Προς το περιεχόμενο

Νομιμότητα/Ασφάλεια πηγών CD keys για Steam και όχι μόνο [CD key stores]


xtrmsnpr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

να γράψω οτι αγόρασα το Fm2015 στα 26 ευρώ τελική απο το allcdkey και με επιλογή paypal.

Αμέσως μόλις έγινε η αγορά με πήρε τηλέφωνο στο κινητό η Ασιάτισα...! να επιβεβαίωσει την αγορά.

Της είπα οκ και σε 2 ώρες έστειλαν το κλειδί στο email μου. Κανονικά το στέλνουν εντός 10 λεπτών.

 

Αφου είχε περάσει 1:30 ώρα μίλησα με live chat και το έστειλε αμέσως..Πολύ καλή εξυπηρέτηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το 2ο, κατι extra εφοσον εχεις το game

 

περιλαμβανει καποια η ολα  τα dlc που θα βγουν στο μελλον η εχουν ηδη βγει με καποια μειωμενη σε σχεση με το να επαιρνες ξεχωριστα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να γράψω οτι αγόρασα το Fm2015 στα 26 ευρώ τελική απο το allcdkey και με επιλογή paypal.

Αμέσως μόλις έγινε η αγορά με πήρε τηλέφωνο στο κινητό η Ασιάτισα...! να επιβεβαίωσει την αγορά.

Της είπα οκ και σε 2 ώρες έστειλαν το κλειδί στο email μου. Κανονικά το στέλνουν εντός 10 λεπτών.

 

Αφου είχε περάσει 1:30 ώρα μίλησα με live chat και το έστειλε αμέσως..Πολύ καλή εξυπηρέτηση.

ελπιζω οτι αυτο ειναι ειρωνεια ετσι; εγω θα ειχα στειλει 234324 μηνυματα στο support αν αργουσαν τοσο :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από που κάνατε παραγγελία και σας παίρνουν τηλ βρε παιδιά;Το allcdkey τα κάνει αυτά;Τραγικό..

https://gr.trustpilot.com/review/www.allcdkey.comείναι σχεδόν από τα μη-αξιόπιστα sites,και βάσει και των reviews που βλέπoυμε,δεν το αδικεί..

Ποτέ από κανένα site ούτε μου έχουν ζητήσει επιβεβαίωση στοιχείων με τηλέφωνό ούτε με email..

και στο kinguin μόλις έκανε φίλος μου account και πήρε παιχνίδι με paypal και δεν τον πήρε κανείς τηλ,ούτε του ζητηθηκε κάτι άλλο.Και του ήρθε το game σε 1 λεπτό μέσα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορεί να είναι έτσι αλλά εγώ είδα 4 αστεράκια μέσω του site με τα κλειδάδικα και λέω ας το τολμήσω.

Το κλειδάκι δουλεψε αμέσως πάντως στο steam .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...