Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με την γειτόνισσα, δεν μπορώ να διαβάσω..!


filip123go

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ένας νορμαλ άνθρωπος είμαι που θέλει κάποια στιγμή να πάρει πτυχίο..!

 

Χαχαχα sorry που γελάω αλλά το νορμάλ και να θες να πάρεις πτυχίο μου ακούγεται κάπως! :P πλακίτσα, άντε με το καλό!

 

Στο θέμα μας τώρα..Φωτιά με φωτιά που είπε και ένας φίλος, τρέλα, θέλει πολύ τρέλα για να σωθείς! Παίξτο τρελός, ψυχάκιας, πρόσβαλέ τη, απείλησέ τη, μπουγέλωσέ τη, ξύπνα τη στα άγρια μεσάνυχτα, κάντη να αλλάξει σπίτι!Είναι νέος, εσύ έχεις αντοχές!Εμφανίσου και γυμνός αν χρειαστεί, κάντη να πιστέψει πως δεν είσαι με τα καλά σου και πως δε σηκώνεις πολλά πολλά!Βάλε και τους ιδιοκτήτες στο κόλπο αν χρειαστεί!Μίλισέ τους και είμαι σίγουρος πως θα καταλάβουν αφού σου είπαν και οι ίδιοι πως είναι ηλίθια!Πες τους κάτι του στυλ να πάνε να της πούνε πως έχεις κανα χαρτί απο τρελοκομείο και πως δε μπορούνε να σε διώξουν και πως είσαι επικύνδυνος!Όταν τη βλέπεις βγάζε κραυγές και γούρλωνε τα μάτια σου!Be creative!

 

P.S. Καλό είναι να κρατήσεις ένα χαμηλό προφίλ, εννοώ μη βγεις στο παράθυρο και φωνάζεις "θα σε σκοτώσω, θα σε κρεμάσω και θα σε ταίσω σε τροπικούς σαρκοβόρους παπαγάλους!" και σκάσει μύτη με αστυνομία και γείτονες για μάρτυρες!

 

Good Luck

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλάκα στη πλάκα μη το κοροιδεύεις αυτό με τα τέρατα.

Συμβαίνει.

Τις προάλλες μπηκε μέσα στο σπίτι μια τεράστια ιπτάμενη αηδιαστική κατσαρίδα. Με κοίταγε μοχθηρά σου λέω :shifty:

 

ριξε πυρηνικα! ουπς too bad, θα επιζησει γμτ και θα αποθνήσκεις εσυ! :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσο δεν της δίνεις σημασία τόσο μεγαλύτερος μπελάς θα γίνεται, προσπάθησε να τελειώσεις την εξεταστικη όσο πιο ήρεμα γίνεται και μετά άρχισε τις καφρίλες.καλά εχουν δώσει τρομερές ιδέες τα παιδιά. Με λίγα λόγια, τον τρελό δεν τον γιατρεύεις, τον τρελαίνεις!

 

ps. Πάρε και μια κούκλα φουσκωτή (απο τα καλά τα shop), ριξε και κανα κετσάπι γύρω απ το λαιμό της και κώλα και ενα μαχαίρι και βάλτη εκεί στο μπαλκόνι, να δεις αν θα ξαναβγεί η τρελή. Βαλε και κανα συρματόπλεγμα και κάρφωσε πάνω 3-4 φωτογραφίες με τίποτα περίεργα (τίποτα αποκεφαλισμούς)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βαλε καποιο εμποδιο τυπου συρματομπλεγμα που ειπες για να μην μπορει να σου χτυπαει το παραθυρο .Ελπιζω μονο μετα μην σου ερχεται και σου χτυπαει την πορτα .Αλλα καλυτερα μια τετοια λυση απο το να τσακωθεις.

 

Όσο δεν της δίνεις σημασία τόσο μεγαλύτερος μπελάς θα γίνεται, προσπάθησε να τελειώσεις την εξεταστικη όσο πιο ήρεμα γίνεται και μετά άρχισε τις καφρίλες.καλά εχουν δώσει τρομερές ιδέες τα παιδιά. Με λίγα λόγια, τον τρελό δεν τον γιατρεύεις, τον τρελαίνεις!

 

ps. Πάρε και μια κούκλα φουσκωτή (απο τα καλά τα shop), ριξε και κανα κετσάπι γύρω απ το λαιμό της και κώλα και ενα μαχαίρι και βάλτη εκεί στο μπαλκόνι, να δεις αν θα ξαναβγεί η τρελή. Βαλε και κανα συρματόπλεγμα και κάρφωσε πάνω 3-4 φωτογραφίες με τίποτα περίεργα (τίποτα αποκεφαλισμούς)

Αν υπαρχει πραγματι καποιο ζητημα μηπως δεν θα ηταν σωστο να την ταραξει περισσοτερο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρε και συ ενα σκουποξυλο και αν το παραθυρο της ειναι ανοιχτο,χτυπα το για να το κλεισει.Αν ειναι κλειστο,χτυπα το για να το ανοιξει.

Τρελα στην τρελα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τρελό γείτονα, θυμήθηκα αυτό

 

 

Φρικτό έγκλημα στο Ηράκλειο

"Όλα ξεκίνησαν όταν ο Διοικητής του ΤΑΕ Μεσαράς, Τηλέμαχος Πανταγάκης και η σύζυγος του μετέβησαν σε πολυκατοικία επί της λεωφόρου Χρυσοστόμου, μετά από παράκληση της γυναίκας που εκμίσθωνε εκεί διαμέρισμα ιδιοκτησίας τους, προκειμένου να κάνουν σύσταση σε άλλο ένοικο, ένα άνδρα 43 ετών, ο οποίος φέρεται να παρενοχλούσε την νοικάρισσα τους."

 

.....

 

Ο 53χρονος Τηλέμαχος Πανταγάκης και η 48χρονη σύζυγος του, χτύπησαν την πόρτα του.

 

Εκείνος τους άνοιξε, όμως πριν καλά-καλά προλάβουν να του εξηγήσουν το λόγο της παρουσίας τους, εκείνος άρπαξε ένα κουζινομάχαιρο και τους επιτέθηκε.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Παιδες καλησπέρα..!

 

Λοιπόν, το θέμα έχει ως εξής..!

 

Οι γειτόνισσα μου με έχει ζαλίσει, και μου χτυπάει μόνιμα πόρτες και παράθυρα γτ λέει θέλει να κλείνω τα παράθυρα, (άγνωστο για ποιον λόγο).

 

Αυτό το πράγμα δεν παίζει, γτ έχει απίστευτη ζέστη μέσα στο σπίτι.

 

Μίλησα με διαχειρίστρια και με τον σπιτονοικοκύρη μου και μου είπαν κ οι δύο ότι δεν παίρνει από λόγια..!

 

Το πράγμα, έχει καταντήσει πολύ σπαστικό και δεν με αφήνει να συγκεντρωθώ για την εξεταστική...`

 

Πριν λίγο πάλι χτυπούσε το παράθυρο με το σκουπόξυλο απ το δίπλα μπαλκόνι, για να κλείσει..!

Για να διαβάσω πλέον με την ησυχία μου φοράω ωτοασπίδες..!

 

Καμιά πρόταση, γιατί εγώ προσωπικά είμαι σε αδιέξοδο....

Μπορώ να κινηθώ νομικά...?

 

Ευχαριστώ πολύ...

 

 

Βγάλε τελείως τα πατζούρια και τα παράθυρα να φρικάρει εντελώς...

 

cool.png

 

Πάντως αν είναι "βαρεμένη" δεν έχεις καμία τύχη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...