Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread IV


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 42,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • athlios

    4891

  • leftermann

    2114

  • gang

    2037

  • YiN

    1915

[...]

http://www.youtube.com/watch?v=smaL5JporEw

Κατα καποιο τροπο ο washcloud ειχε το αγγιγμα του μιδα: μεγαλα posts που βγαζανε νοημα. Και μεχρι και ενας βλακας μπορουσε να σου πει οτι καποιο λακο εχει η φαβα. Ο washcloud εγραφε την γνωμη του οπου μπορουσε, με επιχειρηματα που εξηγουσαν τον τροπο που σκεφτετε, αλλα δεν καταλαβαινε οτι επαιζε με την φωτια.

 

Ο paredwse εκανε το κουμαντο σε αυτα τα λιμερια του insomnia, και δεν του αρεσε που καποιος αλλος μιλαγε με νοημα οπως και εκεινος. Ναι ισως μπροστα σε αλλους φεροταν σαν κυριος. "Κυριε" ταδε "φιλε μου" δεινα. Αλλα εγω ηξερα την κρυφη πλευρα του, και αυτο εκανε ενα τεραστιο στοχο να ειναι πανω απο το κεφαλι μου. Καθε παλιο account ερχετε αντιμετωπο με το ιδιο διλημμα: ή θα μπεις στην συμμορια του ή θα κοιτας τα ραδικια αναποδα. Και αμα δεν αναλαμβανα δραση συντομα, ο washcloud θα ηταν ο επομενος.

 

Περασα μεσα απο τον κοσμο που ειχε μαζευτει γυρω του. Μπορουσα να δω μελη της ομαδας του paredwse να ειναι αναμεσα στον κοσμο, απλα περιμενανε το ok απο το αφεντικο τους ωστε να δρασουν. Πηγα πισω απο τον washcloud μετα απο μια απαντηση του, και τον τραβηξα μεσα στον κοσμο, κολλωντας το οπλο μου στην πλατη του. "Πρεπει να πουμε 2 λογακια, κουνησου" του ειπα. Ναι, ok δεν ηταν και η πιο καλη πρωτη εντυπωση, αλλα ετσι και αλλιως ποτε δεν ειχα την φημη του ατομου που δεχεσαι ευκολα κοντα σου. Θα καταλαβαινε πιο μετα οτι ηθελα το καλο του.

 

Ο κοσμος αναστατωθηκε και αρχισαν να κοιτανε, περιμενοντας απαντηση-σεντονι απο τον washcloud αλλα ειχαμε εξαφανιστει προτου καταλαβουν τι εχει γινει. Δεν ειχα πολυ χρονο μπροστα μου, καποιος θα μυριζοταν τι ειχα κανει. "wash, η ζωη σου κινδυνευει. Σταματα τα σεντονια, πρεπει να μην τραβας τοσο την προσοχη πανω σου." Το στομα του πηγε να ανοιξει, αλλα για καποιο λογο δεν μπορουσε να βρει για πρωτη φορα τις σωστες λεξεις. Κατα βαθος και χωρις λογο, καταλαβαινε τι ηθελα να πω. Πρωτου προλαβει να αρθρωσει την πρωτη συλλαβη, ακουστηκαν πυροβολισμοι που αντιλαλουσαν μεσα στο στενο που ημασταν. Στο βαθος ειδα τα τσιρακια του paredwse, με τα οπλα στα χερια τους και τις κανες να βγαζουν καπνο.

Εσπασα την πορτα διπλα μας με μια κλωτσια και πεταξα τον washcloud μεσα. Θα του εξηγουσα πιο μετα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...