Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread IV


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 42,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • athlios

    4891

  • leftermann

    2114

  • gang

    2037

  • YiN

    1915

ρωτα τες ρε, διπλα σου ειναι

 

στο σπίτι ενως φίλου ειναι δίπλα , οχι στο δικό μου. Αν ηταν διπλα στο δικο μου θα ήμουν εκεί τώρα και θα μιλάγαμε :mellow:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ημέρα δύσκολη... μετά από δουλειές, στήσιμο μαγαζιού, πελάτες που δεν ξέρουν τι θέλουν, ζέστη, μια γκόμενα που δεν μου κάθεται, τον πατέρα να θέλει την συμβολή μου σε διάφορες εργασίες και τον Λούσι να βρίζει την μάνα μου στο κινητό ήρθε η ώρα να φάω και να αράξω...

 

κάνω δύο τοστάρες και εκεί που πάω να λιώσω μου λέει η μάνα μου ότι ένα από τα βλαμμένα νεογέννητα γατάκια μας έπεσε από το μπαλκόνι στον κήπο του γείτονα που έχει απροσάρμοστο σκύλο. Η γάτα μάνα χτυπάει το τζάμι να κάνουμε κάτι και το μικρό κλαίει.

 

Παίρνω τα χοντρά τα γάντια και πάω δίπλα στον γείτονα. Μου ορμάει ο σκύλος αλλά τον διώχνω. Φεύγει εκτός κήπου και γυρνάει με άλλα δύο σκυλιά παρέα και με διώχνουν. Γυρνάω με σκουπόξυλο στα χέρια και τους διώχνω. Στο ενδιάμεσο εμφανίζεται και ο γείτονας, μπαίνω στον κήπο.

 

Γυρνάει ο σκύλος και μου ορμάει μπροστά στον ιδιοκτήτη του και δεν κρατιέται. Τσιρίζω σαν γκόμενα εγώ αλλά τελικά τον συγκρατεί. Μετά από 15 λεπτά να μαλακίζομαι με τον σκύλο κατάφερα τελικά να φτάσω στο βλαμμένο γατί.

 

Βάζω τα γάντια και το αρπάζω και το μαλακισμένο αφηνίασε. Το βλέπει/ακούει ο σκύλος ξανά ορμάει και αυτός. Πίσω από τον σκύλο τρέχει ο γείτονας/ιδιοκτήτης. Στο μεταξύ έξω από το σπίτι έχουν μαζευτεί τα άλλα δύο σκυλιά από πιο πριν και η μάνα από το δικό μας να φωνάζει σαν τρελή.

 

Τελικά τα μάζεψα όλα τα γατιά στο μπαλκόνι, το μικρό έγινε καπνός με το που το άφησα κάτω και τα τοστ είχαν κρυώσει... είμαι έτοιμος για το national geographic

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

παρόμοια φάση με τον κολλητό μου, πήγε να μαζέψει ένα από τα δύο κλασμένα γατιά του, το ένα του χέρι έγινε απόπειρα αυτοκτονίας από τις γρατζουνιές :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με γάντια χοντρά, εργασίας και καταλάβαινα κανονικά τις δαγκωνιές... όταν τρομάζουν τρελαίνονται τα μαλακισμένα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

όταν το είδα του είπα κρίμα που δεν έγινε τον Αύγουστο για να πει στη στρατολογία ότι είναι απόπειρες για κόψιμo φλέβας :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ημέρα δύσκολη... μετά από δουλειές, στήσιμο μαγαζιού, πελάτες που δεν ξέρουν τι θέλουν, ζέστη, μια γκόμενα που δεν μου κάθεται, τον πατέρα να θέλει την συμβολή μου σε διάφορες εργασίες και τον Λούσι να βρίζει την μάνα μου στο κινητό ήρθε η ώρα να φάω και να αράξω...

 

κάνω δύο τοστάρες και εκεί που πάω να λιώσω μου λέει η μάνα μου ότι ένα από τα βλαμμένα νεογέννητα γατάκια μας έπεσε από το μπαλκόνι στον κήπο του γείτονα που έχει απροσάρμοστο σκύλο. Η γάτα μάνα χτυπάει το τζάμι να κάνουμε κάτι και το μικρό κλαίει.

 

Παίρνω τα χοντρά τα γάντια και πάω δίπλα στον γείτονα. Μου ορμάει ο σκύλος αλλά τον διώχνω. Φεύγει εκτός κήπου και γυρνάει με άλλα δύο σκυλιά παρέα και με διώχνουν. Γυρνάω με σκουπόξυλο στα χέρια και τους διώχνω. Στο ενδιάμεσο εμφανίζεται και ο γείτονας, μπαίνω στον κήπο.

 

Γυρνάει ο σκύλος και μου ορμάει μπροστά στον ιδιοκτήτη του και δεν κρατιέται. Τσιρίζω σαν γκόμενα εγώ αλλά τελικά τον συγκρατεί. Μετά από 15 λεπτά να μαλακίζομαι με τον σκύλο κατάφερα τελικά να φτάσω στο βλαμμένο γατί.

 

Βάζω τα γάντια και το αρπάζω και το μαλακισμένο αφηνίασε. Το βλέπει/ακούει ο σκύλος ξανά ορμάει και αυτός. Πίσω από τον σκύλο τρέχει ο γείτονας/ιδιοκτήτης. Στο μεταξύ έξω από το σπίτι έχουν μαζευτεί τα άλλα δύο σκυλιά από πιο πριν και η μάνα από το δικό μας να φωνάζει σαν τρελή.

 

Τελικά τα μάζεψα όλα τα γατιά στο μπαλκόνι, το μικρό έγινε καπνός με το που το άφησα κάτω και τα τοστ είχαν κρυώσει... είμαι έτοιμος για το national geographic

 

Και μετά φταίμε εμείς έτσι; :ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέα: -" :confused: Ρε παιδιά ακούσατε για την τάδε που έμενε σε αυτήν την πολυκατοικία;; Την δολοφόνησαν. Μπήκαν κλέφτες και την βασάνησαν για τους ανοίξει το χρηματοκιβώτιο, και μετά την σκότωσαν"

 

Παρέα: -" :fear: Ναι το άκουσα και γω. Και όλοι λένε πως πρέπει να ήταν κάποιος γνωστός της γιατί δεν έγινε διάρρηξη αλλά αυτή τους άνοιξε την πόρτα"

 

Cthulhu: -"Κρίμα, τι να πεις.. Τουλάχιστον, πέρασε τις τελευταίες της στιγμές με έναν δικό της άνθρωπο... :rolleyes:

 

Παρέα:

 

poker_face_kindleDX.png

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάτι συμβαίνει δεν γίνεται να έχει τόση ζέστη τέτοια εποχή ο niribu πλησιάζει!!! σωσον κύριος σοθίτο!! :shock: :shock: :shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...