Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread IV


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 42,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • athlios

    4891

  • leftermann

    2114

  • gang

    2037

  • YiN

    1915

Ελα μωρέ τώρα μιλάμε για τα αυτονόητα;

 

Όπως δεν βαράς ένα πιτσιρίκι 10 χρονών' date=' έτσι δεν βαράς και μία γυναίκα. Power comes with responsibility, αν είσαι κάφρος και την βρίσκεις με το ξύλο απευθύνσου στον τοπικό ποδοσφαιρικό σύλλογο να ξεχαρμανιάζεις τις Κυριακές. Μαλακισμένοι μικρουτσούτσουνοι, όσο και να βαράτε τις γυναίκες σας, δεν θα σας μεγαλώσει![/quote']

Τσαρεσουν κυριε προεδρε αφου! Τι φταιμε μεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Ναί αλλά η Κανέλη τον χτύπησε και σωματικά και πρώτη. Τι έπρεπε να κάνει δηλαδή; Να κάτσει άπραγος; Να τις τρώει;

 

ένα λεπτό, κατεβαίνω κάτω να ρίξω μερικές ανάποδες στη μάνα μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Το παλιοκουμούνι...

 

στα τρένα!

 

Στην παντοφλιά βγάζεις καραμπίνα;;

 

και στους συγγενείς, για παραδειγματισμό! αν είναι κάτι πιο βαρύ από παντόφλα καθαρίζουμε γνωστούς τους, μέχρι και κατοικίδια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσαρεσουν κυριε προεδρε αφου! Τι φταιμε μεις.

 

Ααα όχι... παρεξήγησες, στα συναινετικά / σωφρονιστικά / r'n'b σφαλιαράκια, είμαι ok! Αθώος ο κατηγορούμενος, ομόφωνα :-D Και μαστίγιο με πέντε ουρές αν την βρίσκεις έτσι, έχω φοβερό σεβασμό στην διαστροφή του διπλανού μου :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ααα όχι... παρεξήγησες' date=' στα συναινετικά / σωφρονιστικά / r'n'b σφαλιαράκια, είμαι ok! Αθώος ο κατηγορούμενος, ομόφωνα :-D Και μαστίγιο με πέντε ουρές αν την βρίσκεις έτσι, έχω φοβερό σεβασμό στην διαστροφή του διπλανού μου :)[/quote']

 

. Την αγκυρα ρεεεεεεεεεε . Να την μπαρκαρειςαράζεις τη γκομενα κι αμα θελει ας κανει να φυγει...

Φαπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

. Την αγκυρα ρεεεεεεεεεε . Να την μπαρκαρειςαράζεις τη γκομενα κι αμα θελει ας κανει να φυγει...

Φαπ.

 

 

Καλά γάμησε τα, παίζει πλέον να έχω και zodiac, έτσι και τελειώσω με τους μαλάκες (a.k.a. university & πελάτες) θα την βρέξω. Την άγκυρα.

 

ΑΑΑΑααα επίσης, come to think about it, όποιος έχει κάνει περισσότερα από 2 μπάνια - τόσα έχω κάνει - γαμιέται! :)

 

 

 

 

 

Αυτά είχα να πω, πάω τώρα στο thread με την πιτσιρίκο που σκόρπισε τον διαρρήκτη να μαζέψω μαργαριτάρια :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στα τρένα!

Κανονικά έπρεπε να έχουν ανακαλυφθεί φορητοί θάλαμοι αερίων, για μερικές περιπτώσεις.. Ακούς εκεί.. Να του πετάει τα χαρτιά στη μάπα λες κι είναι κανένα παιδάκι. Σε ποιό νομιζε ότι πετούσε χαρτιά στη μάπα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γελοία πράγματα, περίμενα σοβαρότερη αντίδραση απο τον "συγκεκριμένο". Βέβαια η "συγκεκριμένη" έπρεπε να είχε φάει τα χαστουκάκια της προ πολλού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...