Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread IV


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στην προκείμενη το πρόβλημα δεν είναι το φύλο. Ούτε θα έπρεπε να τίθεται θέμα γι'αυτό. Δηλαδή αν ήταν άντρας τι;

 

Εγώ πάλι γι αυτόν ακριβώς το λόγο έχω φρικάρει με τα σχόλια στα σβησμένα.

Έχουμε γεμίσει από άδεια ballsacks εδώ μέσα. Αναγούλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 42,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • athlios

    4891

  • leftermann

    2114

  • gang

    2037

  • YiN

    1915

Εγώ πάλι γι αυτόν ακριβώς το λόγο έχω φρικάρει με τα σχόλια στα σβησμένα.

Έχουμε γεμίσει από άδεια ballsacks εδώ μέσα. Αναγούλα.

 

Οκ, αφού άρχισες και τρομάζεις εσύ, την γαμήσαμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Πέρα από την πλάκα, το "δήθεν διέξοδος" δεν πάει σε αυτούς που καταφεύγουν στη βία, αυτοί είναι απλώς τραμπούκοι ρε παιδί μου. Αλλά σε διαβεβαιώ ότι υπάρχει κόσμος που το βλέπει και λέει εδώ που 'χουμε φτάσει ας πέσει και καμιά σφαλιάρα μπας και ξεβρακωθεί ο τάδε, συμμαζευτεί ο δείνα κ.ο.κ. => ας βγουν τα ρόπαλα να φτάσουν τα πράγματα στα άκρα "μπας και βάλουμε μυαλό". Ε δεν πάει έτσι.

 

Μην ξεχνάμε και το ξύλο που έφαγε ο Μπογδάνος ε. Μπλε μαρέν τον έκαναν.

Πλάκα δεν έχει όμως? Σκέψου αύριο-μεθαυριο να δούμε κανα πιο ενδιαφέρον ντουέτο στη τιβι παλι που να του τα γυρίσει ο άλλος,να μη κατσει μονο να της φαει. Να γίνει λιγος ΣΑΜΑΤΑΣ μωρεεε.

 

Έχω μια ευαισθησία αναφορικά με την κακομεταχείριση παιδιών/γυναικών/ζώων.ζώωνζώωνζώων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω μια ευαισθησία αναφορικά με την κακομεταχείριση παιδιών/γυναικών/ζώων.

 

την εν λόγω μπουχέσα σε ποιά κατηγορία την εντάσεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προκόπης Παυλόπουλος:

«Δεν σηκώθηκα από την καρέκλα μου όταν ο Κασιδιάρης επιτέθηκε με μπουνιές στην Λιάνα Κανέλλη, γιατί δεν μπορώ να ελέγξω τη δύναμή μου και φοβήθηκα πως, αν σηκωνόμουν όρθιος, θα τον σκότωνα»

 

 

Να ρε μαλάκες, πως και γλύτωσε από το Hollywood αυτός ο άνθρωπος; Ανετα έπαιζε τον ρόλο του Hulk..:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προκόπης Παυλόπουλος:

 

 

Να ρε μαλάκες, πως και γλύτωσε από το Hollywood αυτός ο άνθρωπος; Ανετα έπαιζε τον ρόλο του Hulk..:P

 

...

αυτος και ο γκλετσος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω μια ευαισθησία αναφορικά με την κακομεταχείριση παιδιών/γυναικών/ζώων.

H Λιάνα δεν ανήκει σε καμια από αυτes τis κατηγοριes.

 

Έχω την υποψία θα γραφτήκανε ομορφιές για να σβηστήκανε.Vre mods mporw na ta diavasw?

 

 

Ok καταδικαστέο αυτό που έκανε ο συγκεκριμένος βουλευτής άσχετα αν προκαλούσαν οι άλλες.

 

Αλλα και εγώ ο φουκαράς αναρωτιέμαι γιατί κάποιοι δημοσιογράφοι δεν ρωτάνε για τις ομορφιές του ΠΑΜΕ.Γιατί ρε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι γι αυτόν ακριβώς το λόγο έχω φρικάρει με τα σχόλια στα σβησμένα.

Έχουμε γεμίσει από άδεια ballsacks εδώ μέσα. Αναγούλα.

 

Ρε παιδί μου προφανώς ως γυναίκα έχω έναν παραπάνω λόγο να ευαισθητοποιηθώ, είναι το πολύ απλό ότι δεν μπορείς να αμυνθείς ούσα γυναίκα, απέναντι σε έναν άντρα. Δεν γίνεται, σοβαρά.

 

Αλλά αν ήταν άντρας θα άλλαζε κάτι ως προς την πράξη καθαυτή; Ναι, μπορεί να βάζει παραπάνω spice αλλά ξες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμ, μετα απο την απορια μου για το πως ψαχνουν στο google οσοι γραφουν με sms talk, η επομενη απορια μου ειναι για το αν εκστασιαζονται οσοι γραφουν με caps.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Επειδή δεν υπάρχει περίπτωση να κάθομαι να σβήνω σελίδες, να τελειώνουμε τουλάχιστον με τα αμιγώς πολιτικά σχόλια, αναφορές σε κόμματα κτλ.

 

Ήδη οι "ενδιαφέρουσες ειδήσεις" μας αποχαιρέτισαν οριστικά, μην πάμε και για reset στο ΟΟΤ.

 

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...