Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread IV


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πεθαίνεις κι εσύ; Αν ναι, πάρε τον φαίδωνα μαζί σου, να του βαλεις κέρμα στο στόμα.

 

Τι να μας κλάσουν οι αιγύπτιοι, στην καστοριά;

 

πεθαίνω την πουτάνα μου, πουναναι αυτή πάλι;

 

Διαβάζω αυτά που γράφω, μάλλον έχω πυρετό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 42,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • athlios

    4891

  • leftermann

    2114

  • gang

    2037

  • YiN

    1915

Εκανα εξεταση αίματος μεσω group on' date=' περα από οτι λείπουν καποιες εξετασεις, ειμαι σχεδον σιγουρος ότι τα έγραψαν με το χέρι στην τυχη και έστειλαν τα αποτελέσματα..[/quote']

 

Γιατι να κανεις εξετασεις μεσω groupon? Ασφαλιστικο ταμειο(εδω γελαμε) δε παιζει;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενημέρωσε μας αν δουλέψει.

 

Τώρα είμαι στη φάση που κάνω φασίνα όλο το σπίτι, αύριο στο μπαλκόνι το τεστ.

Πάντως, με μια γρήγορη δοκιμή, κάνει δουλειά. Θα προτιμούσα κάτι σε γάντι, αλλά.

Μοναδικό μειονέκτημα η γαμημένη ουρά που δε μπορείς να την κουμαντάρεις με αυτό, ή δεν έχω βρει ακόμα πατέντα.

 

Πάντως για 34 ευρώ, ως τώρα, δεν είναι, την ίδια δουλειά κάνει με τις μπλούζες μου όταν μου τρίβονται. Εκτός αν είναι πιο μακροπρόθεσμο το αποτέλεσμα και μαδάνε γενικά πιο αραιά. Στις οδηγίες λέει μια-δυο φορές το μήνα, αυτά, σταματάω να μιλάω για ξύστρισμα γάτας.

 

ατήλιε, τι να κάνουμε, έχω υπνωτιστικά μάτια. Βλάκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σας εχω πει την πατεντα που εχω κανει και εχω ικα στην ελλαδα ε?

Εχω βγαλει απο εδω καρτα πανευρωπαικης περιθαλψης (δωρεαν) και αυτη περναει κανονικα σαν να ειμαι ασφαλισμενος στο ικα. Εχει και αναλογη το ικα, αλλα δεν ξερω πως βγαινει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν αυτό εξελιχθεί σε εκβιασμό' date=' θα πεθαίνεις για μέρες.

 

Στείλτη μια με πμ btw.[/quote']

 

Δεν ηταν αυτος ο σκοπος μου αλλα με δελεαζεις με τις υποσχεσεις σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι να κανεις εξετασεις μεσω groupon? Ασφαλιστικο ταμειο(εδω γελαμε) δε παιζει;;

 

it's complicated με τα ταμεια. Αλλα 29 ευρω ηταν πολυ καλη τιμη ακομα και να εκανα μεσω ταμειου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω την εντύπωση πως πιστεύει πως υπάρχουν μόνο αρσενικοί κι ήθελα να μου παρουσιάσει τις απόψεις του για την ισότητα των φύλων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις έδωσα 34 ευρώ σε ξετριχιαστικό γάτας, έχω να νοιώσω χρόνια τόσο μαλάκας.

 

Αν δεν κάνει δουλειά, θα τα ξυρίσω τα γαμημένα.

 

furminator πήρες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σας εχω πει την πατεντα που εχω κανει και εχω ικα στην ελλαδα ε?

Εχω βγαλει απο εδω καρτα πανευρωπαικης περιθαλψης (δωρεαν) και αυτη περναει κανονικα σαν να ειμαι ασφαλισμενος στο ικα. Εχει και αναλογη το ικα, αλλα δεν ξερω πως βγαινει.

 

Ναι, υπάρχει. Ευρωπαϊκή κάρτα ασφάλισης ασθένειας λέγεται. Βέβαια στο πίσω μέρος γράφει :

 

"Επισκέπτεστε με αυτήν απευθείας γιατρούς ή νοσοκομεία για ιατρικά αναγκαία περίθαλψη, σε σχέση με τη φύση της και τη διάρκεια διαμονής"

 

και

 

"Δεν ισχύει για ιατρικό ταξίδι (π.χ. ταξίδι με σκοπό τη νοσηλεία, για το οποίο απαιτείται έγκριση και είναι απαραίτητο το έντυπο Ε 112)"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...