Προς το περιεχόμενο

Νομιμότητα/Ασφάλεια πηγών CD keys για Steam και όχι μόνο [CD key stores]


xtrmsnpr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις έκανα μια αγορά από g2a (3$) για να δω πως είναι για μελλοντικές μεγαλύτερες αγορές, και μου απορρίπτει για security reasons την συναλλαγή (με paypal το οποίο έχει χρεωθεί το ποσό) .

Καμία ιδέα γιατί? Δεν εχω ξαναπάρει από εκεί και δεν είμαι σίγουρος τι ακριβώς κάνω λάθος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μόλις έκανα μια αγορά από g2a (3$) για να δω πως είναι για μελλοντικές μεγαλύτερες αγορές, και μου απορρίπτει για security reasons την συναλλαγή (με paypal το οποίο έχει χρεωθεί το ποσό) .

Καμία ιδέα γιατί? Δεν εχω ξαναπάρει από εκεί και δεν είμαι σίγουρος τι ακριβώς κάνω λάθος

Μίλα με το support. Είναι πολύ φιλικοί και εξυπηρετικοί.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αγόρασε κανείς το Lord of the rings bundle απο το nuuvem?

 

edit: Έχω θέμα με το nuuvem. Μου εμφανίζει όλη την συναλλαγή κανονικά στο paypal. Και στο προφιλ του nuuvem μου έχει το bundle στις τελευταιες παραγγελίες. Aλλά όχι στο library. Tο nuuvem δεν μου έστειλε email όπως έκανε εχθές με τα άλλα 2 bundles που αγόρασα. Διάβασα στο FAQ του nuuvem οτι το Σ/Κ θεωρείται αργία.

Αν γνωρίζει κανείς ας μου δώσει μια απάντηση γιατί έχουν περάσει 2 ώρες και τα νεύρα μου δεν είναι σε καλή κατάσταση :-D

Επεξ/σία από Dreyar
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

This product is not available for purchase in your region.  Αυτό μου βγάζει. Αλλιώς θα χτυπούσα και τα FEAR

βάλε proxy ή vpn.

Με το HOLA plugin στο firefox επίσης κάνεις δουλειά!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Εγω το αγορασα πριν 2 βδομαδες απο το g2a, οπως και το season pass που κανει λιγοτερο απο 1 ευρω, χωρις κανενα προβλημα. Ειναι προφανως keys για UPLAY και οχι Steam.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προς ενημέρωση μόνο

 

http://news.softpedia.com/news/Ubisoft-Removes-Far-Cry-4-and-Watch-Dogs-Games-Bought-from-Third-Party-Retailers-471125.shtml

 

Σκέφτομαι και εγώ να πάρω το watch dogs από το G2A αλλά φοβάμαι κάπως διαβάζοντας το παραπάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...