Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με την γειτόνισσα, δεν μπορώ να διαβάσω..!


filip123go

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είναι το παράθυρο μου, υπάρχει διαχωριστικό και ακριβώς από πίσω είναι το μπαλκόνι της.

Αυτή, ανεβαίνει στην καρεκλά για να φτάνει πάνω απ το διαχωριστικό και μου χτυπάει το παράθυρο...

 

Άμα σου χτυπήσει ξανά το παράθυρο ΣΟΥ, πιάστο σκουπόξυλο και σπάστο σε χίλια κοματάκια...

 

Από που κι ως που η ψόφια παραβιάζει τον ιδιωτικό σου χώρο ;

 

Πες της να κλείνει τα δικά της παράθυρα , και φώναξε την αστυνομία αν συνεχίσει αυτό το βιολάκι.

Βλαμένη ξεβλαμένη , δεν θα την πληρώσεις εσύ.

Ας την κλείσουν στο Δαφνί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αστυνομία για παρενόχληση,διατάραξη οικιακής ειρήνης,φθορά ξένης περιουσίας(αν σου έχει κάνει έστω και μια γρατζουνιά)

Εναλλακτικά μεγάλη γλάστρα(φυτό)ή μεταλλικό κιγλίδωμα πίσω από το διαχωριστικό τζάμι μπας και της περάσει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε άφησε ανοιχτό το παράθυρο και παραμόνευε με έναν κουβά νερό.Μόλις σκάσει μύτη η γριά να στο κλείσει κάντην παπί.Όλο τον κουβά στη μάπα.Μία δύο τρείς θα σταματήσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι αγγούρι; Ο παπαγάλος του αρκεί. Ειδικά αν είναι μεγάλος.

Η που θα κομπλάρει η άλλη και θα σταματήσει να τον ενοχλεί, ή που θα γουστάρει και ο φοιτητής μας θα έχει έτοιμο γεύμα όποτε θελήσει.

 

Τσκ. Δε με πιανζ. Το αγγούρι θα το κρατάει για ψυχολογικούς λόγους - για να της δείξει ότι είναι έτοιμος για όλα.

 

 

 

 

Φιλιπ, το θέμα είναι ακριβώς να της αρέσει, και μετά να το χρησιμοποιείς σα μέτρο πίεσης (μέσω της άρνησης να της το παράσχεις) για να σταματήσει τις μαλακίες με το παράθυρο.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε άφησε ανοιχτό το παράθυρο και παραμόνευε με έναν κουβά νερό.Μόλις σκάσει μύτη η γριά να στο κλείσει κάντην παπί.Όλο τον κουβά στη μάπα.Μία δύο τρείς θα σταματήσει.

 

Μάλλον θα αρχίσει να μου ρίχνει νερό με το λαστιχο μεσα στο σπίτι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κόρη έχει? Αν έχει σου έχω συνταγή επιτυχίας για να χάσει την λαλιά της μια για πάντα ,και να μην σε ξανα-ενοχλήσει.

 

Επίσης ένα άλλο σενάριο είναι να το παίξεις και εσύ τρελός , πιο τρελός απο αυτήν , ουτως ώστε να σε φοβηθεί και να μην σε ξανα ενοχλήσει.

 

το σενάριο α. με την κόρη της περιλαμβάνει και το σενάριο β. :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, χρόνια παρακαλάω για τέτοια γειτόνισσα και αυτοί που έχουν γκρινιάζουν. Τέλος πάντων, στη θέση σου θα το θεωρούσα ένα από τα αλατοπίπερα της ζωής και θα προσπαθούσα όσο γίνεται να το ευχαριστηθώ: στείλε ένα φίλο σου ντυμένο μπάτσο να της πει ότι το παιδί από δίπλα της έκανε μήνυση. Στείλε έναν άλλον με στολή γιατρού να της πει ότι το παιδί από δίπλα κάλεσε τον κάλεσε να τη δει γιατί πιστεύει ότι χρήσει ψυχιατρικής βοήθειας. Ντύσε φίλες σου βλαχοπουτάνες με ζαρτιέρες, φτερά και τέτοια και μόλις ανοίξει να πουν "αχ με συγχωρείτε, δίπλα πηγαίναμε", ή για ακόμη μεγαλύτερη επιτυχία ντύσε ΦΙΛΟΥΣ σου βλαχοπουτάνες και βάλτους να το πουν αυτό. Ντύσου κι εσύ! Και αν το καλοσκεφτείς, οι τρελοί όταν συναντούν μεγαλύτερο τρελό, φοβούνται και παύουν να ασχολούνται.

 

Πφ γιατί να μην έχω κι εγώ μία τρελή γειτόνισσα ='(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...