Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread IV


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 42,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • athlios

    4891

  • leftermann

    2114

  • gang

    2037

  • YiN

    1915

  • Super Moderators

Εδώ και 5 ώρες, που να καεί το βίντεο αυτού που βρήκε τα deadlines...

 

Καμιά υπεύθυνη ζήτησαν σήμερα ή όχι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ και 5 ώρες, που να καεί το βίντεο αυτού που βρήκε τα deadlines...

 

Καμιά υπεύθυνη ζήτησαν σήμερα ή όχι;

 

Όχι ακόμα. Σέρνεται και ο ιντερνές στο γραφείο. Αλλά για εμένα είναι Παρασκευή σήμερα. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΗΗΗΗ XD

 

Α ναι. Τι ντεντλαηνς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Ένα εφηβικό και καπάκι μια βιογραφία.

 

Τα βιβλία εγκρίνονται με το σταγονόμετρο, οπότε ό,τι προκύπτει καλό είναι και τέτοιες εποχές να γκρινιάζεις με τη δουλειά είναι ύβρις, οπότε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα εφηβικό και καπάκι μια βιογραφία.

 

Τα βιβλία εγκρίνονται με το σταγονόμετρο, οπότε ό,τι προκύπτει καλό είναι και τέτοιες εποχές να γκρινιάζεις με τη δουλειά είναι ύβρις, οπότε...

 

Μαζί σου μάνα μου. Συνήθως το πρόβλημα δεν είναι η δουλειά. Οι συνάδελφοι είναι το πρόβλημα =ρ

 

*Εγώ πάντως τις τελευταίες μέρες έχω κάνει ό,τι ψακτική και έρευνα αγοράς στα νότια προάστια μπορεί να βάλει νους ανθρώπου.

 

Ξέρω μέχρι και που έχει ψιλικατζίδικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Οι κουφοί τον παίρνουν.

 

Το άκουσα αυτό...

 

Εντωμεταξυ μπηκα πριν απο λιγο σε ενα γραφειο. Μουρμουριζει κατι μια θεια δε δινω σημασια,με σκουνταει λιγο και τις λεω δεν ακουω καλα ξερωγω ,μιλάτε λιγο πιο δυνατά. Ε ΜΕΤΑ ΒΓΗΚΑΝ ΑΠΟ ΤΑ ΔΙΠΛΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΚΑΙ ΡΩΤΟΥΣΑΝ ΤΙ ΕΓΙΝΕ.

ωραια θα παει η μερα , το νιωθω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Μαζί σου μάνα μου. Συνήθως το πρόβλημα δεν είναι η δουλειά. Οι συνάδελφοι είναι το πρόβλημα =ρ

 

*Εγώ πάντως τις τελευταίες μέρες έχω κάνει ό,τι ψακτική και έρευνα αγοράς στα νότια προάστια μπορεί να βάλει νους ανθρώπου.

 

Ξέρω μέχρι και που έχει ψιλικατζίδικα.

 

Στην τελευταία δουλειά σε γραφεία (πάνε χρόνια, όμως) είχα αστέρια συναδέλφους και προβληματικό αφεντικό.

 

Ακολουθεί βαθυστόχαστο σχόλιο περί αναζήτησης του ιδανικού, κουτουλουπού, κουτουλουπού.

 

Επίσης, τι ψάχνεις, εναλλακτικές;

 

 

 

Υ.Γ. @athlios, σκέψου το καλύτερα για ΣΕΜ (εάν και εφόσον το εννοούσες), γιατί αν δεν έχεις χαυλιόδοντα, θα καταλήξεις σαν κι εμένα στο τριεθνές, δρομολόγια όλη μέρα και για "χαλάρωση" στους μήνες του "απολύομαι ψαρούκλες, τα μαλλιά μου κάνω μπούκλες" να κουβαλάς κηροζίνη με κανένα μετασκευασμένο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σνοοβ : Ναι φιλοσ που μπηκε σεπτεμβριο-νοεμβριο έκανε 6μηνο πλατυ(η) και τωρα ηρθε Σινδο. Πεζικό ειναι τώρα εκτός αν πάρω αναβολή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...