Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread IV


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είναι αιτιολόγηση κατηγορίας "γράφω στα τρυφερά μου τους κανονισμούς και ζητάω εξηγήσεις για συντονιστικές αποφάσεις δημόσια, παρά τις κατ' επανάληψη περί του αντιθέτου παρατηρήσεις που μου έχουν γίνει".

 

Αυτό πώς σου φαίνεται;

 

Αρχικα απλα εψαχνα να δω που πηγε το θεμα δεν ηξερα οτι διαγραφηκε

 

Ας το ληξουμε εδω γιατι σκιαχτηκα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 42,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • athlios

    4891

  • leftermann

    2114

  • gang

    2037

  • YiN

    1915

Είναι αιτιολόγηση κατηγορίας "γράφω στα τρυφερά μου τους κανονισμούς και ζητάω εξηγήσεις για συντονιστικές αποφάσεις δημόσια, παρά τις κατ' επανάληψη περί του αντιθέτου παρατηρήσεις που μου έχουν γίνει".

 

Αυτό πώς σου φαίνεται;

Σαμάρι - γάιδαρος, Delete thread - Ban user. Βγαίνει και σε πολιτικά/τελείως offtopic/flame user posts edition.

 

Ελπίζω να μην θεωρηθεί παραίνεση ή δημόσια κρίση αποφάσεων, γι' αυτό δεν έγινα και περιγραφικός εξάλλου, ούτε ζητάω απάντηση. Just sayin'.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλοι κάνουν εγκατάσταση το diablo 3 και ο Αλέκος πάει σε δουλειά στις 9 το βράδυ με άγνωστο πότε θα τελειώσει...

 

...και είναι ακόμα Δεύτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Δεν κατάλαβα, αλλά δεν πειράζει.

 

Τέλος πάντων, για να το κλείσουμε το θέμα: απορίες για τους λόγους που κλειδώθηκε ένα νήμα, με προσωπικό μήνυμα. Προσωπικά, δεν έχω αρνηθεί ποτέ να απαντήσω σε ερώτηση μέλους και, παρότι δεν μπορώ να είμαι online συνεχώς, προσπαθώ να απαντώ το ταχύτερο -ακόμη κι όταν ερωτώμαι για πράγματα που δεν εμπίπτουν στην ενότητα για την οποία είμαι αρμόδιος ή δεν αφορούν δικές μου αποφάσεις.

 

Βέβαια, μπορεί η απάντηση να είναι "δεν μπορώ να σου εξηγήσω γιατί ρωτάς κάτι που δε σε αφορά" ή "δε σχολιάζω αποφάσεις άλλων συντονιστών". Πάντως, απάντηση δίνω, την καλύτερη και ειλικρινέστερη που μπορώ.

 

Δύο συντονιστές είμαστε στο μπλα και, αν εγώ ας πούμε ότι είμαι ο απόμακρος και ο αυστηρός, δε νομίζω ότι διστάζει κανείς να επικοινωνήσει με το Lucifer και να ρωτήσει.

 

Οπότε, μη λέμε χίλιες φορές, στους ίδιους ανθρώπους, τα ίδια πράγματα.

 

Αυτά. Για όποια άλλη απορία, ευχαρίστως με pm.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά. Για όποια άλλη απορία, ευχαρίστως με pm.

Έχω στείλει 3 και έχω λάβει ισάριθμα ως απάντηση αλλά όχι pm. Εννοούσα ότι αντί για lock θα ήταν πιο λογικό να πέφτουν μπαν.

 

*Αποσυνδέομαι για να το αφήσω εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Εξαρτάται από το συντονιστή. Τώρα, τι είναι "λογικό" και τι όχι, είναι μια μεγάλη κουβέντα.

 

Μήνυμα από εσένα, πάντως, δε βλέπω να έχω λάβει. Οπότε, ψάξε να δεις τίνος ήταν τα τρία που πήρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δέχομαι συγχαρητήρια από τους χρήστες και μετρητά από Μοντ και πάνω,

χωρίς την πολύτιμη βοήθειά και συνδρομή μου το ινσομνια δε θα έπαιρνε ποτέ βραβείο για το καλύτερο φόρουμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Θα έγραφα πως ήρθε ήδη η επιταγή με το μερίδιό μου από το τιτανοτεράστιο χρηματικό βραβείο, αλλά φοβάμαι πως θα βρεθεί κάποιος που θα το πιστέψει...

 

Επίσης, άντε να προχωράει η συγγραφή του έπους καμιά ώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...