Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread IV


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καπως ετσι αλλα μεσα στην πολη. Παιδια ολων των ηλικιων (13-70) ερχονται να μαθουν αγγλικα και να κανουν τουρισμο. Η δικια μου δουλεια ειναι να ειμαι 2η φωνη σε ενα κεντρο 300 ατομων και να διαχειριζομε τα οικονομικα του κεντρου απο αποψη travelcards και προκαταβολων για τα δωματια. Ειναι πιο ευκολο απο οτι ακουγεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 42,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • athlios

    4891

  • leftermann

    2114

  • gang

    2037

  • YiN

    1915

Ειναι αληθεια οτι απο τοτε που σταματησα η προσωπικη μου ζωη πηγε κατα διαολου. Μαλλον ηρθε καιρος για διακοπες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω, τέτοια απαλεψιά στη δουλειά είχα μήνες να βιώσω. Πνίγομαι στις υποχρεώσεις, αλλά βαριέμαι του θανατά να εργαστώ... Για προτείνετε λύσεις.

 

Sudoku ή δες καμια σειρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι καλη φαση αλλα δεν κανει τιποτα επαγγελματικα. Αλλα ειναι καλα λεφτα. Πολυ καλα λεφτα (1200 τον μηνα καθαρα και αρκετα εξοδα πληρωμενα). Δεν θα ειμαι στο αεροδρομιο οπως τα τελευταια 2 χρονια που το ειχα κανει και παντα περναγα γαματα. Για την ακριβεια απο τοτε που σταματησα το summerschool πριν απο 2 χρονια και δουλευα σαν το σκυλι η προσωπικη μου ζωη εγινε σκατα.

Summerschool all the way.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ήπια λάθος χάπι και βλέπω κατι μηχανές να κολυμπάνε μοιάζουν με καλαμάρια και οι γκόμενες γίνανε τύποι με μαύρα γυαλιά , το φαγητό ειναι σαν σκατά! οχ παναιαμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμ!!

 

 

χαχαχαχααχ να υπήρχε το μάτριξ και να έμπαινα μέσα και να έκανα κόλπα οπως ο neo και να είχα και το μαλλί μου φτιαγμένο θα ήταν το αποκρίφομα της τέχνης! θα το γύριζα ταινία να πουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ήπια λάθος χάπι και βλέπω κατι μηχανές να κολυμπάνε μοιάζουν με καλαμάρια και οι γκόμενες γίνανε τύποι με μαύρα γυαλιά , το φαγητό ειναι σαν σκατά! οχ παναιαμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμ!!

 

 

χαχαχαχααχ να υπήρχε το μάτριξ και να έμπαινα μέσα και να έκανα κόλπα οπως ο neo και να είχα και το μαλλί μου φτιαγμένο θα ήταν το αποκρίφομα της τέχνης! θα το γύριζα ταινία να πουμε.

Δεν υπαρχει τετοιο χαπι μικρε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι καλη φαση αλλα δεν κανει τιποτα επαγγελματικα. Αλλα ειναι καλα λεφτα. Πολυ καλα λεφτα (1200 τον μηνα καθαρα και αρκετα εξοδα πληρωμενα). Δεν θα ειμαι στο αεροδρομιο οπως τα τελευταια 2 χρονια που το ειχα κανει και παντα περναγα γαματα. Για την ακριβεια απο τοτε που σταματησα το summerschool πριν απο 2 χρονια και δουλευα σαν το σκυλι η προσωπικη μου ζωη εγινε σκατα.

 

διακοπες δεεεν ε; :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εργασία; Χε! Διακοπές; Χε! Πείτε κι άλλα, φτιαχτε μου την μέρα!

 

γιατι ρε αλητη? εσυ τι θα κανεις το καλοκαιρι?

μην μου πεις οτι εισαι απο 'ξερεις εκεινους' που δουλευουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...