Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread IV


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 42,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • athlios

    4891

  • leftermann

    2114

  • gang

    2037

  • YiN

    1915

Γιατι τι ειναι σημερα?

 

ελα ντε

 

απλως πετυχα κατι κλωτσομπουνιδια στο cnn αλλα δεν ειχα ηχο για να καταλαβω αν ηταν σημερα ή video recording

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σήμερα γιορτάζουν οι Ησαΐας/Χριστόφορος/Χριστοφί

 

δηλαδή σαν σήμερα γενήθηκαν όλοι οι Ησαΐας/Χριστόφορος/Χριστοφί του πλανήτη μας OH MAI GOD! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σήμερα γιορτάζουν οι Ησαΐας/Χριστόφορος/Χριστοφί

 

δηλαδή σαν σήμερα γενήθηκαν όλοι οι Ησαΐας/Χριστόφορος/Χριστοφί του πλανήτη μας OH MAI GOD! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

xYYba.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φυσάει πολυ σήμερα, μακάρι να είχα χαρταετό να πετάξω αλλα μου σκίστηκε οταν πήγαινα δημοτικό και απο τότε δεν ξαναπήρα γιατι μου ήρθε στο κεφάλι , επικίνδυνα sport

 

Μεγάλος Διαγωνισμός: Γινεται πιο επιτηδευμένοι απο τον nicoc89 και κερδίστε πλούσια δώρα.

 

καλησπέρα , γινεται να μετανομαστεί η friend list μου σε fan clap ? θα σε κάνω και add να πουμε και όλα τα παρελκόμενα οπως να διαβάζεις πρώτος τα αποφτίματα μου (ποιήματα κλπ)

 

τι λεσ?

 

θα έλεγα και στον lucifer αλλα δεν μου μιλάει , μόνο οταν με κάνει ban μου έρχονται μηνύματα :mellow:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γυριιιιίσατεεε; Αλά τζενη καρέζη

 

ιιιιιιι τι είπεεεεεε!

 

 

 

 

 

ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι τι είπεεεεεεεεεεεεεεεε!!!

 

Ο άλλος τρυπάει τα αυτιά του, εσύ κουφαινεσαι, leftermannA71;

 

"αφού έτσι θέλατε, μες στα σκατά θα περπατήσουμε", μετεξλογικός λόγος πολιτικού ανδρός. Με πμ, τα δωράκια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νταααααααααααααξ η παρουσίαση, δεν έκανε και τρελλά κόλπα αλλά είδαμε από κοντά να δουλεύει αυτό το μαραφέτι με τα απαράδεκτα ακριβά modules.

δηλαδής 25ευρα το τσιπακι και 50 το εθερνετ? ε χεσε μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...