Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread IV


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

θα πάρω να ψεκάσω. Στο τροχόσπιτο παίρνω και ψεκάζω με ένα φαρμάκι που πουλάνε στα γεωπονικά, στην Φράγγων. Κάνει καλή δουλειά.

Θα ρθεις να ριξεις λιγο και δω? Ποσο παιρνεις το στρεμμα φιλλλλαρακι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 42,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • athlios

    4891

  • leftermann

    2114

  • gang

    2037

  • YiN

    1915

Πάρτε βατράχι. Ή σαμιαμίδι.

 

Κατα τα άλλα βγάζω τα μάτια μου προσπαθώντας να καταλάβω επ ακριβώς το Wifi για το arduino. Καλησπέρα μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρτε βατράχι. Ή σαμιαμίδι.

 

πουλές, παλιά, μικρός, είχα ένα βατράχι στο σπίτι. Στο πατρικό μου. Σε μια γιάλα, μικρό ήτανε. Το είχα καιρό, αλλά βαρέθηκα να του κυνηγάω μύγες, να του βάζω νερό, χορταράκια κλπ, κα το έδωσα στην γάτα είχε μια σιαμέζα η μάναμ, να το φάει. Αυτή το περιφρόνησε, ούτε το κοίταξε λέμε, κι εγώ το εγκατέλειψα στο πάρκο κοντά στο σπίτι. Κλαψ. Κλαψ. Είμαι άκαρδος, άπονος, νιώθω τύψεις. Πάω να βρω τον Κασιδιάρη να του ανοίξω κουβέντα για τον κομουνισμό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ μικρός είχα δει στα καρτούνζ που όλοι οι τρελοί επιστήμονες είχαν ένα σκελετό ζώου ή κρανίο σε γυάλα στο γραφείο τους και αποφάσισα κι εγώ να αποκτήσω κάτι συναφές.

Έτσι πήρα ένα βατράχι και το έκλεισα σε ένα βάζο χέλμανζ και το άφησα σε ένα χωράφι να ψοφήσει. Πήγα μετά από καμιά βδομάδα, το βάζο είχε γεμίσει σκουλήκια, βρωμούσε φρικτά και ελεεινά οπότε έκανα το μόνο πράγμα που μπορούσα να κάνω, το πέταξα στα κεραμίδια του γείτονα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιος μπορεί να μου βρει Τέτοια (είναι γυάλινα και όχι τελείως άσπρα, κρεμ ξέρω γω!) πλακάκια εδώ Ελλάδα και όσο το δυνατόν πιο κοντά στην Κεφαλονιά..!!

 

Όποιος ξέρει κάτι να μιλήσει τώρα...!

Ευχαριστώ..!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ μικρός είχα δει στα καρτούνζ που όλοι οι τρελοί επιστήμονες είχαν ένα σκελετό ζώου ή κρανίο σε γυάλα στο γραφείο τους και αποφάσισα κι εγώ να αποκτήσω κάτι συναφές.

Έτσι πήρα ένα βατράχι και το έκλεισα σε ένα βάζο χέλμανζ και το άφησα σε ένα χωράφι να ψοφήσει. Πήγα μετά από καμιά βδομάδα, το βάζο είχε γεμίσει σκουλήκια, βρωμούσε φρικτά και ελεεινά οπότε έκανα το μόνο πράγμα που μπορούσα να κάνω, το πέταξα στα κεραμίδια του γείτονα.

 

ακόμη πιο μικρός από αυτό που είπα, γυρνούσαμε στο χωριό με τον φίλο μου τον Μελά, και είχαμε πάρει το γουδοχέρι των μανάδων μας, και ψάχναμε βατράχια στα χαντάκια δεξιά-αριστερά από τον δρόμο (χωματόδρομους τότε το χωριό, και αποχετευτικό γιοκ) και τα κοπανούσαμε. Μερικά τα σταυρώναμε με καρφιά στις κολώνες της ΔΕΗ. Όταν το μάθαν οι μανάδες μας, μόνο εξορκισμό δεν μας κάνανε.

 

Πάω να μιλήσω στην κανέλη για φασιμό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ μικρός είχα δει στα καρτούνζ που όλοι οι τρελοί επιστήμονες είχαν ένα σκελετό ζώου ή κρανίο σε γυάλα στο γραφείο τους και αποφάσισα κι εγώ να αποκτήσω κάτι συναφές.

Έτσι πήρα ένα βατράχι και το έκλεισα σε ένα βάζο χέλμανζ και το άφησα σε ένα χωράφι να ψοφήσει. Πήγα μετά από καμιά βδομάδα, το βάζο είχε γεμίσει σκουλήκια, βρωμούσε φρικτά και ελεεινά οπότε έκανα το μόνο πράγμα που μπορούσα να κάνω, το πέταξα στα κεραμίδια του γείτονα.

 

 

ακόμη πιο μικρός από αυτό που είπα, γυρνούσαμε στο χωριό με τον φίλο μου τον Μελά, και είχαμε πάρει το γουδοχέρι των μανάδων μας, και ψάχναμε βατράχια στα χαντάκια δεξιά-αριστερά από τον δρόμο (χωματόδρομους τότε το χωριό, και αποχετευτικό γιοκ) και τα κοπανούσαμε. Μερικά τα σταυρώναμε με καρφιά στις κολώνες της ΔΕΗ. Όταν το μάθαν οι μανάδες μας, μόνο εξορκισμό δεν μας κάνανε.

 

Πάω να μιλήσω στην κανέλη για φασιμό.

 

Χάρηκα που σας γνώρισα ρε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...