Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με την γειτόνισσα, δεν μπορώ να διαβάσω..!


filip123go

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φίλε μου το παράθυρο κλείνει οριζόντια (όπως όλα τα παράθυρα)..!

 

Το χτυπάει με δύναμη προς τα πίσω κ αυτό χτυπάει στον τοίχο, επιστρέφει πίσω και από την δύναμη που έχει, κλείνει.

Ωραία, δεν μπορείς με κάποιο τρόπο (μπουγαδόσχινο π.χ) να το δέσεις ανοιχτό;

Τι θα κάνει, θα το σπάσει;

Στη παράθυρο από κάτω, βλέπω βρύση :devil: τραβάς το λάστιχο μέσα έχοντας πιστόλι ποτίσματος συνδεδεμένο, και όταν πάει να κοπανήσει το παράθυρο της ρίχνεις μια ριπή νερού.

 

Απορώ πραγματικά πως δεν έχεις αναλάβει δράση μπροστά σε μια τέτοια θρασύτητα.

Μήπως είσαι ιαχωβάς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλη λύση είναι, να προσκαλέσεις μια φίλη σου, που ξέρει από μακιγιάζ, να πάρει μαζί της τα σύνεργα, και να έρθει σπίτι σου για καφέ. Μόλις τελειώσει ο καφές, της λες, να σου βάψει το ένα μάτι κατάμαυρο. Μόλις τελειώσει το βάψιμο, την διώχνεις ευγενικά (αν δεν φεύγει, την κλωτσάς ευγενικά), και περιμένεις το αμόκ της γειτόνισσας. Όπως θα προσπαθεί μετά μανίας να κλείσει το παράθυρο, βγάλε μια κραυγή πόνου, και βγες στο μπαλκόνι (το μαύρο μάτι κανόνισε να το έχεις κλειστό). Εκεί δεν χρειάζεται να πεις κάτι. Αν έχει λίγη τσίπα, θα αλλάξει αρκετά χρώματα, και μάλιστα, χωρίς μακιγιάζ.

 

Άλλη λύση είναι, να κάνεις δώρο στην γειτόνισσα, ένα μπιλιάρδο. Ή θα σταματήσει να εξασκείται στο παράθυρό σου, ή θα το κλείνει με μια στεκιά :mrgreen: .

 

Με τόσες λύσεις που έχουν ειπωθεί, θα μπορούσε άνετα κάποιος να γυρίσει μια τηλεοπτική σειρά :-) .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου το παράθυρο κλείνει οριζόντια (όπως όλα τα παράθυρα)..!

 

Το χτυπάει με δύναμη προς τα πίσω κ αυτό χτυπάει στον τοίχο, επιστρέφει πίσω και από την δύναμη που έχει, κλείνει.

Την παλευεις??

Μολις το κανει αυτο χτυπα την και εσυ με δυναμη στο πατωμα. Δεν θα επιστρεψει πισω.

 

Το θεμα και το ολο προβλημα ειναι τραγελαφικο. :fear: 16 σελιδες????? :shock:

 

Παιδες καλησπέρα..!

 

Λοιπόν, το θέμα έχει ως εξής..!

 

Οι γειτόνισσα μου με έχει ζαλίσει, και μου χτυπάει μόνιμα πόρτες και παράθυρα γτ λέει θέλει να κλείνω τα παράθυρα, (άγνωστο για ποιον λόγο).

 

Αυτό το πράγμα δεν παίζει, γτ έχει απίστευτη ζέστη μέσα στο σπίτι.

 

Μίλησα με διαχειρίστρια και με τον σπιτονοικοκύρη μου και μου είπαν κ οι δύο ότι δεν παίρνει από λόγια..!

Ρε φιλε ποια ειναι αυτη? Μόνο αν ειναι η Τζιν Γκρει παω πασο. Αλλά οποιαδηποτε αλλη και να ειναι που κολλας?? :fear:

 

Μακαρι να μου τυχαιναν και εμενα κατι τετοια. Να ερχοταν καποιος σπιτι μου και να μου εκλεινε το παραθυρο χωρις λογο!!!!!!!!

