Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread IV


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

κυνηγούσα σε μπαλκόνι/κήπο ενα άγριο γατι 4 μηνών που δάγκωνε να το πάω στην μάνα του στην ταράτσα μας να με αφήσει επιτέλους να κοιμηθώ μετα απο μια εβδομάδα.

 

αποστολή εξετελέσθη B)

χέρια άθικτα (νανε καλά η πετσέτα που του έριξα πάνω του και την δάγκωνε/έγδερνε).

 

επανένωση με το κοπάδι ~ ολα τα λεφτά , λες και πιάσανε jack pot έκαναν οταν το πήγα στην μάνα του :lol: :lol: :lol: :lol:

 

ΑΠΟΨΕ ΘΑ ΚΟΙΜΗΘΩ !!! fk yeah!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 42,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • athlios

    4891

  • leftermann

    2114

  • gang

    2037

  • YiN

    1915

κυνηγούσα σε μπαλκόνι/κήπο ενα άγριο γατι 4 μηνών που δάγκωνε να το πάω στην μάνα του στην ταράτσα μας να με αφήσει επιτέλους να κοιμηθώ μετα απο μια εβδομάδα.

 

αποστολή εξετελέσθη B)

χέρια άθικτα (νανε καλά η πετσέτα που του έριξα πάνω του και την δάγκωνε/έγδερνε).

 

επανένωση με το κοπάδι ~ ολα τα λεφτά , λες και πιάσανε jack pot έκαναν οταν το πήγα στην μάνα του :lol: :lol: :lol: :lol:

 

ΑΠΟΨΕ ΘΑ ΚΟΙΜΗΘΩ !!! fk yeah!

έχετε κοπάδι γάτες στην ταράτσα σας; wtf

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχετε κοπάδι γάτες στην ταράτσα σας; wtf

 

4 γάτες! (160 τμ ταράτσα με κλήματα(αμπέλια) κλπ. Γουστάρουν πιο πολυ εκεί , γιατι γυρω απο το σπίτι μου έχει δρόμο και τις σκότωναν τα αμαξια , οπότε είπα να δοκιμάσω εκεί αν τους αρέσει και τελικά δεν θέλουν να κατέβουν. (σπάνια κατεβαίνουν απο το κλήμα)

 

μένω και επαρχεία βέβαια αλλά και πάλι οι γάτες κινδυνεύουν αρκετά όταν έχεις δρόμο δίπλα στο σπίτι σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 γάτες! (160 τμ ταράτσα με κλήματα(αμπέλια) κλπ. Γουστάρουν πιο πολυ εκεί , γιατι γυρω απο το σπίτι μου έχει δρόμο και τις σκότωναν τα αμαξια , οπότε είπα να δοκιμάσω εκεί αν τους αρέσει και τελικά δεν θέλουν να κατέβουν. (σπάνια κατεβαίνουν απο το κλήμα)

 

μένω και επαρχεία βέβαια αλλά και πάλι οι γάτες κινδυνεύουν αρκετά όταν έχεις δρόμο δίπλα στο σπίτι σου.

Πρέπει να λέει για καφέ η ταράτσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να λέει για καφέ η ταράτσα.

 

ναι , το καλοκαίρι έχει δροσιά.

αν εννοείς τίποτα άλλο πάντως γιαυτό έχουμε 2 δοχεία με άμμο B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως μου κάνει εντύπωση αυτό που είπες , δηλαδή εσείς στην ταράτσα σας πίνετε καφέ?

εμείς εδώ στην επαρχία πίνουμε στα μπαλκόνια και στους κήπους/αυλές μέσα στα δέντρα και την δροσιά (ιδικά τώρα το καλοκαίρι). :mellow:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως μου κάνει εντύπωση αυτό που είπες , δηλαδή εσείς στην ταράτσα σας πίνετε καφέ?

εμείς εδώ στην επαρχία πίνουμε στα μπαλκόνια και στους κήπους/αυλές μέσα στα δέντρα και την δροσιά (ιδικά τώρα το καλοκαίρι). :mellow:

Όχι εγώ πίνω στην ταράτσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι εγώ πίνω στην ταράτσα.

 

εγω όχι , ειναι ανοιχτή μενω σε ισόγειο με τα γύρω σπίτια να είναι 2όροφα και να με βλέπουν απο παντου. γιαυτό προτιμώ σε κανένα πάρκο μεσα στην φύση να πίνω τον καφέ

 

πάντως δεν λέει γιατι περνάνε καμια φορά πουλιά και κοτσιλάνε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω όχι , ειναι ανοιχτή μενω σε ισόγειο με τα γύρω σπίτια να είναι 2όροφα και να με βλέπουν απο παντου. γιαυτό προτιμώ σε κανένα πάρκο μεσα στην φύση να πίνω τον καφέ

 

πάντως δεν λέει γιατι περνάνε καμια φορά πουλιά και κοτσιλάνε

τι σου κάνουνε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι Κυριακή, 17.00 και μόλις τελείωσα τις εξωτερικές μου δουλειές και ξεκινάω τις δικές μου...

 

τι καλά που ήταν όταν ήμουν υπάλληλος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι σου κάνουνε;

 

κοτσιλάνε δηλαδή χέζουν κοτσιλιές κατάλαβες?

ειναι φυσική τους ανάγκη αλλα μας θεωρούν ευκολους στόχους για σημάδι

ειναι διαβολικά τα πτηνά κατα βάθοσ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με μουτζωσε μια λεσβια χθες επειδη της χαλασα το photoshoot...

*ειχε κατσει μες στην μεση του δρομου και φωτογραφιζε...*

 

what the fuck.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...