Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με την γειτόνισσα, δεν μπορώ να διαβάσω..!


filip123go

Προτεινόμενες αναρτήσεις

βαλε πανω απο το διαχωριστικό τα καρφιά για τα περιστέρια!

 

Οταν λες τα παράθυρα ενοεις το πατζουρι?

Μηπως το πάει ο αερας περα δώθε, χτυπα τον τοίχο, κανει θόρυβο κτλ?

Δεν νομιζω να ειναι φεύγα. Μαλλον ειναι η συνταγη της γεροπαραξενης που δεν σου λεει το πρόβλημα στα ίσα αλλα πρεπει να το ανακαλύψεις μόνος σου, και δημιουργεί καταστάσεις συνέχεια ,αφου αναζητα προσοχη επειδη ειναι μονη της και ξεχασμένη απο τον θεο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

plzzzzzzzzzz πες μου που μενεις να ερθω!!αν εισαι αθηνα!!πρεπει να το ζησω αυτο.θα φερω μπυρες-μασες-γλυκα οτι ναναι!!ε ρε γλεντιαααααααααααα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά η τρελόγρια έχει εμμονή μην της κάνεις καμιά καταδρομική.Το φτωχό της το μυαλό λέει οτι αν είναι ανοιχτό το παράθυρό σου την ίδια στιγμή που είναι και το δικό της,είσαι εν δυνάμει κλέφτης-βιαστής-επικίνδυνος.

Σου κλείνω το παράθυρο = Πάρτα μαλάκα,δέν μπορείς να με κλέψεις.

 

Αν δέν έχεις όρεξή να το παίξεις τρέλα (όπως πολύ εύστοχα έθεσε η garnele με παραδείγματα),ετοιμάσου για οχυρωματικά έργα και βεβαιώσου οτι ο μόνος τρόπος για να κλείσει το παντζούρι είναι απο το μπαλκόνι σου και μόνο...Με λίγη καλή τύχη και δυνατό άνεμο μπορεί να να ξεμπερδέψεις μια για πάντα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Γύρω στα 50-55 είναι

 

εεεμ , πες το ρε φίλε έτσι...

απλά ένα πήδουλο θέλει, κάντο...

 

συγνώμη, διαβάζεις είπες, πόσο είσαι?

τι δουλειά έχεις σε ένα σπίτι με γριές ;pp εγώ πάλι έχω 2 νοστιμούλες και άλλη μια απο κάτω.... ;p,

κάτι παράξενο... συνήθισα έτσι και εαν αύριο πχ, φύγει μια η επόμενη θέλω να είναι γυναίκα...

:confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

plzzzzzzzzzz πες μου που μενεις να ερθω!!αν εισαι αθηνα!!πρεπει να το ζησω αυτο.θα φερω μπυρες-μασες-γλυκα οτι ναναι!!ε ρε γλεντιαααααααααααα!!

 

Φίλε Κοζάνη μένω δυστυχώς, αλλά άμα γουστάρεις τόσο, έρχεσαι μια εκδρομούλα για μερικές μέρες..!!

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Ριξτης εναν μωρε μπας και ηρεμισει το μιλφ

Φίλε ούτε με όλοσωμη σακούλα..!!

 

Κοντή χοντρή..!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε μήπως όταν διαβάζεις βάζεις τίποτα τραγούδια... η τηλεόραση .. δυνατά και την ενοχλείς

 

Οχι οχι οχι..!!

Το λέω κ πιο πάνω θέλω απόλυτη ησυχία όταν διαβάζω... :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πίσσα και πούπουλα. Κι αν συνεχίσει ρίξε και σπίρτο.

:lol: :lol: :lol: :lol: B)

και τότε, ? ρε μήπως κρυώνει επειδή ανοίγεις τα παράθυρα...

πάντως μην τα βάλεις με παλαβές , αμα πας να την "ταπώσεις" θα γυρίσει με χειρότερα...

γυναίκες παιδί μου... καλές μέχρι τα 40, μετά σιγά σιγά αρχίζουν τα κουτσομπολιά, μουρμούρα...

σου κάνουν τη ζωή κόλαση... ( (πλακα)<- γιατί εδώ ο κόσμος παρεξηγείτε με το παραμικρό" )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...