Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread IV


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δε μπορώ να καταλάβω τι διάολο γίνεται. Όλοι γύρω λένε για σεισμό κι εγώ στη μέση. Λοιπόν σε μένα δε κουνήθηκε φύλλο.-

 

Δε θα με βγάλετε τρελό :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 42,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • athlios

    4891

  • leftermann

    2114

  • gang

    2037

  • YiN

    1915

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

17 Ιουνίου;

 

δεν ξέρω γιαυτό ρωτάω :mellow:

 

-----------------------------------------------------------

πριν λιγο πηγα στο περίπτερο να αγοράσω προφυλακτικά ποδιού και μια τσιγγάνα καθόταν λιγο πιο πέρα και οπως έφευγα μου λέει

 

δομ ενα ευρό

της λέω δεν έχω

μου λέει εχεις δεν έχεις ετσι οπως παμε θα πουλάς το συκώτι σου για να πάρεις να φας ενα κομμάτι ψωμί.

και της λεω και εγω "και γιατι να πουλήσεις το συκώτι σου για ενα κομάτι ψωμί και να μην το ψήσεις να το φας? το κρέας μας πιάνει καλύτερα απο ενα κομμάτι ψωμί. (Απάντησα με την λογική)

 

και γούρλωσε τα μάτια και μου λέει αντι χασου απο δω Σαητανά!

Επεξ/σία από nicoc89
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στους Αμπελοκηπους πως ειναι το παρκινγκ? Παιζει να βρω χωρις ειμαι κωλοφαρδος η να παω με ΜΜΜ?

 

Τελευταία φορά που πήγα με αυτοκίνητο (πριν εναμιση μήνα ορ σοου), κατέληξα να κοπανάω το τιμόνι με μανία και να φωνάζω μόνη μου μέσα στο αυτοκίνητο. Δεν το έχω ξανακάνει ποτέ. Γενικά.

 

Αν δεν είσαι διατεθημένος να τα σκάσεις σε παρκινγκ πήγαινε με ΜΜΜ. Για ένα διάστημα είχε φτιάξει η κατάσταση, όσο λειτουργούσε το ελεγχόμενο πάρκινγκ. Τότε που είχα πάει δεν έπαιζε πια γιατί δεν είχε δώσει ο δήμος κάρτες ορ σμθ, κατ'επέκτασιν πάρκαρε όποιος ήθελε όπου ήθελε. Δεν ξέρω τι παίζει τώρα με το ελεγχόμενο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...