Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread IV


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδή δεν υπάρχει περίπτωση να κάθομαι να σβήνω σελίδες, να τελειώνουμε τουλάχιστον με τα αμιγώς πολιτικά σχόλια, αναφορές σε κόμματα κτλ.

 

Ήδη οι "ενδιαφέρουσες ειδήσεις" μας αποχαιρέτισαν οριστικά, μην πάμε και για reset στο ΟΟΤ.

 

Ευχαριστώ.

 

 

campaign_logo.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 42,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • athlios

    4891

  • leftermann

    2114

  • gang

    2037

  • YiN

    1915

Ρε παιδί μου προφανώς ως γυναίκα έχω έναν παραπάνω λόγο να ευαισθητοποιηθώ, είναι το πολύ απλό ότι δεν μπορείς να αμυνθείς ούσα γυναίκα, απέναντι σε έναν άντρα. Δεν γίνεται, σοβαρά.

 

Αλλά αν ήταν άντρας θα άλλαζε κάτι ως προς την πράξη καθαυτή; Ναι, μπορεί να βάζει παραπάνω spice αλλά ξες.

Νεαρή{?} μου δεν έχεις άδικο.

 

Αλλα { άσχετο με το περιστατικό στη tv } για την ψυχολογική καταπίεση που ασκούν οι γυναίκες στους άντρες?Γαργάρες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την εν λόγω μπουχέσα σε ποιά κατηγορία την εντάσεις;

 

Στις γυναίκες ma man. Γενικώς τη σιχαίνομαι από τότε που μαϊντάνεψε, αλλά όρια.

 

Αλλά αν ήταν άντρας θα άλλαζε κάτι ως προς την πράξη καθαυτή; Ναι, μπορεί να βάζει παραπάνω spice αλλά ξες.

 

Θεωρώ πως ναι. Προφανώς πάλι θα βρωμούσε σκουπίδι η φάση, αλλά άλλο τύπο μαλάκα φανερώνει το να τραμπουκίζεις άνδρα και άλλο γυναίκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

campaign_logo.png

 

Δε μου βρίσκεται πρόχειρη, αλλά φαντάσου μια φωτό με έναν κιτς παρθενώνα (ή πύργο της Πίζας, ό,τι θέλεις τέλος πάντων) και από κάτω:

 

Not Going To Happen.org

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προκόπης Παυλόπουλος:

 

 

Να ρε μαλάκες, πως και γλύτωσε από το Hollywood αυτός ο άνθρωπος; Ανετα έπαιζε τον ρόλο του Hulk..:P

Ρε συ status, αυτο το έγραψε ο πιτσιρίκος. Είναι προφανώς σατιρικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε μου βρίσκεται πρόχειρη, αλλά φαντάσου μια φωτό με έναν κιτς παρθενώνα (ή πύργο της Πίζας, ό,τι θέλεις τέλος πάντων) και από κάτω:

 

Not Going To Happen.org

 

 

Θα αναστήσω την Μερκούρη και μετά από τόσα χρόνια δεν θα είναι και στα καλύτερα της...

 

Τώρα να μου πεις πριν πως ήταν, αλλά τέλος πάντων i digress.:P

 

Ρε συ status, αυτο το έγραψε ο πιτσιρίκος. Είναι προφανώς σατιρικό.

 

Έχω ατζέντα, είμαι δολιοφθορέας.;ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νεαρή{?} μου δεν έχεις άδικο.

 

Αλλα { άσχετο με το περιστατικό στη tv } για την ψυχολογική καταπίεση που ασκούν οι γυναίκες στους άντρες?Γαργάρες?

 

Δεν καταλαβαίνω πώς προκύπτει το ένα από το άλλο, ούτε πώς δικαιολογεί το ένα το άλλο. Έγραψα εγώ ότι είναι οκ οι γυναίκες να ασκούν ψυχολογική καταπίεση στους άντρες;

 

Η ψυχολογική και σωματική παραβίαση που νιώθεις σε μία τέτοια κατάσταση δεν νομίζω ότι σηκώνει "ναι μεν αλλά". Και εν πάση περιπτώσει επειδή έχω βρεθεί σε αυτή τη θέση, και ήταν και ήπια η επίθεση, μπορώ με άνεση να πω ότι έξω από το χορό πολλά τραγούδια λέγονται. Άλλο η ψυχολογική καταπίεση (χωρίς αυτό να σημαίνει ότι την επικροτώ) άλλο η βία.

 

Θεωρώ πως ναι. Προφανώς πάλι θα βρωμούσε σκουπίδι η φάση, αλλά άλλο τύπο μαλάκα φανερώνει το να τραμπουκίζεις άνδρα και άλλο γυναίκα.

 

Πάσσο δεν έχεις άδικο σε αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ψυχολογική και σωματική παραβίαση που νιώθεις σε μία τέτοια κατάσταση δεν νομίζω ότι σηκώνει "ναι μεν αλλά". Και εν πάση περιπτώσει επειδή έχω βρεθεί σε αυτή τη θέση, και ήταν και ήπια η επίθεση, μπορώ με άνεση να πω ότι έξω από το χορό πολλά τραγούδια λέγονται. Άλλο η ψυχολογική καταπίεση (χωρίς αυτό να σημαίνει ότι την επικροτώ) άλλο η βία.

