Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread IV


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 42,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • athlios

    4891

  • leftermann

    2114

  • gang

    2037

  • YiN

    1915

 

 

 

GWGGX.jpg

Τι στο μπουτσο ειπες για μενα ρε μικρη πουτανιτσα? Σε ενημερωνω οτι τελειωσα πρωτος στην "ταξη" μου στους καταδρομεις και εχω λαβει μερος σε πολλες μυστηκες επιχειρησεις εναντιον των Τουρκων και εχω πανω απο 300 επιβεβαιωμενα kills. Εχω εκπαιδευτει στον ανταρτοπολεμο και ειμαι ο καλυτερος ελευθερος σκοπευτης σε ολοκληρες τις Ελληνικες ενοπλες δυναμεις. Για μενα δεν εισαι τιποτα αλλο παρα ενας στοχος. Θα σε εξαφανισω με τοση ακριβεια που δεν εχει ξαναματαδει ποτε κανεις στον πλανητη Γη, σημειωσε τα λογια μου. Νομιζεις οτι θα σε αφησω να γλιτωσεις μετα απο τις μαλακιες που μου λες μεσω του ιντερνετ? Ξανασκεψου το καργιολη. Αυτη την στιγμη που μιλαμε επικοινωνω με το "μυστηκο" δικτυο κατασκοπων σε ολη την Ελλαδα και η IP σου ενδιχνιαζεται γι'αυτο καλα θα κανεις να ετοιμαστεις για την καταιγιδα, σκουλικι. Την καταιγιδα που θα εξαφανισει αυτο το αξιολυπητο πραμα που εσυ λες ζωη σου. Εισαι γαμημενα νεκρος, παιδι. Μπορω να ειμαι ΟΠΟΥ θελω, ΟΠΟΤΕ θελω και μπορω να σε σκοτωσω με πανω απο 700 τροπους και αυτους μονο με τα γυμνα μου χερια. Οχι μονο ειμαι εκτενως εκπαιδευμενος στην αοπλη μαχη, αλλα εχω κι'ολας προσβαση σε ολοκληρο το γαμημενο οπλοστασιο των Ελληνικων ενοπλων δυναμεων και θα το χρησιμοποιησω ολο για να εξαφανισω τον μιζερο κωλο σου απο το προσωπο της ηπειρου, μικρο σκατο. Αν μονο μπορουσες να ξερεις τι ανιερη τιμωρια το μικρο "εξυπνο" σχολιο σου θα σου εφερνε, ισως να κραταγες το στομα σου κλειστο. Αλλα δεν μπορουσες, δεν το εκανες και τωρα θα πληρωσεις την τιμη, καταραμενε βλακα. Θα χεσω γαμημενη ΟΡΓΗ πανω σου και εσυ θα πνιγεις μεσα της. Εισαι γαμημενα νεκρος.

 

 

uUpjd.jpg

delicious pasta και μεταφρασμενη!

 

 

 

Gorilla warfare.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δευτερόλεπτα πριν. Ανδαλούζ κι εγώ ΚΛΑΖΜΕΝΟΙ. Το γκόλουμ σκάβει στο μπωλάκι του για ανύπαρκτο φαγητό.

 

Εγώ: Ρε να δώσω στο γκόλουμ να φάει, είναι άδειο κάνα τρίωρο το μπωλ.

Ανδ: Θες να το κάνω εγώ;

Εγώ: Αμέ.

Ανδ: *κενό βλέμμα*

Εγώ: Τι;

Ανδ: Τι μου πες να κάνω; Να δέσω το γκόλουμ;

Εγώ: ...Γιατί να δέσεις το γκόλουμ;;;

Ανδ: Δεν ξέρω... Είναι τόσο άσχημη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν έχεις δει το γκόλουμ προφανώς, γι αυτό δεν σου άρεσε...

 

 

Καταάλλα, καλημέρες. Ειμαι και χαρούμενος ναούμ, γιατί ανακάλυψα την ορθογραφία στον φφ12!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μπορούσα θα μετανάστευα στην Αμερική...

 

Α, μπα; Η Καζαμπλάνκα τι έγινε; ;Ρ

 

δεν έχεις δει το γκόλουμ προφανώς, γι αυτό δεν σου άρεσε...

 

 

Καταάλλα, καλημέρες. Ειμαι και χαρούμενος ναούμ, γιατί ανακάλυψα την ορθογραφία στον φφ12!!!

 

Ορθογραφικός έλεγχος > Εκπαιδευτικό σύστημα. ;ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατί πασάκαμ; Τόσο δύσκολο είναι το μαγαζατοριλίκι; Το περίμενες σαν το μοντερατοριλίκι;

 

Όχι ρααα... έβλεπα ένα ντοκιμαντέρ το πρωί για τους πρώτους Έλληνες μετανάστες στην Αμερική και μου ξύπνησε τον παλιό μου τον καημό να την κάνω από εδώ να πάω στο Αμέρικα. Δεν θέλω ούτε Γερμανίες ούτε τίποτα άλλο... μόνο Αμέρικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν σε χάλασε Ατήλιεεεεεεεε

 

 

δεν έχεις δει το γκόλουμ προφανώς, γι αυτό δεν σου άρεσε...

 

 

Καταάλλα, καλημέρες. Ειμαι και χαρούμενος ναούμ, γιατί ανακάλυψα την ορθογραφία στον φφ12!!!

Ωραίος. Ωραίος....

 

Αν μπορούσα θα μετανάστευα στην Αμερική...

 

Είσαι άρρωστος ε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...