Προς το περιεχόμενο

Νομιμότητα/Ασφάλεια πηγών CD keys για Steam και όχι μόνο [CD key stores]


xtrmsnpr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι παίζει με το ΦΠΑ sto G2A.com ; Μπορείς και να μην το επιλέξεις ; Το Kignuin  είναι αρκετά πολύ φτηνότερο ή μου φαίνεται ; Τι παίζει με το ΦΠΑ γενικά σε αυτά ; Είμαι noob. έχω πάρει 4 games από G2A.com και 1 από  Kignuin.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Τι παίζει με το ΦΠΑ sto G2A.com ; Μπορείς και να μην το επιλέξεις ; Το Kignuin  είναι αρκετά πολύ φτηνότερο ή μου φαίνεται ; Τι παίζει με το ΦΠΑ γενικά σε αυτά ; Είμαι noob. έχω πάρει 4 games από G2A.com και 1 από  Kignuin.

μπορείς να μην το επιλέξεις,να βάλεις το 0%

;)

προΦΠΑ το kinguin ήταν το πιο φθηνό απόλα..μετά είχε υποχρεωτικό ΦΠΑ,είδαν λογικά μπάλες,και το έχουν κάνει προαιρετικό πια,όπως το g2a.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορείς να μην το επιλέξεις,να βάλεις το 0%

;)

προΦΠΑ το kinguin ήταν το πιο φθηνό απόλα..μετά είχε υποχρεωτικό ΦΠΑ,είδαν λογικά μπάλες,και το έχουν κάνει προαιρετικό πια,όπως το g2a.

Άρα χαζομάρα μεγάλη που έβαζα φπα Ελλάδας στο G2A. Thanx 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρετε κανένα digital site που δέχεται κανονικά την paysafe?

ακόμα βρε να μάθετε ότι η paysafe είναι region locked? Δεν είναι αν το site να δέχεται την κάρτα..

Όποιο κατάστημα ελληνικό δέχεται paysafe,την κάνει την πληρωμή κανονικά,αν πρόκειται για κατάστημα εξωτερικού η συναλλαγή δε γίνεται..

 

όπως και αν αγοράσεις πχ μια γερμανική paysafe,δε θα μπορείς να την κάνεις redeem εδώ ή ιταλία κτλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει αγοράσει κανείς WoW expansions ή timecards από αυτά τα μαγαζιά και αν ναι ποιό είναι το πιό ασφαλές;

 

Στα Ελληνικά καταστήματα τα χτυπάνε με καπέλο σα μουρλά και τα 2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά το kinguin δέχεται χρεωστικές -μετά τα cc-?

 

Με χρεωστική Visa της Πειραιώς είχα κάνει πριν εβδομάδες αγορά και από το Kinguin & από το G2A χωρίς κανένα πρόβλημα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με χρεωστική Visa της Πειραιώς είχα κάνει πριν εβδομάδες αγορά και από το Kinguin & από το G2A χωρίς κανένα πρόβλημα.

 

Βαζεις την καρτα απευθειας στην G2A η μεσω paypal ας πουμε?

 

Γιατι προσπαθω μεσω της paypal και για καποιο λογο δεν γινεται. Λεει request aborted by card issuer στην paypal και με πεταει.

Τι σημαινει αυτο? Αν προσπαθησω απευθειας μεσω G2A θα γινει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα παιδες!

Εχει παρατηρησει κανεις περιεργες χρεωσεις τελευταια απο G2A;

Χτες που τσεκαρα την debit μου ειδα 4 χρεωσεις μεσα στον οκτωβρη απο 1,60ευρω με διαφορα καποιων ημερων με την περιγραφη "G2A GUARANTY SHIELD"

Εκανα 4 αγορες τον οκτωβριο οι οποιες πληρωθηκαν κανονικα και ειμαι σιγουρος οτι καποιες απο αυτες δεν ειχα βαλει shield.

Λετε να παιζει κατι;  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...