Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread IV


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παραλίγο να κάνω μεγάλη βλακεία!

ξέχασα οτι έκαιγε απο πριν το μάτι της κουζίνας και άφησα επάνω ενα ντάμπερ και έλιωσε το μισό αλλα ευτυχώς πρόλαβα να το σκουπίσω με μια κάλτσα και δεν έμεινε τίποτα επάνω.

 

φαίνεται καθαρό , λέτε να πάθει τίποτα τώρα? αν χαλάσει θα ακούσω γκρίνια ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 42,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • athlios

    4891

  • leftermann

    2114

  • gang

    2037

  • YiN

    1915

Οι πεθερές δεν παλεύονται. [..]

 

Το βλέπω στη μάνα μου, έχει τρομάξει το μάτι μου.

Από την άλλη καλά να πάθει ο κωλόγαυρος! :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε λιόπυρα άκου εμένα και τον ινσομνιακ δεν θα χάσεις. Αντίθετα θα γελάσεις με την ψυχή σου στο τέλος..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πω πω, γαύρος είναι ο γαμπρός; Πωωωω ζημιά, θα σου πρήζει τα @@ με τα χάλια που έχουμε. Αλλά ξέχασα, έρχεται ο Ντέμης! :mrgreen:

 

Λοιπόν, άκου τι θα κάνεις, θα πας διακριτικά και θα περάσεις ένα κασκόλ της αεκ στους ώμους της νύφης την στιγμή που ο κουμπάρος θα τους περνάει τα στέφανα. Και στο τέλος, εκεί που περνάνε όλοι και κρεμάνε λεφτά στο ζευγάρι (αλήθεια, γίνονατι ακόμα τέτοιες καφρίλες; ) εσύ κρέμασέ του μερικά από εκείνα τα πεντοχίλιαρα που είχε βγάλει η ορίτζιναλ με τον μπάγιεβιτς! Καλό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αδερφή μου πάντως παντρεύτηκε με 7 άτομα παρόντα, συμπεριλαμβανομένης της ίδιας. Κανένας απο την οικογένεια, αν εξαιρέσεις τα 2 τριχρονα, τοτε, παιδιά τους.

 

Γω μόνο τον κολλητό μου και τον πρώην κουνιάδο μου έχω παντρέψει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και στο τέλος, εκεί που περνάνε όλοι και κρεμάνε λεφτά στο ζευγάρι (αλήθεια, γίνονατι ακόμα τέτοιες καφρίλες; ) εσύ κρέμασέ του μερικά από εκείνα τα πεντοχίλιαρα που είχε βγάλει η ορίτζιναλ με τον μπάγιεβιτς! Καλό;

 

Αυτά τα τρελά μόνο εκεί πάνω τα κάνετε μάλλον...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΚΟΥΡΑΣΤΑ Ζητείται σαλονικιός Αεκτζής να κλέψει την αδερφή μου από την εκκλησία. Παρέχεται πιάνο και άλογο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΚΟΥΡΑΣΤΑ Ζητείται σαλονικιός Αεκτζής να κλέψει την αδερφή μου από την εκκλησία. Παρέχεται πιάνο και άλογο.

Τι λες ρε χαζέ; Θες να μείνει μόνη και να κλαίει στον ώμο σου;

 

δεν είμαι σαλονικιός γαμώ το φελέκι μου.

 

Από που είσαι φιλαράκιιι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι λες ρε χαζέ; Θες να μείνει μόνη και να κλαίει στον ώμο σου;

 

Αδιάφορο με αφήνει το τι θα μείνει, αυτό το έθιμο που περνάνε και κρεμάνε λεφτά ενώ θα βρίσκομαι σε απόσταση αναπνοής μου άρεσε λίγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως έχει κόψει το καρφίτσωμα, και σε μένα ακόμα, τω καιρώ εκείνο, δεν έπαιζε καρφίτσωμα. Στην τσέπη κατευθείαν. Μόνο κάτι λίρες καρφιτσώσανε οι γονείς-παππούδες-νονοί-κάτι τέτοιοι.

 

Λιοπύρη, το νυφικό δεν έχει τσέπες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...