Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread IV


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 42,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • athlios

    4891

  • leftermann

    2114

  • gang

    2037

  • YiN

    1915

Ρε παιδια πειτε καμια κοινη τροφη που να τραβαει τα κουνουπια(πχ ζαχαρη ξερω γω;;;;; ).Ειναι δυο μαμημενα που μου εχουν σπασει τα νευρα βζζζ βζζζ βζζζ μεσα στο κεφαλι μου.Όποτε παω να τα κυνηγησω εξαφανιζονται τα μπασταρδα,οπότε θελω να τα παγιδευσω........ :mad: :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγα μην κανω και καμια τελετη με θυσιες και τετοια για να παγιδευσω τα κουνουπια. :P

Εκτος απο εμενα που ειμαι ολος μια τροφη για αυτα τι αλλο τα τραβαει;Εχω ακουσει οτι αμα εχες φαει μπανανα τραβας περισσοτερο τα κουνουπια.Να βαλω κανα κομματακι στο γραφειο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει ρε,δεν θα αφησω την μπανανα κανα χρονο.Παντως το δοκιμασα,την εβαλα σε ενα χαρτακι αλλα τα βλαμενα ουτε καν την πλησιασαν,εμενα παλι μου εχουν αλλαξει τα φωτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπει μήπως κανείς, link για το Part 2 που αναφέρεται πριν τα comments ;

 

http://www.machinistblog.com/grinding-lathe-tools-on-a-belt-sander/

 

Το ψάχνω και δεν το βρίσκω, τυφλός είμαι; Και θυμάμαι ότι το έχω ξαναδεί κιόλας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χοχο, ξύσου τώρα που μπορείς, άμα ανοίξει το μαγαζί δεν. Άσε που αν έρθει κομμουνισμός στην χώρα θα σπάμε όλοι πέτρες 20 ώρες την μέρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει ένα βράδυ να κοιμηθώ πάνω από 6 ώρες γιατί δεν την παλεύω άλλο. Σήμερα αν όλα πάνε καλά δεν θα έχω να πάω πουθενά μετά την δουλειά και θα πάω μόνο σπίτι να δουλέψω... ΤΙ ΧΑΡΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εύγε νέε μου, δούλεψε τώρα που είσαι νέος, γιατί αν γεράσεις δεν θα μπορείς.

 

Σε καναδυό βδομαδούλες θα σκάσω μύτη κατακει. Πώς πάει το μαγαζί; Πότε ανοίγουμε; Πότε εγκαίνια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...