Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread IV


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Α! και εσύ διδυμάκι; Χρόνια πολλά βρεεε!

 

 

Αφού λέει τον έχουμε μικρό τι να την κάνουμε την κάλτσα;

 

Black χρόνια πολλά σου εύχομαι να βρεις την δεύτερη δουλεια που επιθυμείς. Έχουμε καιρο να ακούσουμε νέα σου από το μέτωπο οπότε όλα καλα με την πρώτη φαντάζομαι..

 

 

 

Ευχαριστώ πολύ παίδες :mrgreen: Praetoriane όλα καλά πάνε με την τωρινή δουλειά και ναι πληρώνομαι και just 31 κάθε μήνα . Τώρα σε ποιά χώρα θα βρεθώ κάποια στιγμή δεν ξέρω , σε κάποια γειτονική λογικά. Προς το παρόν μένουμε Ελλάδα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 42,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • athlios

    4891

  • leftermann

    2114

  • gang

    2037

  • YiN

    1915

Στις 10 είχα ραντεβού κανονισμένο εδώ και 30 ημέρες... και μου το ακυρώσανε 10 παρά 10. Πάω να πνίξω τον καημό μου στον φραπέ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με γιατρό στο ΙΚΑ; Σύνηθες.

 

με beach bar cafe που έχει και 5 υπολογιστές μέσα και ήθελε να κάνει opening αύριο... άλλα με αυτό το καιρό θα το κάνουν πλημμύρα bar

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι, βέβαια. Και σου κλείνει καινούριο, κάναν μήνα μετά. Ευρώπη γίναμε σε λέω.

 

Να, πχ εγώ είχα κλείσει ραντεβού στο Ιπποκράτειο για μια εξέταση, λίγο πριν το πάσχα. Ένα μήνα πριν είχε κλειστεί το ραντεβού ε. Μια ολόκληρη μέρα πριν, με παίρνουν τηλ και μου λένε "χάλασε το μηχάνημα, θα σας πάρουμε ξανά για νέο ραντεβού". Σε κάναν μήνα πάλι; ρωτάω, όχι με λέει, σε 10-15 μέρες το πολύ. Μόνο σας παρακαλώ πολύ, όχι την βδομάδα μετά το πάσχα, γιατί δεν θα είμαι Θεσσαλονίκη, καλύτερα λίγο αργότερα, ναι ναι μου λέει, θα το βολέψω. Παίρνουν τηλ και με κλείνουν ραντεβού, μάντεψε: την πέμπτη ακριβώς μετά το πάσχα!!! Μπράβο λέω, το επόμενο ραντεβού πότε είναι; Σε έναν μήνα και βάλε μου λέει, καλό καλοκαίρι. Κι έτσι έκανα μια μίνι ημερήσια εκδρομούλα από το χωριό στο Ιπποκράτειο, μόνο για την εξέταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...