Προς το περιεχόμενο

Νομιμότητα/Ασφάλεια πηγών CD keys για Steam και όχι μόνο [CD key stores]


xtrmsnpr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

To kinguing Και το g2a όπως και πολλά άλλα παρόμοια site (αυτά τα δύο θεωρούνται ως τα πιο ασφαλή) σου δίνουν κωδικούς τους οποίους χρησιμοποιείς στο steam (ή το origin). Εγώ προτιμώ g2a /kinguin καθαρά για οικονομικούς λόγους ( πουλάν τα cd-key σε αρκετά χαμηλότερες τιμές).Είναι κατι σαν ανεπίσημοι πωλήτές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Παιδιά μήπως ξέρει κανείς κανένα site όπου μπορώ να αγοράσω το ark survival evolved με paysafe χωρίς να χάσω τα λεφτά μου?. Και αν υπάρχει μου προτείνεται να το κάνω με cd key η steam gift?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μήπως ξέρει κανείς κανένα site όπου μπορώ να αγοράσω το ark survival evolved με paysafe χωρίς να χάσω τα λεφτά μου?. Και αν υπάρχει μου προτείνεται να το κάνω με cd key η steam gift?

https://www.g2a.com/ark-survival-evolved-steam-cd-key-global.html

θα σου πρότεινα ομως  το εξής. εαν εχεις πιστωτική η χρεωστική κάρτα παρτο απο το steam. το game ειναι αρκετά βαρύ και δεν εχει γινει σωστό optimize σε χρήστες amd συστημάτων. αν εχεις i5 4960 + και 980 δεν το συζητάω. ο λόγος που σου προτείνω το steam ειναι πως αν δεις και δεν το σηκώνει το pc η κατι δεν σου αρεσει για τον α-β λογο μπορεις να ζητησεις refund. και το εχει σε προσφορα μεχρι αυριο βραδυ στην ιδια τιμή που θα το παρεις απο κλειδαδικο. ελπίζω να βοηθησα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.g2a.com/ark-survival-evolved-steam-cd-key-global.html

θα σου πρότεινα ομως  το εξής. εαν εχεις πιστωτική η χρεωστική κάρτα παρτο απο το steam. το game ειναι αρκετά βαρύ και δεν εχει γινει σωστό optimize σε χρήστες amd συστημάτων. αν εχεις i5 4960 + και 980 δεν το συζητάω. ο λόγος που σου προτείνω το steam ειναι πως αν δεις και δεν το σηκώνει το pc η κατι δεν σου αρεσει για τον α-β λογο μπορεις να ζητησεις refund. και το εχει σε προσφορα μεχρι αυριο βραδυ στην ιδια τιμή που θα το παρεις απο κλειδαδικο. ελπίζω να βοηθησα

 

Ρε θα το αγόραζα κατευθείαν απο το steam με paysafe αλλα ακομα δεν τις δέχεται.Για αυτον τον λογο θελο να το αγοράσω απο κάποιο αλλο site.Α και ευχαριστώ για την  απάντηση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρίξτε μια ματιά παίδες στο www.pccdkeys.com οι τύποι συγκρίνουν τιμές από πολλά καταστήματα με video games και έχουν και deals κάθε μέρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ενημερωσω, ετσι για το story, οτι το g2a μετα απο 1μιση μηνα εκανε full refund το ποσο που ειχα στειλει

αλλα δεν το βλεπανε για κανενα λογο.
Alpha bank delays FTW, να ειναι καλα η mastercard της εθνικης που περναει πολυ πιο ευκολα.
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ενημερωσω, ετσι για το story, οτι το g2a μετα απο 1μιση μηνα εκανε full refund το ποσο που ειχα στειλει

αλλα δεν το βλεπανε για κανενα λογο.

Alpha bank delays FTW, να ειναι καλα η mastercard της εθνικης που περναει πολυ πιο ευκολα.

 

το πρόβλημα είναι της g2a,όχι της τράπεζας..και γω για refund από τους ξεφτίλες περίμενα 2μήνες...για 3.89€ ..

Στην αρχή γύρισαν το 1.70,και έγινε χαμός γιατί μου γράψανε,το γυρίσαμε το ποσό..και φάγανε κράξιμο,και μετά πήρε άλλον 1 μήνα να γυρίσει και το υπόλοιπο..

Εννοείται από τότε,έχω κόψει τα πολλά πολλά μαζί τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νah, στην δικια μου περιπτωση εφταιγε η alpha μαζι με τα CC.
Εχω ξανα αγορασει pre-CC και δεν ειχα προβλημα.
Απο την αρχη δεν εγινε σωστα η αγορα λογω alpha delay για confirm(?) της αγορας απο εξωτερικο.

Απλως αρχισα να ανησυχω πανω στον μηνα, ευτυχως δεν ηταν μεγαλο ποσο.
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...