Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με την γειτόνισσα, δεν μπορώ να διαβάσω..!


filip123go

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δλδ στην περιπτωση που κανει σεξ καποιος αυτη η γειτονισσα τι ειναι ικανη να κανει?Τεσπα επειδη κ γω αμφιβαλω οτι η αστυνομια μπορει να κανει κατι επι της ουσιας ειδικα σε τετοιες περιπτωσεις,ειμαι της αρχης ο τοπικ σταρτερ να περασει σε κατα μετωπο επιθεση.Επισης αντιδραστικα χτυπηματα,μπινελικωμα κανονικοτατο μεχρι κ εκφοβισμο (προσωπικα θα το εκανα κ αυτο στα ορια της ψυχολογικης βιας :mrgreen: ).Αμφιβαλω οτι εαν το παει νομιμα θα μπορεσει να βρει το δικιο του το παληκαρι.Τι να κανει δλδ η αστυνομια περα απο συσταση?Κ το ερωτημα ειναι ποσο θα συμμορφωθει αυτη με την συσταση.Αγωγη επιδεχεται κατι τετοιο?Ιδεα δεν εχω.Αρα κατα μετωπον επιθεση κ αστην να βραζει στο ζουμι της

 

 

Εναλλακτικα μπορεις να με φωναξεις να σκασω μυτη με τον δικο μου κ να της δωσουμε ενα γερο μαθημα του τι εστι γκει λαουντ σεξ :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ορίστε πώς είναι το παράθυρο και το μπαλκόνι

 

Link

 

 

Λύση Νο1: Βάζεις σίτα στο παράθυρο

Λύση Νο2: Ανεβάζεις το διαχωριστικό μέχρι το δοκάρι (εκει που είναι βαμένο κόκκινο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε πάρε την σκούπα σου και άρχισέ την στα χτυπηματάκια.

Τακ - Τακ - Τακ.

Θα την πάρεις στο ψιλό. Τι κάνεις μωρή εκεί?

Τακ - Τακ - Τακ.

Χτυπηματάκια στο κεφάλι.

Τακ - Τακ - Τακ.

Μετά θα παίζεις με το στήθος της.

Τακ - Τακ - Τακ.

Μετά θα παίξεις με τον ποπό.

Τακ - Τακ - Τακ.

Μια φορά αυτή? 2 εμείς. Τρέλα στην τρέλα.

Τακ - Τακ - Τακ.

Ομοιοπαθητική και κάνεις και το χαβαλέ σου,

κάνεις και ένα διάλειμμα απο την τόσο δύσκολη εξεταστική σου.

 

Αν δεν θες εσύ να το κάνεις,

φώναμε για καφεδάκι πλιζζζζζζ.

Θέλω να το ανεβάσω και στο youtube. :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Γιατί δεν δοκιμάζεις να βγάλεις το παράθυρο εντελώς; Από τη φωτό δεν φαίνεται και πολύ δύσκολο.

 

Θα σου πάρει κάποιο χρόνο, αλλά θα είναι τουλάχιστον ενδιαφέρον να παρατηρήσεις τις αντιδράσεις της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάνε αυτό που έκανα σε ηλικία 8 χρονών που είχα μια γειτόνισσα που μας έκανε παρατήρηση το μεσημέρι που παίζαμε (όλα μαζι τα παιδιά στην γειτονιά μου).

 

Μαζευτήκαμε ένα τσούρμο πιτσιρίκια και χέσαμε έξω από την πόρτα της (πάνω στο ταπέτο).

 

Δεν μας ξανάκανε παρατήρηση.

 

πρόφιτ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάνε αυτό που έκανα σε ηλικία 8 χρονών που είχα μια γειτόνισσα που μας έκανε παρατήρηση το μεσημέρι που παίζαμε (όλα μαζι τα παιδιά στην γειτονιά μου).

 

Μαζευτήκαμε ένα τσούρμο πιτσιρίκια και χέσαμε έξω από την πόρτα της (πάνω στο ταπέτο).

 

Δεν μας ξανάκανε παρατήρηση.

 

πρόφιτ.

 

 

:eek:

 

For real?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:eek:

 

For real?

 

ναι , καθίσαμε κυκλικά και δώσαμε μια γερή ζμπροξιά και βγήκε πολύ πράμα. Θυμάμαι ότι γελάγαμε κιόλας , ήμασταν διαβολάκια τα σκασμένα :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 9 μήνες μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...