Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread IV


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 42,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • athlios

    4891

  • leftermann

    2114

  • gang

    2037

  • YiN

    1915

 

Ντάξει' date=' μια απλή ανάγνωση δηλαδή.[/quote']

 

Θα ορκιζομουν οτι ηταν edit αλλα πριν απο λιγο διαβασα τοπικ : "νεκρος καταδιωξε και σκοτωσε...".

Και πάλι όμως, παπαρια ΔΗΘΕΝ διεξοδος ε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα αυτον τον κασιδιαρη τον παω ολο και πιο πολυ.

Ο συγκεκριμενος τουλαχιστον εχει λογο και εχει ταπωσει οποιον εχει καθησει απεναντι του. Τα επιχειρηματα των απεναντι σε οσα λεει ειναι τα εισαι φασιστας και πηρες αναβολη κλπ. Μιλαμε για τραγικα πραγματα.

Οσο για την αντιδραση του ειναι ακραια αλλα ειναι αντιδραση ανθρωπου και οχι πολιτικου.

 

Μάλλον είχες δίκιο, καλή μου Γιν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρίξ'του ένα χαστούκι του νούμερου!

 

Έτσι.

 

Θα ορκιζομουν οτι ηταν edit αλλα πριν απο λιγο διαβασα τοπικ : "νεκρος καταδιωξε και σκοτωσε...".

Και πάλι όμως, παπαρια ΔΗΘΕΝ διεξοδος ε.

 

Παμ'όξω ρε.

 

Πέρα από την πλάκα, το "δήθεν διέξοδος" δεν πάει σε αυτούς που καταφεύγουν στη βία, αυτοί είναι απλώς τραμπούκοι ρε παιδί μου. Αλλά σε διαβεβαιώ ότι υπάρχει κόσμος που το βλέπει και λέει εδώ που 'χουμε φτάσει ας πέσει και καμιά σφαλιάρα μπας και ξεβρακωθεί ο τάδε, συμμαζευτεί ο δείνα κ.ο.κ. => ας βγουν τα ρόπαλα να φτάσουν τα πράγματα στα άκρα "μπας και βάλουμε μυαλό". Ε δεν πάει έτσι.

 

Μην ξεχνάμε και το ξύλο που έφαγε ο Μπογδάνος ε. Μπλε μαρέν τον έκαναν.

 

Μάλλον είχες δίκιο, καλή μου Γιν.

 

Μου συμβαίνει συχνά ρε γαμώτο =/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λέτε να ξεπεράσει και το χαστούκι της Αθήνη; Μάλλον, γιατί τώρα θα το δείχνουν και τα ξένα κανάλια. Απλώς θέλω να δω πώς θα υποτιτλίσουν τις λέξεις "παλιοκομμούνι" και "φασισταριό".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λέτε να ξεπεράσει και το χαστούκι της Αθήνη; Μάλλον, γιατί τώρα θα το δείχνουν και τα ξένα κανάλια. Απλώς θέλω να δω πώς θα υποτιτλίσουν τις λέξεις "παλιοκομμούνι" και "φασισταριό".

 

Dirty-ol-communist

 

SuperFascist.

 

έτσι πρόχειρα, πρόχειρα..;ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λέτε να ξεπεράσει και το χαστούκι της Αθήνη; Μάλλον, γιατί τώρα θα το δείχνουν και τα ξένα κανάλια. Απλώς θέλω να δω πώς θα υποτιτλίσουν τις λέξεις "παλιοκομμούνι" και "φασισταριό".

 

τι ανάγκη έχει αυτή η μπουχέσα ρε. Άμα ήθελε τον έδερνε χαλαρά, αλλά έκατσε να τις φάει για να έχει να λέει :mrgreen:

 

 

ωπωπ, μαλακία, ότι νάναι έγραψα, σόρρυ, άλλα βλέπω άλλα διαβάζω. Τέλοσπάντων, έτσι είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα αντιδρα καποιος ετσι σε πανελ εκπομπης, απεναντι σε γυναικες σκεφτειτε τι θα κανει στο δρομο.... Τελικα αυτη η χωρα εχει τους "πολιτικους" που της αξιζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα αντιδρα καποιος ετσι σε πανελ εκπομπης, απεναντι σε γυναικες σκεφτειτε τι θα κανει στο δρομο.... Τελικα αυτη η χωρα εχει τους "πολιτικους" που της αξιζουν.

 

Στην προκείμενη το πρόβλημα δεν είναι το φύλο. Ούτε θα έπρεπε να τίθεται θέμα γι'αυτό. Δηλαδή αν ήταν άντρας τι;

 

(Καλά εδώ που τα λέμε όχι ότι την λες και γυναίκα =ρ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην προκείμενη το πρόβλημα δεν είναι το φύλο. Ούτε θα έπρεπε να τίθεται θέμα γι'αυτό. Δηλαδή αν ήταν άντρας τι;

 

(Καλά εδώ που τα λέμε όχι ότι την λες και γυναίκα =ρ)

 

Γιατί ρε; Μια χαρά γυναικούλα ειναι, λίγο έλειψε να μαλλιοτραβηχτούν κιόλας, αλλά ξέχασα, όντας egghead δεν έχει μαλλί.;ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...