Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread IV


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 42,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • athlios

    4891

  • leftermann

    2114

  • gang

    2037

  • YiN

    1915

Ε κάποιος έπρεπε να την δείρει αυτήνα ε. Γαμώ! Και που την έδειρε αυτός, διπλό το καλό!

 

Ε ρε τι έχουν ακόμα να δουν τα μάτια μας. Ο εμφύλιος προ των πυλών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε κάποιος έπρεπε να την δείρει αυτήνα ε. Γαμώ! Και που την έδειρε αυτός, διπλό το καλό!

 

Ε ρε τι έχουν ακόμα να δουν τα μάτια μας. Ο εμφύλιος προ των πυλών.

 

Α, για μένα είναι η μόνη συμπάθια από τα κουμούνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε κάποιος έπρεπε να την δείρει αυτήνα ε. Γαμώ! Και που την έδειρε αυτός, διπλό το καλό!

 

Όχι μόνο αυτήν. Και όλους όσους δεν συμφωνούν μαζί μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι περίεργος να δω τι θα έκανε ο Κασιδιάρης αν στη θέση της Κανέλλη ήταν κάνας οικοδόμος.

 

Ή εγώ. Μου έχουν μάθει κάτι καλά κροσέ τώρα τελευταία... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως τώρα;

 

τι, όχι; Δεν ξέρω, εμένα μου σπάει τα νεύρα όποτε την βλέπω, δεν παίζει να γίνει πραγματική συζήτηση με αυτήνα μέσα. Πλας, ξεβρακώθηκαν και τα αβγά, λογικά θα τους κοστίσει πολλές ψήφους το σκηνικό αυτό.

 

Όχι μόνο αυτήν. Και όλους όσους δεν συμφωνούν μαζί μας.

 

ναι, προσωπικά είμαι ιδεολογικά στην άλλη γωνία από τα χρυσά αβγά, αλλά στο λίγο που είδα στο βιντεάκι, η Λιάνα ήταν προκλητικότατη, και έκανε και την πρώτη κίνηση εναντίον του ε. Όπως είναι πάντα άλλωστε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι, όχι; Δεν ξέρω, εμένα μου σπάει τα νεύρα όποτε την βλέπω, δεν παίζει να γίνει πραγματική συζήτηση με αυτήνα μέσα. Πλας, ξεβρακώθηκαν και τα αβγά, λογικά θα τους κοστίσει πολλές ψήφους το σκηνικό αυτό.

 

Ναι ρε ΄συ λέφτερ, αλλά το ότι αντιπαθείς κάποιον δεν σημαίνει ότι πρέπει να τον πλακώσει και κάποιος στο ξύλο (κι εγώ την αντιπαθώ).

Επιπλέον, σύμφωνοι για το ξεβράκωμα αλλά η κατάντια μας είναι ότι πρέπει να γίνει με αυτό τον τρόπο. Προεκλογικά μόκο έκαναν τα κανάλια για τα χρυσά παιδιά.

 

τι, όχι; Δεν ξέρω, εμένα μου σπάει τα νεύρα όποτε την βλέπω, δεν παίζει να γίνει πραγματική συζήτηση με αυτήνα μέσα. Πλας, ξεβρακώθηκαν και τα αβγά, λογικά θα τους κοστίσει πολλές ψήφους το σκηνικό αυτό.

 

 

 

ναι, προσωπικά είμαι ιδεολογικά στην άλλη γωνία από τα χρυσά αβγά, αλλά στο λίγο που είδα στο βιντεάκι, η Λιάνα ήταν προκλητικότατη, και έκανε και την πρώτη κίνηση εναντίον του ε. Όπως είναι πάντα άλλωστε.

 

Άρα τι; Το ότι η μεν έκανε τη Χ μαλακία σημαίνει ότι ο Υ μπορεί να την κάνει x10;

Και επίσης επειδή είδα κι εγώ το βίντεο δεν ήταν και σε άμυνα ο τύπος ε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι, προσωπικά είμαι ιδεολογικά στην άλλη γωνία από τα χρυσά αβγά, αλλά στο λίγο που είδα στο βιντεάκι, η Λιάνα ήταν προκλητικότατη, και έκανε και την πρώτη κίνηση εναντίον του ε. Όπως είναι πάντα άλλωστε.

 

Την πρώτη κίνηση εναντίον του ΑΦΟΥ πέταξε το νερό στην άλλη. Και η πρώτη κίνηση ήταν να τον χτυπήσει με 10 χαρτιά. Fatality.

 

Και επιπλέον αρχίδια καλό είναι που την χτύπησε. Θα μαζέψει κι'άλλους 16-17-18χρονους στην ηλικία της επανάστασης ψηφοφόρους (τους μόνους που δεν κατηγορώ) και δόξα τον Θεό απο βλαμμένους η πατρίδας μας έχει περίσευμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλας, ξεβρακώθηκαν και τα αβγά, λογικά θα τους κοστίσει πολλές ψήφους το σκηνικό αυτό.

Αμ δε. Τα απολιτίκ δίποδα που τους εμπιστεύτηκαν αυτή τη φορά από ποιους χώρους πιστεύεις πως προέρχονται; (hint: 32cd32 - 0000ff)

 

Κάτι τέτοιες κινήσεις μόνο ενθουσιασμό προκαλούν στους κοντόφθαλμους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...