Προς το περιεχόμενο

Νομιμότητα/Ασφάλεια πηγών CD keys για Steam και όχι μόνο [CD key stores]


xtrmsnpr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.allkeyshop.com/blog/

 

τσεκαρε απο εδω πιο ειναι το πιο φθηνο γιαυτο που ψαχνεις.

ΛΟΓΙΚΑ δεν νομιζω να εχεις προβλημα απο εκει που ψαχνεις αν οντως με 20 ευρω δινει και το season pass που εχει ενα 20αρικο απο οτι θυμαμαι.

τσεκαρε αν υπαρχουν πουθενα reviews ή comments για το συγκεκριμενο site.

Γενικα, διαβασα εχει καλες κριτικες, πλην καποιων ελαχιστων εριπτωσεων που ομως λυθηκαν. στα ~35Ε μαζι με το Premium στα ~22 μονο το παιχνιδι κι το DLC.

 

θα το εχω στο νου μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

http://www.instant-gaming.com/en/290-buy-key-steam-batman-arkham-knight/

 

αγορασε το απο εδω,ιδια τιμη,100% αξιοπιστο,για το αλλο που λες δεν ξερω δεν εχω αγορασει ποτε,και δεν ξερω και αν σου κανουν και instant delivery το key.

Τι φάση με το μαγαζάκι αφού έκανα το preorder μου ζητάνε τώρα να τους φωτογραφία ταυτότητας για γίνει verification!! Ποιο μαγαζί κάνει κάτι τέτοιο;!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tι συμβαινει αν το κλειδακι που αγορασα ειναι κλεμενο? Τρωω ban απο το steam ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ? ΘΑ ΜΠΟΩ ΝΑ ΠΑΙΞΩ ΚΑΠΟΙΟ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ?

 

Μου δημιουργηθηκε η απορια, μετα που ενεργοποιησα το Arkham Knight και διαβαζοντας διαφορα post που ελεγαν οτι τα περισσοτερα κλειδαδικα κλεβουν τους κωδικους (με διαφορρους τροπους, τελως παντων)..

 

Τι γινεται σε μια τεταοια περιπτωση? Οπως ειπα, BAN απο το steam?

 

(Ρωταω, οντας πρωτη φορα που αγοραζω απο κλειδαδικο και απο online καταστημα γενικοτερα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tι συμβαινει αν το κλειδακι που αγορασα ειναι κλεμενο? Τρωω ban απο το steam ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ? ΘΑ ΜΠΟΩ ΝΑ ΠΑΙΞΩ ΚΑΠΟΙΟ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ?

 

Μου δημιουργηθηκε η απορια, μετα που ενεργοποιησα το Arkham Knight και διαβαζοντας διαφορα post που ελεγαν οτι τα περισσοτερα κλειδαδικα κλεβουν τους κωδικους (με διαφορρους τροπους, τελως παντων)..

 

Τι γινεται σε μια τεταοια περιπτωση? Οπως ειπα, BAN απο το steam?

 

(Ρωταω, οντας πρωτη φορα που αγοραζω απο κλειδαδικο και απο online καταστημα γενικοτερα)

να ισχύσει στο 5% των περιπτόσεων...

και δεν είναι κλεμένα cdkeys,είναι κλεμένες πιστωτικές,αυτό συμβαίνει κυρίως με τους sellers και όχι με τα κλειδάδικα καθαρά.

Δεν τρως ban,και στο να αφαιρεθεί το παιχνίδι,είναι εντελώς σπάνιο..βλέπε sniper elite3..

ότι διαβάζεις είναι από χαμένα αμερικανάκια,που επειδή πληρώνουν το full price,θέλουν και οι άλλοι να κάνουν το ίδιο.

Μόνο με vpn μην ενεργοποιήσεις παιχνίδι.

 

ή δες χώρια από το steam,παιχνίδια όπως gw2 ή ESO που κλείσαν τα accounts παιχτών επειδή ήταν αγορασμένα κλειδιά με κλεμένες πιστωτικές..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Καλησπερα θα ηθελα να κανω μια ερωτηση..Θα ηθελα να μου πειτε ποια καταστηματα τυπου kinguin δεχονται prepaid card.Και αν μπορω να κανω αγορα λογω capital control.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να κάνεις κανονικά αγορές από εξωτερικό με καρτα. Ως περιορισμός υπάρχει ημερήσιο όριο ανά τράπεζα 300.000 την ημέρα.

Shit. Χάρηκα γιατί είχα πρόχειρα 300,000€ και ήθελα να πάρω παιχνίδια στο Kinguin.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω δοκιμασα αγορες με καρτα αλλα παντα ετρωγα ακυρο, ακομα και νωρις το πρωι. Υπαρχουν περιορισμοι για τι ειδους αγορες μπορουμε να κανουμε, διαβαστε ολοκληρα τα αρθρα και οχι μονο τον τιτλο τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Shit. Χάρηκα γιατί είχα πρόχειρα 300,000€ και ήθελα να πάρω παιχνίδια στο Kinguin.

300Κ γενικά όχι ανά άτομο. Αν ο καθένας είχε 300Κ όριο κάθε μέρα δεν θα είχαμε θέμα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...