Και όμως YIN αυτή η πίεση που μπορούν να ασκήσουν οι γυναίκες με την γκρίνια και πολλά αλλα μέσα μπορεί να είναι πολύ χειρότερη από την σωματική.Λόγου χάρη είχε γίνει φάση με παλιά μου κοπέλα και εγώ απλά την παράτησα.Όμως πίστεψε με αυτή αργότερα τον σύζυγο της τον ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΕ.Δεν πολουθελω να γράψω λεπτομέρειες..Ποτε δεν τον έχει χτυπήσει.

 

Καταρχάς λυπάμαι αν εσύ ήσουν θύμα έστω και ήπιας επίθεσης.

 

Αλλα ένα μικρό απόσπασμα από όσα άκουσα από την εκπομπή στο youtube χωρίς σε ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ να θέλω να δικαιολογήσω τον συγκεκριμένο που χαστούκισε την Κανελή ,οι κυριες ξεπέρασαν κατά πολύ κάποια όρια.Αυτό πιστεύω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και όμως YIN αυτή η πίεση που μπορούν να ασκήσουν οι γυναίκες με την γκρίνια και πολλά αλλα μέσα μπορεί να είναι πολύ χειρότερη από την σωματική.Λόγου χάρη είχε γίνει φάση με παλιά μου κοπέλα και εγώ απλά την παράτησα.Όμως πίστεψε με αυτή αργότερα τον σύζυγο της τον ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΕ.Δεν πολουθελω να γράψω λεπτομέρειες..Ποτε δεν τον έχει χτυπήσει.

 

Καταρχάς λυπάμαι αν εσύ ήσουν θύμα έστω και ήπιας επίθεσης.

 

Αλλα ένα μικρό απόσπασμα από όσα άκουσα από την εκπομπή στο youtube χωρίς σε ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ να θέλω να δικαιολογήσω τον συγκεκριμένο που χαστούκισε την Κανελή ,οι κυριες ξεπέρασαν κατά πολύ κάποια όρια.Αυτό πιστεύω.

 

Ας τις καταπίεζε κι αυτός ρε capten-.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλα ένα μικρό απόσπασμα από όσα άκουσα από την εκπομπή στο youtube χωρίς σε ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ να θέλω να δικαιολογήσω τον συγκεκριμένο που χαστούκισε την Κανελή ,οι κυριες ξεπέρασαν κατά πολύ κάποια όρια.Αυτό πιστεύω.

 

Σε ένα τέτοιο περιβάλλον, αν φοράς κουστούμι, είσαι στο χώρο και ειδικότερα αν έχεις τη θέση που έχεις, δε σου επιτρέπεται να τσιμπήσεις έτσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και όμως YIN αυτή η πίεση που μπορούν να ασκήσουν οι γυναίκες με την γκρίνια και πολλά αλλα μέσα μπορεί να είναι πολύ χειρότερη από την σωματική.Λόγου χάρη είχε γίνει φάση με παλιά μου κοπέλα και εγώ απλά την παράτησα.Όμως πίστεψε με αυτή αργότερα τον σύζυγο της τον ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΕ.Δεν πολουθελω να γράψω λεπτομέρειες..Ποτε δεν τον έχει χτυπήσει.

 

Καταρχάς λυπάμαι αν εσύ ήσουν θύμα έστω και ήπιας επίθεσης.

 

Αλλα ένα μικρό απόσπασμα από όσα άκουσα από την εκπομπή στο youtube χωρίς σε ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ να θέλω να δικαιολογήσω τον συγκεκριμένο που χαστούκισε την Κανελή ,οι κυριες ξεπέρασαν κατά πολύ κάποια όρια.Αυτό πιστεύω.

 

Γενικά θεωρώ παράλογη την σύγκριση μεταξύ των δυο και δεν βλέπω κάν πώς το ένα θέμα προκύπτει απο το άλλο. Απο εκεί και πέρα, στην εκπομπή δεν νομίζω ότι ήταν μόνο οι κυρίες προκλητικές, ξες δε μιλάμε και για καμία αγαθοπαναγια όταν μιλάμε για τον συγκεκριμένο. Και στην τελική ας ήταν το ίδιο προκλητικός (που ήταν) χωρίς να ρίξει δεξί κροσέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα μωρέ τώρα μιλάμε για τα αυτονόητα;

 

Όπως δεν βαράς ένα πιτσιρίκι 10 χρονών, έτσι δεν βαράς και μία γυναίκα. Power comes with responsibility, αν είσαι κάφρος και την βρίσκεις με το ξύλο απευθύνσου στον τοπικό ποδοσφαιρικό σύλλογο να ξεχαρμανιάζεις τις Κυριακές. Μαλακισμένοι μικρουτσούτσουνοι, όσο και να βαράτε τις γυναίκες σας, δεν θα σας μεγαλώσει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...