Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με την γειτόνισσα, δεν μπορώ να διαβάσω..!


filip123go

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μέσα θα της πούμε ότι παίζουμε μπουγέλο

 

της το έχω κάνει καταμεσήμερο κιόλας έκανα ότι περίμενα το αγόρι μου προχθές έβαλα το Artillery των Infected Mashroom..........ίσως να μην την τιμώρησα αρκετά

 

http://www.youtube.com/watch?v=a8pkAjSe11k

ελα μεχρι τον αυγουστο δεν θα ζηλευω. μετα ομως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδή θα βάλουμε και ωράριο και σε αυτο? να μου πει και πότε λείπει από το σπίτι να μην έχω και άγχος

 

Μιλάω ως αποδέκτης τέτοιου παραπόνου. Τις ώρες κοινής ησυχίας, δεν έχει σημασία αν είναι βογγητό, τραγούδι, τηλεόραση ή ηλεκτρική σκούπα. Ο θόρυβος είναι θόρυβος. Τώρα προφανώς αν σου πέσει κάνα ποτήρι κάτω, αν φύγει κάνα "ΠΩΠΩ ΤΣΟΛΙΑ ΜΟΥ" ή σύρεις λίγο την καρέκλα, εντάξει, μιλάμε για δευτερόλεπτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάει με την ένταση, όχι με τη διάρκεια. Π.χ. εμένα μπορεί να μου κα**ώσει να πατήσω μια τρύπα 10mm σε κολώνα με το δράπανο. Κι αυτό είναι υπόθεση 5 δευτερολέπτων. Ψήνεις;

 

:mrgreen:

 

Οπότε τα "ΠΩΠΩ ΤΣΟΛΙΑ ΜΟΥ" σε χαμηλή ένταση, αλλιώς θ' ανέβει η περίεργη γειτόνισσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχαχαχα πω πω τσολιά μου τρελό γέλιο Στην Αθήνα στην πολυκατοικία που έμενα από πάνω ζούσε μια που την είχε δει τραγουδίστρια τις ώρες που δεν τραγουδογκάριζε έκανε σεξ και ακουγόταν σε όλη την πολυκατοικία μέχρι που για πλάκα βέβαια πήγε ο διαχειριστής και της είπε να μην φωνάζει τόσο δυνατά την ώρα της πράξης γιατί ζηλεύει η γυναίκα του και θέλει και αυτή εμένα προσωπικά δεν με ενοχλούσε το σεξ το τραγούδι της με ενοχλούσε μέχρι που έβαλα καινούργια ηχεία στο στέρεο B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδή θα βάλουμε και ωράριο και σε αυτο? να μου πει και πότε λείπει από το σπίτι να μην έχω και άγχος

Το άγχος σκοτώνει το σεξ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέχρι να βάζει Τερλέγκα στις 4 τα χαράματα για αντίποινα είναι.

Εκεί να δεις. Ο Τερλέγκας δε θα λυγίσει, το μπρατβουρστ θα γίνει μπάμια όμως.

 

btw δε σου πε κανείς να μη μπιφτεκώνεις, απλώς κάντο ήσυχα μετά τις 12 ξερωγώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καλυτερο ειναι να υπαρχει ενα προγραμμα.

Καθε τριτη βραδυ. Καυγαδακι νωρις το απογευμα που εξελισσεται σε ΠΟΛΕΜΟ με σπασιμο ποτηριού-πιατου(κατι που κανει θορυβο παντως) και μετα χωσιμο μεχρι τις ~12. Όλοι μαζί μπυρίτσα ποπκορνακι στο μπαλκονι μέχρι να περάσει η πρωταγωνιστρια στο απεναντι πεζοδρομιο οπου και πέφτουν οι τιτλοι τελους.

 

Φοιτητες στη πολυκατοικια δεν ενοχλειται κανεις- δε διαμαρτυρεται κανεις. (εκτος απο τα ζητω που πεφτουν που και που)

 

και αντε παλι απ' την αρχη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον, σε εμας εχουν ερθει κατι φοιτητριες, οι οποιες κανουν φασαρια ΜΟΝΟ μεσημερι και βραδυ (2+) και εξαιτιας τους η μανα μου εχει να κοιμηθει τρεις μερες... για ριξτε ιδεες:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον, σε εμας εχουν ερθει κατι φοιτητριες, οι οποιες κανουν φασαρια ΜΟΝΟ μεσημερι και βραδυ (2+) και εξαιτιας τους η μανα μου εχει να κοιμηθει τρεις μερες... για ριξτε ιδεες:mrgreen:

 

Choose your weapon

 

 

 

%25CE%25BA%25CE%25B1%25CF%2580%25CE%25BF%25CF%2584%25CE%25B1.jpg

 

ή

 

karampina1.jpg

 

 

σξαβδκαδ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν παω με χραπα-χρουπα, θα'μαι σαν αυτον που σκοτωσε τον ληστη. και αντε, αυτος ειχε δικαιολογια, εγω τι θα πω μετα?:-D

οσο για την αλλη προταση, μετα θα μας μαζευουν στο ηθων για αποπλανηση ανηληκου!:ΡΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...