Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με την γειτόνισσα, δεν μπορώ να διαβάσω..!


filip123go

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είναι το παράθυρο μου, υπάρχει διαχωριστικό και ακριβώς από πίσω είναι το μπαλκόνι της.

Αυτή, ανεβαίνει στην καρεκλά για να φτάνει πάνω απ το διαχωριστικό και μου χτυπάει το παράθυρο...

:huh: Ελπίζω μόνο να μην τη δεις καμιά μέρα στο παράθυρό σου έτσι:

 

Printing-Makes-You-Crazy.jpg

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν αποκλείεται επίσης να έχει πρόβλημα ψυχιατρικής φύσεως η γυναίκα. Καλύτερα να κάνεις τον Κινέζο γιατί μπορεί να μπλέξεις. Αν είναι καμιά λόξα της, μπορεί να της περάσει. Αν αρχίσεις την αντεπίθεση, που λένε κάποιοι, μπορεί να χειροτερέψει η κατάσταση. Το λέω γιατί δεν φαίνεται να είναι κάποιος γείτονας γαϊδούρι, που βάζει μουσική δυνατά τη νύχτα και δεν τον νοιάζει. Μάλλον έχει άλλου είδους θέμα η γυναίκα. Μπορεί να νομίζει ότι από τα παράθυρα θα μπουν τέρατα πχ. Άσ' την και κάνε υπομονή όσο μπορείς, λέω εγώ.

 

Το σκέφτηκα κι εγώ να έχει πρόβλημα ψυχιατρικής φύσεως, αλλά γι' αυτό κανένας δε μπορεί να είναι σίγουρος. Εδώ ο σπιτονοικοκύρης του είπα να μην κωλώνει πουθενά μ' αυτήν. Προφανώς όταν μίλησα για αντεπίθεση, δεν εννοούσα να πάρει ο topic starter ένα σφυρί και να αρχίσει να κοπανάει τους τοίχους για αντίποινα. Απλά παίζει ρόλο και το πόσο θα συνεχιστεί αυτή η κατάσταση και ειδικότερα, εδώ και πόσο καιρό υπάρχει. Δε λέει να αποκτήσει ο ts ψυχολογικά μαζί με την άλλη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι αγγούρι; Ο παπαγάλος του αρκεί. Ειδικά αν είναι μεγάλος.

Η που θα κομπλάρει η άλλη και θα σταματήσει να τον ενοχλεί, ή που θα γουστάρει και ο φοιτητής μας θα έχει έτοιμο γεύμα όποτε θελήσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάνε μια μέρα έξω απο το σπίτι της, χτύπα την πόρτα, μπες μέσα κύριος και άνοιξε της το ψυγείο. Και όταν ρωτήσει ''τι και πως'' πες της: ''Θελω να έχες ανοιχτό το ψυγείο''.

 

Τώρα βέβαια μπορεί όντως η γρια να είναι εντελώς φεύγα και με το που ανοίξεις να σου πει: ''Το έχεις και εσύ το θέμα με το ψυγείο ε?'' ή να το βρεις με την μια ανοιχτό. Σε αυτήν την περίπτωση, η γιαγιά έχει αγγίξει τα όρια της παράνοιας, οπότε κλείσε και σφράγισε τα παράθυρα γιατί αν μπει μέσα κανα βράδυ με σκοπό να σου βγάλει το λαρύγγι για την συλογή της, θα σου πει: ''Εγώ στο είπα... Να τα κλείνεις...''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλική συμβουλή, μην μπλέξεις στην λογική οδόντος αντί οδόντος, το έκανα και εγώ και κοντεψαμε να πλακωθούμε 2) να φτάσουμε στα δικαστήρια.

 

Ένας φίλος που το παρατράβηξε σε παρόμοιο περιστατικό έχει δικαστήριο σε κανα μήνα, για βανδαλισμούς και χειροδικία

 

Χτύπα της την πόρτα και μίλησέ της ήρεμα για τελευταία φορά. Αν όχι πήγαινε στο αστυνομικό τμήμα και ψάξε για λύσεις χωρίς να κάνεις μήνυση. Σαν τελευταία λύση θα επικοινωνήσεις με συγγενείς της και θα παρουσιάσεις ήρεμα το πρόβλημα.

 

Πάρε και μια κάμερα και τράβηξέ την εν δράση, για να μπορείς να παρουσιάζεις το πρόβλημα στους μπάτσους ή σε άλλους

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βάλε γύρω απο το διαχωριστικό του μπαλκονιού εκείνη την μεταλλικη κατασκευή με τα μυτερά άκρα

 

το πολύ πολύ να την βρείς σουβλάκι την άλλη μέρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βάλε γύρω απο το διαχωριστικό του μπαλκονιού εκείνη την μεταλλικη κατασκευή με τα μυτερά άκρα

 

το πολύ πολύ να την βρείς σουβλάκι την άλλη μέρα

 

Φιλε, ναι..!

 

Αυτό λεει, να βάλω συρματόπλεγμα...!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...