1ον θα ετρωγε το δουλεμα της ζωης της αρχικα.

Και 2ον οταν θα βαριομουνα να την δουλευω θα ετρωγε τις κλωτσιες της ζωης της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου το παράθυρο κλείνει οριζόντια (όπως όλα τα παράθυρα)..!

 

Το χτυπάει με δύναμη προς τα πίσω κ αυτό χτυπάει στον τοίχο, επιστρέφει πίσω και από την δύναμη που έχει, κλείνει.

 

Ελα ρε συ, σε τετοιο παραθυρο θα ειχα βγαλει εντελως τα απο μεσα και θα αφηνα τελειως ανεβασμενο το πατζουρι. Καλοκαιρακι ειναι ακομη, βγαλτα τελειως, αφου για βραδυ εχεις την ασφαλεια του πατζουριου. Καντο για καμποσες μερες να θολωσει :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ορίστε πώς είναι το παράθυρο και το μπαλκόνι

 

Link

 

Σα ν'αχνοφαίνεται η γριά πίσω από το τζάμι :fear:

 

Λοιπόν φίλε χωρίς πλάκα νομίζω ότι βρήκα τη λύση.Απ'ότι φαίνεται και από τη φωτό της αρέσει να αράζει πίσω από το τζαμένιο διαχωριστικό.

Μάλλον αισθάνεται ότι τη βλέπεις μέσα από το τζάμι του διαχωριστικού γι'αυτό θέλει να κλείνεις το παράθυρο.Αν μπορείς βάψε το διαχωριστικό ή πάρε αυτοκόλλητη μεμβράνη σα και αυτή που ντύναμε τα βιβλία ή κάτι παρόμοιο και κόλλησε το από τη μεριά σου. B)

Επεξ/σία από McDuck
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε φίλε. Έχω πεθάνει στο γέλιο. Τι χαζός κόσμος υπάρχει και γιατί τον ανέχεστε δεν μπορώ να καταλάβω. Θα σε πει άλλος τι να κάνεις?

Ποιος ρε? Μπινελίκια ρε στο χαλαρό και μετα καντίλια. Δεν μπορώ να αντιληφθώ τι έχει πάθει ο κόσμος και έχει χαζέψει.

Πίνουμε τίποτα στο νερό? Έχει τίποτα ο αέρας? Ή τελικά θα τρελάνει ο ένας τον άλλον σε αυτην την κοινωνία. Βρε που πάμε?????

Ρε θα έπαιρνα την σκούπα απο τα χέρια της και θα την έσπαγα μπροστά της. Αν είχε κ άλλη θα την χτυπούσα με αυτήν.

 

Έλεος omg - 3 lol - omfg - zomfg - και wtf βασικά? Χαχαχαχα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου το παράθυρο κλείνει οριζόντια (όπως όλα τα παράθυρα)..!

 

Το χτυπάει με δύναμη προς τα πίσω κ αυτό χτυπάει στον τοίχο, επιστρέφει πίσω και από την δύναμη που έχει, κλείνει.

 

ρε γιγαντα δεν γίνονται αυτά. Απορώ πόσο υπομονή έχεις. Απ τη στιγμή που περνάει το ξύλο στον ιδιωτικό σου χώρο, μιλάμε για παράβαση και τουλάχιστον η αστυνομία μπορεί να κάνει μια προκλητική παρατήρηση για αρχή. Εαν δεν καταλάβει, που σημαίνει ότι η γιαγιά ειναι 100% τρελή ή εχει τα κονέ στην αστυν οποτε δεν την ενδιαφέρει (λέμε τώρα...) όχι μόνο άρχισε την στα βρισίδια αλλά πάρε και το σκουπόξυλο και πετά το απο κάτω.

 

η μόνη βλακεία είναι οτι το διαχωριστικό είναι της πλάκας. ότι και να βάλεις πανω το πιο λογικό είναι η γριά να το ξυλώσει. Πες το στον ιδιοκτήτη να στο μεγαλώσει ή να της κάνει ο ίδιος μήνυση γιατί ουσιαστικά 'πελάτης' του είσαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...