίζεται! Αν λοιπόν κάποιος είναι gamer αλλά δεν θέλει να χαλάει πολλά χρήματα το www.pccdkeys.com είναι το κατάλληλο μέρος να επισκεφτείτε! Καλό gaming!

σε ευρο δεν εχει τιμες μονο σε δολαρια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από G2A.com δοκίμασα δύο αγορές σε games με bitcoin πανεύκολες και σχετικά γρήγορες χωρίς κάποιο πρόβλημα και σε απίστευτες τιμές. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα συζήταγα με ενα φιλο για το τι παιζει με ρωσικα cd keys με το Steam,και μου ελεγε οτι πλεον ειναι region locked και οτι δεν θα σε αφηνει πλεον να τα παιξεις οταν μπαινεις με την κανονικη σου ip. Εγω θυμομουν οτι πριν μερικους μηνες που ειχα παρει ενα Ρωσικο cd key μου δουλεψε κανονικα. 

 

Οποτε εκανα ενα τεστ σημερα να δω τι ισχυει. Πηγα και πηρα απο το G2A ρωσικο το Fear 2 στα 1.15Ε,μετα αλλαξα σε ρωσσικη ip μεσω vpn,συνθεθηκα steam και ενεργοποιησα κανονικα το key.Βγαινω απο steam,γυρναω στην κανονικη μου ip και μπαινω Steam οπου με αφηνει να το κατεβασω κανονικοτατα και ολα μια χαρα.

 Μηπως αυτο που ισχυει με τα region locked κτλπα ειναι για τα VAlve games?Ξερει καποιος τι ισχυει ακριβως? Δλδ μηπως ενεργοποιηθηκε επειδη ηταν παλιο game και οτι στα καινουργια δεν παιζει να δουλεψει? Οποιος γνωριζει απο αυτα ας πει :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα ,τι γίνετε με την paysafe? και απο το steam την αφαίρεσαν και οπ 'οτι βλεπω τωρα και απο το  kinguin.net ,ειχα ενα υπόλοιπο σε μια καρτα και ελεγα να το ξοδέψω......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...