Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread IV


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε απο Αγγλια ή Γερμανια θελω να παρω, ενα τσιγαρο δρόμος ειμαστε και εντός ΕΕ... :mad: Παιζει να μου ειναι πιο βολικό να παω Γερμανια, να παρω ότι θελω και μετά να το στειλω εγω στο Greece παρα να παραγγειλω από αυτους που στελνουν Ελλαδα.. Μαμω τα Εβαυ μου, μαμω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 42,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • athlios

    4891

  • leftermann

    2114

  • gang

    2037

  • YiN

    1915

Ρε απο Αγγλια ή Γερμανια θελω να παρω' date=' ενα τσιγαρο δρόμος ειμαστε και εντός ΕΕ... :mad: Παιζει να μου ειναι πιο βολικό να παω Γερμανια, να παρω ότι θελω και μετά να το στειλω εγω στο Greece παρα να παραγγειλω από αυτους που στελνουν Ελλαδα.. Μαμω τα Εβαυ μου, μαμω...[/quote']

 

Μπορεί να μην συμφέρουν τα μεταφορικά η να βαριέται να το ψάξει.

 

Αποστολή από το GT-S5830 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Τη μόνη περίπτωση που ξέρω να μη στέλνουν Ελλάδα είναι να υπάρχουν επίσημοι αντιπρόσωποι εδώ και να προσπαθώ να αγοράσω απέξω από ηλεκτρονικό κατάστημα.

 

Ιδιώτης, Ευρωπαίος, να μη στέλνει Ελλάδα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνήθως πάντως με ένα μήνυμα δέχονται. Τι rep έχεις; Αν είσαι νέοπας μπορούμε να το κάνουμε απ' το δικό μου.

 

Ειμαι νεοπας αλλά ακομα το ψαχνω (3 αγορες ως τωρα). Θενκς παντως, αν δεν βρω κατι καλο θα σου πω :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά μη φανταστείς πως είμαι κι εγώ κάνας uber buyer, 352 έχω αλλά χρόνια τώρα και 100%, οπότε ίσως γλυκαθεί. Μην κωλώσεις πάντως να μου πεις αν είναι, με χαρά θα βοηθήσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά μη φανταστείς πως είμαι κι εγώ κάνας uber buyer' date=' 352 έχω αλλά χρόνια τώρα και 100%, οπότε ίσως γλυκαθεί. Μην κωλώσεις πάντως να μου πεις αν είναι, με χαρά θα βοηθήσω.[/quote']

 

δεν έχει να κάνει τόσο το ρεπ, στη διακριτική ευχέρεια του πωλητή είναι, μπορεί και να μην σκέφτηκε ότι θα ήθελε/ είχε αγορές από ελλάδα.

 

Αποστολή από το GT-S5830 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε συνήθως το σκεπτικό είναι αντίστοιχο του no-zero buyers. Υπήρχαν και μερικοί που απλώς δεν είχαν άκρες για καλά μεταφορικά προς μερικές χώρες, αλλά οι περισσότεροι τρώνε απλώς σκατά από έναν μαλάκα και καίνε προληπτικά όλη τη χώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά μη φανταστείς πως είμαι κι εγώ κάνας uber buyer' date=' 352 έχω αλλά χρόνια τώρα και 100%, οπότε ίσως γλυκαθεί. Μην κωλώσεις πάντως να μου πεις αν είναι, με χαρά θα βοηθήσω.[/quote']

 

Ω τι γλυκος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νιγηρία θα γίνουμε :Ρ

Μάλλον όχι, μου έλεγε συγγενής εκτελωνιστής ότι έχουν αγριέψει πάρα πολύ τα πράγματα (ειδικά όπου δουν "gift" γυρίζει το μάτι τους.)

 

Δηλαδή τι γίνεται αν δουν gift? Μήπως ξέρεις το όριο στα χρήματα έτσι ώστε να μην έχω θέμα με το τελωνείο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή τι γίνεται αν δουν gift? Μήπως ξέρεις το όριο στα χρήματα έτσι ώστε να μην έχω θέμα με το τελωνείο;

 

μπορεις να γραψεις και "spare parts"

 

 

εχω ακουσει

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...