Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread IV


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Tον φεβρουάριο έχασα ένα στικακι, δεν το έβρισκα με τίποτα. Σημερα το βρήκα μέσα στο πλυντήριο, ειχε σφηνώσει κάπου μέσα στον κάδο. Το εβγαλα, πεντακάθαρο, τόσες φορές το έπλυνα, με μαλλινα, λευκα, χρωματιστα στους 30-40-60 βαθμους, με στύψιμο, χωρις στύψιμο τα παντα! Το εβαλα στο πισι και λειτουργει τέλεια... Τα κορσαιρ στικακια λοιπόν μπαινουν και στο πλυντήριο για όσους το έχουν απορια. Συνιστω να πλένονται με τα χρωματιστα στους 40, εκτός και αν ειναι λευκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 42,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • athlios

    4891

  • leftermann

    2114

  • gang

    2037

  • YiN

    1915

στα χόμπι του υπάρχει και το ελεύθερο κυνήγι καβουρογαμώσαυρων

 

Tον φεβρουάριο έχασα ένα στικακι, δεν το έβρισκα με τίποτα. Σημερα το βρήκα μέσα στο πλυντήριο, ειχε σφηνώσει κάπου μέσα στον κάδο. Το εβγαλα, πεντακάθαρο, τόσες φορές το έπλυνα, με μαλλινα, λευκα, χρωματιστα στους 30-40-60 βαθμους, με στύψιμο, χωρις στύψιμο τα παντα! Το εβαλα στο πισι και λειτουργει τέλεια... Τα κορσαιρ στικακια λοιπόν μπαινουν και στο πλυντήριο για όσους το έχουν απορια. Συνιστω να πλένονται με τα χρωματιστα στους 40, εκτός και αν ειναι λευκα.

 

είχε χάσει ο αδερφός μου ένα δικό μου το οποίο ήταν τελικά έξω ακριβώς από το σπίτι, σε χώματα με έναν ολόκληρο χειμώνα να έχει περάσει από πάνω του (χιόνια, βροχές κτλ)... δουλεύει ακόμα άψογα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τιποτα δε παθαινουν μωρε . Ειδικα τα corsair με το "λαστιχο" γυρω γυρω

 

τετχοιο ειναι το μαναρακι μου.

 

είχε χάσει ο αδερφός μου ένα δικό μου το οποίο ήταν τελικά έξω ακριβώς από το σπίτι, σε χώματα με έναν ολόκληρο χειμώνα να έχει περάσει από πάνω του (χιόνια, βροχές κτλ)... δουλεύει ακόμα άψογα

 

Νομιζω ήρθε καιρός να του ριξεις και ενα πλυσιματακι. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το youtube τα παιξε,βαζω ενα βιντεακι να παιξει και εκει που ρυθμιζεις την ευκρινεια 240p,360p κτλ,αντι για αυτο μολις πατας εκει σου βγαζει ταχυτητα κανονικη,2,0x 1,5x...γιατι το κανει αυτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άραγμα στο κλαϊνομπαλκονι με μπυρες και συζητηση για ποστ ροκ.

 

-ναι και αυτους τους godspeed τους αναφερατε πολυ σημερα, βαλε τιποτε να ακουσουμε.

 

*βαζω επος-κομματαρο moya, ακουμε, περναω σε φαση, στη μαγικη χωρα της ναρνια*

 

-Κομματαρα εχουν γραψει. Στο live παιζαν 3 ωρες ρε φιλε. 3 ωρες ρε φιλε!

*σαπιο βλεμμα, σαπια φωνη*

-Και ο Ρουβας τοσο παιζει.

 

Εντιτ:...Με τρολλαρει. Βλεπει το ποστ:

 

-αφου τοσο παιζει. Εχω ακουσει τα καλυτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Εγώ θα το πώ άντεξα"

 

Αλέκο μεγειά το custοm title ρε.

 

Παρακαλώ.

 

Το είδα το απόγευμα αλλά δεν έχω κουράγιο ούτε να βρίσω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...