Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread IV


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η να έχουμε 2-3. Να διαλεγω οποιον μου κανει κεφι.

 

Έτσι όπως λένε τον τωρινό μερικοί, με σακατεμένους τους στίχους, πρακτικά έχεις 2-3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 42,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • athlios

    4891

  • leftermann

    2114

  • gang

    2037

  • YiN

    1915

Λοιπόν, έπαθα πολιτισμικό σοκ σήμερα. Έπαθα ποιότητα που λέει και ο βλάκας ο Σταρόβας. Είχε στ'α΄μαξι η γνιέκαμ το σιντί του Οικονομόπουλου. Της αλογομούρας αδερφάρας ντε. Και το ακούγαμε στον δρόμο. Λέει ο καλλιτέχνης,,λοιπόν:

Καλίτερα να ήσουν μια πόρνη αληθινή, παρά αυτό που είσαι (ή κάπως έτσι το λέει), ΠΟΥΤΑΝΑ ΣΤΗΝ ΨΥΧΗ!!!!!!

ΠΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Τι είπε το άτομο! Τι στίχος! Πιό πρίν λέει και κάτι σαν "καλίτερα να πουλούσες το άδειο σου κορμί, λιγότερο θα ντρεπόμουνα για σένα μπλα μπλα κάπως έτσι".

 

Τώρα σοβαρά υπάρχουν άνθρωποι που γουστάρουν να ακούνε αυτή τη μπουρδάρα; Σοβαρά; Αθλιε; Είναι δυνατόν; Δηλαδή, οκ, εγώ είμαι ανοιχτός γενικά σε ακούσματα, και γενικά δεν είμαι σε φάση να πω εύκολα "τι μαλακίες είναι αυτές που ακούς", άλλωστε αυτά που ακούω εγώ κι αν δεν είναι μαλακίες, αλλά ΤΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΑΚΟΥΝΕ ΚΑΠΟΙΟΙ;;; Πουτάνα στην ψυχή;

 

 

Κατατά, πρώτο μπανάκι σήμερα, new Brazna, και μια ξεγυρισμένη ουζάρα στον φίλο μου τον Ζήνωνα. Και πώς την πάτησα ο μαλάκας έτσι, δουλεύω το απόγιομα. Ναι, εγώ. Δουλεύω. Σήμερα. Του Αγίου πνεύματος, μεγάλη η χάρη του, βοήθειά μας. Θα πέσει φωτιά να με κάψει.

 

 

Καλησπέρα σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμ, καλημέρα;

 

Μπα. Για ξαναπροσπάθησε. Έχεις και την βοήθεια του κοινού αν θες.

 

 

 

Νικ, πολύ πανκ μου ακούγονται από το όνομα ρε. Που διάλο είναι το hip replacement;

 

 

έντιτ: 'ακουσα ένα στην τύχη. Ταμάμ, γαμάτο!

 

http://www.youtube.com/watch?v=xbwbAJrIpD8&feature=related

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Λοιπόν, έπαθα πολιτισμικό σοκ σήμερα. Έπαθα ποιότητα που λέει και ο βλάκας ο Σταρόβας. Είχε στ'α΄μαξι η γνιέκαμ το σιντί του Οικονομόπουλου. Της αλογομούρας αδερφάρας ντε. Και το ακούγαμε στον δρόμο. Λέει ο καλλιτέχνης,,λοιπόν:

Καλίτερα να ήσουν μια πόρνη αληθινή, παρά αυτό που είσαι (ή κάπως έτσι το λέει), ΠΟΥΤΑΝΑ ΣΤΗΝ ΨΥΧΗ!!!!!!

ΠΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Τι είπε το άτομο! Τι στίχος! Πιό πρίν λέει και κάτι σαν "καλίτερα να πουλούσες το άδειο σου κορμί, λιγότερο θα ντρεπόμουνα για σένα μπλα μπλα κάπως έτσι".

 

Τώρα σοβαρά υπάρχουν άνθρωποι που γουστάρουν να ακούνε αυτή τη μπουρδάρα; Σοβαρά; Αθλιε; Είναι δυνατόν; Δηλαδή, οκ, εγώ είμαι ανοιχτός γενικά σε ακούσματα, και γενικά δεν είμαι σε φάση να πω εύκολα "τι μαλακίες είναι αυτές που ακούς", άλλωστε αυτά που ακούω εγώ κι αν δεν είναι μαλακίες, αλλά ΤΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΑΚΟΥΝΕ ΚΑΠΟΙΟΙ;;; Πουτάνα στην ψυχή;

 

 

Bαλτοί είστε, έτσι; Συννεοημένοι. O Άθλιος προπαγάνδα στο τουήτερ και μπαίνω εδώ και βλέπω πάλι οικονομό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τροζαίνομαι! Ωραία λέξη!

 

Πάω δουλειά. Είμαι μαλάκας. Πάω δουλειά. Δεν το πιστεύω. Πώς την πάτησα έτσι ο μαλάκας. Πάω. Ναι. Είμαι μαλάκας. Πάω. Γειά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...