Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread IV


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αγάπη , αγαπάκι μου ? ζουζούνι? γρρρρρ!

αχχαχαχαχαχα τι θυμήθηκε τώρα με την μίστερ Ελισάβετ που λέει ο δυο πόστ απο πάνω να πουμε :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 42,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • athlios

    4891

  • leftermann

    2114

  • gang

    2037

  • YiN

    1915

Να νυσταζεις και ο απο κατω να κανει παρτυ με 35000 καλεσμενους,μουσικη σε τρελες εντασεις,φωνες,γελια,ποδοβολητα και παλαμακια...το κερατο μου! Τουλαχιστον να ακουγανε κ κατι της προκοπης...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Να νυσταζεις και ο απο κατω να κανει παρτυ με 35000 καλεσμενους,μουσικη σε τρελες εντασεις,φωνες,γελια,ποδοβολητα και παλαμακια...το κερατο μου! Τουλαχιστον να ακουγανε κ κατι της προκοπης...

 

αγαπημένη συνταγή, όταν οι γείτονες βάζουν μουσική πχ μέχρι τις 3 τους παίρνεις στις 5 για να τους πεις πόσο σου άρεσε :P

 

εναλλακτικά ξύπνα πρωί πρωί κι άλλαξέ τους τα φώτα με τον ίδιο τρόπο :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να νυσταζεις και ο απο κατω να κανει παρτυ με 35000 καλεσμενους,μουσικη σε τρελες εντασεις,φωνες,γελια,ποδοβολητα και παλαμακια...το κερατο μου! Τουλαχιστον να ακουγανε κ κατι της προκοπης...

Άσε ρε τη νεολαία να την βρει Σαββατόβραδο, γεροπαράξενοι και γεροξούρες όλοι σας :P

 

Ακόμα θυμάμαι το μαλάκα που ενώ είχαμε βγάλει ειδοποίηση μια βδομάδα νωρίτερα, είχαν βγάλει όλες τα τακούνια, είχαμε κλειστά μπαλκονόπορτες, νορμάλ μουσική σε φάση ξενέρας, έπαιρνε κάθε τρεις και λίγο την αστυνομία γιατί άκουγε κοπανήματα (!!) και συρσίματα (?!) από τον από πάνω όροφο.

 

Να του καίγεται κάθε ΣΚ η τηλεόραση όπου και να βρίσκεται.

 

Πάνε και συ ρε.

Να 'τος ο πάρτυ άνιμαλ ο σωστός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα στο παλιο μου σπίτι μου εκαναν παρατηρηση την αλλη μερα γιατι λεει στις 11 που φυγαμε καναμε θορυβο στο ασανσερ και στο διαδρομο οσο το περιμεναμε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα στο παλιο μου σπίτι μου εκαναν παρατηρηση την αλλη μερα γιατι λεει στις 11 που φυγαμε καναμε θορυβο στο ασανσερ και στο διαδρομο οσο το περιμεναμε..

 

Σε κάτι τέτοιες παρατηρήσεις δεν απαντάς καν... Κουνάς το κεφάλι και φεύγεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...