Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread IV


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 42,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • athlios

    4891

  • leftermann

    2114

  • gang

    2037

  • YiN

    1915

Πουλέτε, μόλις τσακίσαμε οικογενειακώς δύο μικρά, γλυκούλια ροφουδάκια, ούτε 1 κιλό το καθένα. Σλουρπ. Μπουρπ. Γκροααααρ.

 

Επίσης πουλέτε, πριν λίγο με πήρε τηλέφωνο ο παπάρας που θα πηγαίναμε μαζί γερμανία. Ο παπάρας αυτός πουλέτε, θα μου έβρισκε κειπέρα αυτοκίνητο. Και αφού είχαν προηγηθεί καμιά 10αριά τηλεφωνικές συνομιλίες αβυσσαλέας διάρκειας, και αφού μέχρι να πάρουμε την απόφαση το εισιτήριο για Μόναχο από 110 είχε πάει 270 ευρώ, μιλάμε σάββατο βράδυ, να μου δώσει τα στοιχεία του να κλείσω αεροπλάνο για Φρανκφούρτη, τρίτη (σήμερα) πρωί. Του λέω "για πε ονοματεπώνυμο όπως το λέει η ταυτότητά σου", μπλα μπλα λέει, δε με λές, με ι το γράφει ή με ει στα λατινικά, ααα, δεν έχει λατινικά η ταυτότητά μου, μου λέει! Τι;;; ρωτάω. Ναι μου λέει, παλιά είναι. Ε και πώς θα μπεις στο αεροπλάνο ρε μαλάκα; του λέω. Έτσι μπαίνω πάντα, μου λέει. Δε με λε, είσαι ο γιός του γαμάω, ή ο γαμάω αυτοπροσώπως; του λέω. Χαχαχα, γελάει, έχω διαβατήριο, λέει. Γκρρρ, για πε, λέω. Μισό να το βρώ, λέει, μμμμ, ναι, νάτο. Αααααα, έχει λήξει! Με δουλεύεις τώρα ε, πες μου ότι κάνεις πλάκα ε, θα σε γαμήσω ε. Κλείσε, λέει, θα σε πάρω σε λίγο.

 

Πάιρνει σε λίγο. Τρίτη πρωί μου λέει βγάζω καινούρια ταυτότητα, κλείσε εισιτήρια. Και τι θα γίνει αν δεν πάει κάτι καλά ρε; λέω. Δεν κλείνω τίποτα, λέω, άστο.

 

Το λοιπόν, τι έλεγα; Α ναι, παίρνει πριν λίγο, έλα λέει, έχω καινούρια ταυτότητα, πάμε; Πού να πάμε ρε μαλάκα, λέω. Τι ώρα έχει πτήση; λέει. Η της φρανκφούρτης πρέπει να φτάνει όπου νάναι, λέω, αργότερα έχει η ηζητζετ για Ντόρτμουντ. Ε οκ, πάμε ντόρτμουντ, προλαβαίνουμε. ΟΚ λέω, ραντεβού στο αεροδρόμιο. Κλικ, τουτουτουτουτουτ...

Το καλό που του θέλω, να μην με πίστεψε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...