Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread IV


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το πλαισιο έγινε τζαμπο και πουλάει και σοκολάτες;;

 

Ε, όπου να είναι, έβγαλε την nortek, σε λίγο θα βάλει μπαρμπα στάθη, νόμιζα ότι ρωτνούσες για το περιστατικό του πλαισίου ρε.;ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 42,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • athlios

    4891

  • leftermann

    2114

  • gang

    2037

  • YiN

    1915

ΕΛΑ ΣΥΝΤΕΤΑΓΜΕΝΕΣ ΔΕ ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΙ ΑΝΗΣΥΧΩ.

 

Δε θα στα φάω όλα, μονομιάς :P

Έλα ρε δεν το 'δα. Οι συντεταγμένες είναι απλές. ΠΑΝΤΟΥ στο Ηράκλειο, σε σουπερμαρκε, σε φαγαδικα, σε περιπτερα, ολούθε. Δεν τα έχω βρει κάπου αλλού, φαντάζομαι θα έχει και στην υπόλοιπη Κρήτη, απλά δεν τα 'χω εντοπίσει Αθήνα πχ.

 

Θα γίνω επίσημος αντιπρόσωπος σε Ελλάδα και Αγγλία να χεστώ στο τάληρο. Και γάμα τα πανεπιστήμια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Θα γίνω επίσημος αντιπρόσωπος σε Ελλάδα και Αγγλία να χεστώ στο τάληρο. Και γάμα τα πανεπιστήμια.

 

στειλε μου μια κουτα να σου πω την γνωμη μου;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στειλε μου μια κουτα να σου πω την γνωμη μου;)

Όταν γίνω, αυτό θα κάνω. 2 κρουασάν σε κάθε insomniac. Μετά το κρουασάν θα αναλάβει τα υπόλοιπα, and this is business.

 

Ορίστε τι έκανε και μια γάτα:

Πουλάει ελληνικό ελαιόλαδο με τιμή 82 Ευρώ το κιλό!!!

Hθελε να εξάγει το ελληνικό λάδι με ένα πρωτότυπο και πολυτελές τρόπο και η ιδέα υλοποιήθηκε μέσω του υπολογιστή. Βέβαια, όπως τονίζει: «Για να το λανσάρω το 2007, έστειλα 80 χειροποίητες κασετίνες με κούριερ σε trendsetters και δημοσιογράφους γκουρμέ.

 

Στην Ντονατέλα Βερσάτσε, στον Ιαν Σράγκερ, ο οποίος ήταν ιδιοκτήτης του «Studio 54» και δημιουργός του πρώτου boutique hotel μαζί με τον Φίλιπ Σταρκ, στους “Los Angeles Times” και στους “New York Times”. Οχι απαραίτητα για να τους κάνω πελάτες, αλλά για να διαδοθεί το “Lambda” μέσω του word of mouth.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πουλάει ελληνικό ελαιόλαδο με τιμή 82 Ευρώ το κιλό!!!

Hθελε να εξάγει το ελληνικό λάδι με ένα πρωτότυπο και πολυτελές τρόπο και η ιδέα υλοποιήθηκε μέσω του υπολογιστή. Βέβαια, όπως τονίζει: «Για να το λανσάρω το 2007, έστειλα 80 χειροποίητες κασετίνες με κούριερ σε trendsetters και δημοσιογράφους γκουρμέ.

 

Στην Ντονατέλα Βερσάτσε, στον Ιαν Σράγκερ, ο οποίος ήταν ιδιοκτήτης του «Studio 54» και δημιουργός του πρώτου boutique hotel μαζί με τον Φίλιπ Σταρκ, στους “Los Angeles Times” και στους “New York Times”. Οχι απαραίτητα για να τους κάνω πελάτες, αλλά για να διαδοθεί το “Lambda” μέσω του word of mouth.

μα αυτο ειναι το νοημα της σωστης μπιζνας..;)

 

νομιζω τον ειχε δειξει στην τελεβιζιον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά πως γίνεται να υπάρχουν ΤΟΣΟΙ που να λένε ασυναρτησίες και να συμπεριφέρονται παλαβά?

έχουμε έξαρση στις ψυχικές ασθένειες τον τελευταίο καιρό ή ειναι η ιδέα μου ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά πως γίνεται να υπάρχουν ΤΟΣΟΙ που να λένε ασυναρτησίες και να συμπεριφέρονται παλαβά?

έχουμε έξαρση στις ψυχικές ασθένειες τον τελευταίο καιρό ή ειναι η ιδέα μου ?

Αφού είμαστε πολλοί ας φτιάξουμε κόμμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το βλαμμένο γατί της χθεσινής ιστορίας ξανά χτυπά... ανέβηκε σε ένα σύρμα και δεν μπορούσε να κατέβει με αποτέλεσμα να μας έχει σπάσει τα νεύρα νιαουρίζοντας. Σήμερα δεν το βοήθησα όμως το άφησα εκεί πάνω και έφυγα.

 

Εικάζω ότι δεν θα ζήσει πολλά χρόνια το συγκεκριμένο γατί...

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ούτε τελεία δε φτιάχνουμε

 

Μας κρύωσες για να μας κρατήσεις νέους.

 

Με εκτίμηση,

Σ-τέλειος

 

 

ΥΓ Για όσους ξέρουν το όνομα μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...