Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread IV


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 42,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • athlios

    4891

  • leftermann

    2114

  • gang

    2037

  • YiN

    1915

κλασικη περιπτωση αλλα δε γαμεις. 13 με 23 τζουλάι, βαρκελωνει . 48,98. Καλα που εχουμε και μαστερκαρδ.

 

Έτσι μπράβο. Κάντε λίγο χώρο γιατί 14-22 θα 'μαι εγώ Θεσσαλονίκη =ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι απαντάς σε έναν ΠΑΤΕΡΑ 16χρονου που σου σκάει στο μαγαζί με ύφος "άμα ξαναδώ εδώ μέσα το γιο μου θα σου βάλω φωτιά ναούμε";

 

Διαλέγεις την διασκεδαστική, αλλά στο γήπεδό του λύση: ντουντούκα -> 1-2 1-2 θα μου κλάσεις τα αρχίδια;

Τον πιάνεις στο φιλότιμο φάση "κοίταξε να δεις μεγάλε, στα παπάρια μου η σχέση που έχεις με το γιο σου, μπορεί να τον πηδάς και να άργησε, αλλά μη με ζαλίζεις γιατί έχω 6 ώρες μπροστά μου μέχρι να σχολάσω";

Τον τρολλάρεις μέχρι θανάτου αναλύοντάς του πώς το grand theft auto ευθύνεται για την εγκληματικότητα στο Σικάγο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Του απαντάς ακυρότητα του στυλ "Άμα ήταν παιδί μου - θα κοιτούσα πρώτα να σταματήσει να ρουφάει κόλλες και σιρόπια..." και τον αφήνεις να αναρρώσει από το καπάκι μίνι εγκεφαλικό με το πάσο του :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Του απαντάς ακυρότητα του στυλ "Άμα ήταν παιδί μου - θα κοιτούσα πρώτα να σταματήσει να ρουφάει κόλλες και σιρόπια..." και τον αφήνεις να αναρρώσει από το καπάκι μίνι εγκεφαλικό με το πάσο του :)

 

λολ ρε, μη το χαντακώσω το παιδάκι, φτάνει το χτύπημα της μοίρας με τον πατέρα που του έτυχε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες το κοντέρ έγραψε 16 ώρες δουλειά... σήμερα φυσικά άργησα να ξυπνήσω. Σήμερα πόσες θα γράψει;;; Πόσους καφέδες θα πιει ο Αλέκος; 2-4-6-1000; Πότε θα πιει τον τελευταίο καφέ; 8-9-10-τα μεσάνυχτα; Πότε θα τρακάρει γιατί οδηγάει κατά προσέγγιση πλέον; Σήμερα- αύριο- τράκαρε ήδη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...