Προς το περιεχόμενο

Νομιμότητα/Ασφάλεια πηγών CD keys για Steam και όχι μόνο [CD key stores]


xtrmsnpr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οχι δεν αξιζει αν σκεφτεις οτι 8ευρω εχει κουτατο και μπορεις να το βρεις σε online site στην ιδια περιπου τιμη αρα τρομερη προσφορα δεν ειναι http://www.instant-gaming.com/en/11-buy-key-steam-batman-arkham-city-goty/

 

Δε γνώριζα το site http://www.instant-gaming.com/ .

Έχει αρκετά χαμηλές τιμές !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μάλλον άργησα, πάλι Sold Out με λέει. Θα ξαναδώ το πρωί.

τα εβαλε παλι το πρωι. ευχομαι να προλαβες. εγω το πηρα απο kinguin. και κατεβαζω. αλλα μεχρι να κατεβουν τα 37gb εχω μελλον.

can't wait 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

The Witcher III €30.

pic

Τo είδα και εγώ και το προσπέρασα. Μετά από 30 δεύτερα κοντοστέκομαι, κολλάει ο εγκέφαλος και λέω.. "τι είδα;;" και γυρίζω πίσω να σιγουρέψω ότι είδα σωστά. Xα χα χα  άσε. άσε..
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα εβαλε παλι το πρωι. ευχομαι να προλαβες. εγω το πηρα απο kinguin. και κατεβαζω. αλλα μεχρι να κατεβουν τα 37gb εχω μελλον.

can't wait 

 

Πάλι δεν πρόλαβα  :-D . Θα το πάρω και εγώ kinguin λογικά να τελειώνω. 37 γιγα...  :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έκανα preorder και εγώ τώρα to TW3 από το instant-gaming 29,24 βγαίνει αυτή τη στιγμή το global cd key.

 

Δεν έχω ξαναδοκιμάσει το συγκεκριμένο κατάστημα καλά reviews έχει πάντως και φαίνεται legit.

 

Στο μεταξύ άλλες δυο φορές έχω πάρει cd keys και τις δυο από το G2A χωρίς το παραμικρό πρόβλημα.

 

Γλιτώνεις αρκετά λεφτά γενικά με αυτό τον τρόπο αρκεί να μην πέσεις σε καμιά απάτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παλικαρια βλεπω το GTAV  στο http://www.instant-gaming.com/en/186-buy-key-steam-grand-theft-auto-v-day-one-edition/ 38,89e

και στο https://www.g2a.com/grand-theft-auto-v-preorder-steam-cd-key-global.html 39,99e

 

και ψήνομαι τρελα.  ειναι legit ξερετε? να περιμένω η να ορμίσω?

στο steam δε παιζει σε καμια περιπτωση να δουμε κατι καλυτερο πιστευω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1 για το G2A. Αλλά πάντα με το Shield!! Μην αγοράσεις χωρίς αυτό. Εγώ είχα πάρει ACU από εκεί και το είχα βάλει ευτυχώς, γιατί αλλιώς θα έκλαιγα τα λεφτά μου. Είχα πάρει ACU & Season Pass 35€ αλλά αυτός που πουλούσε, μου έστειλε μόνο το key για το παιχνίδι και όχι το SP. Περιττό να πω ότι αφού επικοινώνησα μαζί τους, μέσα σε 24 ώρες, είχα το κλειδάκι για το SP.

Άψογη εξυπηρέτηση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχει λογος να βιαστω να το κανω preorder? παιζει να αλλαξουν οι τιμες? δε ξερω κιολας αν θα βγει καμια εξτρα version στο gta με τιποτα εξτρα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά όπως λένε όλοι, ποτέ pre order. Απλά. Περίμενε τις απαιτήσεις να ανακοινωθούν. Όσο για extra, το πολύ - πολύ τσιμπάς και κανένα season pass και ησυχάζεις. No harm.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1 για το G2A. Αλλά πάντα με το Shield!! Μην αγοράσεις χωρίς αυτό. Εγώ είχα πάρει ACU από εκεί και το είχα βάλει ευτυχώς, γιατί αλλιώς θα έκλαιγα τα λεφτά μου. Είχα πάρει ACU & Season Pass 35€ αλλά αυτός που πουλούσε, μου έστειλε μόνο το key για το παιχνίδι και όχι το SP. Περιττό να πω ότι αφού επικοινώνησα μαζί τους, μέσα σε 24 ώρες, είχα το κλειδάκι για το SP.

Άψογη εξυπηρέτηση!

μπορει να το ειχες το SP και χωρις να ειχες το shield. εχω ακουσει περιπτωση εξυπηρετησης παρομοιας και χωρις shield γιαυτο το λεω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα, η γνώμη μου είναι, από το στιγμή που θα πληρώσω πάνω από 5-7€ γιατί να μην δώσω +1 για να έχω και το κεφαλι μου ήσυχο. Δεν έχω δοκιμάσει να πάρω χωρίς αυτό. Αν τύχει και θέλω κάτι που κάνει 1-3€ πιθανών δεν θα βάλω για να τσεκάρω και έτσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το Shadow of Mordor το πήρα από Kinguin. Έβαλα για καλού κακού το kinguin protection που ήταν γύρω στα 70 λεπτά. Γενικά αν θέλετε να δώσετε πάνω από 10ικο καλύτερα δώστε το, δεν είναι τίποτα τα 70 λεπτά μπροστά στα τρεχάματα που μπορεί να έχετε μετά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το Shadow of Mordor το πήρα από Kinguin. Έβαλα για καλού κακού το kinguin protection που ήταν γύρω στα 70 λεπτά. Γενικά αν θέλετε να δώσετε πάνω από 10ικο καλύτερα δώστε το, δεν είναι τίποτα τα 70 λεπτά μπροστά στα τρεχάματα που μπορεί να έχετε μετά...

μια απο τα ιδια. το παιχνιδι ειναι παιχνιδαρα btw. εχω παθει πλακα. οσο για το protection στο kinguin για καποιο λογο το πληρωσα 0.30 anyway καλυτερα αυτα τα 30-70 λεπτα παρα να κλαις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...