Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread IV


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

"Η ΖΩΗ ΕΔΩ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ" Μέρος 1ο

 

 

τι ειναι η ζωη ? τι ειναι ο άνθρωπος ? ερωτήματα βασανίζουν τα βρώμικα απο τη σγόρτσα κορμιά μας και οι εγκέφαλοι μας πάλλονται στην ιδέα οτι ισως δεν ζουμε στην πραγματικότητα αλλα στον εικονικό κόσμο , το Matrix. (οι ταινίες πάντα βασίζονται σε αληθινές ιστορίες , πχ superman)

 

παρατηρείς τα σύννεφα. Τι βλέπεις? ΑΓΝΩΣΤΗΣ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑΣ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ μαζι με αεροψεκάσματα!

 

τι κάνεις τότε? ετοιμάζεσαι , η ώρα ήρθε , εγεθρουτου , ντύσου , στολίσου , πάρε τα απαραίτητα και κρύψου σε ενα κάδο.

 

μετά ακολουθεί μια σιοπή , ειναι η ηρεμία πριν την καταιγίδα , ετοιμάσου , ο κόσμος δεν θα ειναι ποτέ ο ίδιος. :ph34r: :ph34r:

 

 

"Η ΖΩΗ ΕΔΩ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ" Μέρος 2o

 

Επικρατεί σιωπή , τα πάντα γύρω σου μυρίζουν σαν βόθρος, αναρωτιέσαι γιατι ...

Ξάφνου τοτε , σαν επιφοίτηση εκ θεου σταλθέντος θυμάσαι πως βρίσκεσαι σε ενα κάδο.

ανοίγεις διστακτικά το καπάκι και καθαρός αέρας μαζι με λιγοστές ακτίδες φωτός εισέρχονται.

 

ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΦΦΦΦΦΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!! (εισπνοή - εκπνοή)

 

επιτέλους , σκέφτεσαι ,ώρα να φυγω απο δω!

τότε ακους κάτι παράξενους ήχους "χλατσα χλουτσα χλατσα χλουτσα , σμουτσ , προυτσ"

και παρατηρείς οτι ενα ζευγάρι εξωγήινοι έχουν βγει απο το αμάξι τους και οργιάζουν εν κοινή θέα!

 

επιστρέφεις στον κάδο και "fap fap fap fap"

μετά απο μερική ώρα ανοίγεις διστακτικά το καπάκι του κάδου ωστε να βγεις ξανά και αντικρίζεις δυο εξωγήινους ! ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ σε κατάλαβαν απο το fap! , τώρα πως θα γλυτώσεις?? :shock: :shock: :shock: :fear: :fear: :ph34r: :ph34r: :ph34r:

 

συνεχίζεται...

ΜΠΡΑΒΟ πολλα λαηξ!!

το "fap fap fap fap" τι ειναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 42,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • athlios

    4891

  • leftermann

    2114

  • gang

    2037

  • YiN

    1915

ΜΠΡΑΒΟ πολλα λαηξ!!

το "fap fap fap fap" τι ειναι;

 

ειναι οταν οργιάζεις μόνος σου αλλα δεν μπορώ να πω την λέξη αυτό καθαυτό γιατι ειναι hardcore και θεωρείτε πράξης ανίερος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι οταν οργιάζεις μόνος σου αλλα δεν μπορώ να πω την λέξη αυτό καθαυτό γιατι ειναι hardcore και θεωρείτε πράξης ανίερος

δεν πολυκαταλαβα τι ειναι αλλα απο δω και περα οταν βλεπω κανα καλο ποτσ θα γραφω:

πολλα λαηξ"fap fap fap fap"

και γαμωτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

-Ναι, γειά σας. Θα ήθελα να μιλήσω με μια υπεύθυνη.

-Θέλετε να μου πείτε για ποιο θέμα;

-Ε με μια υπεύθυνη, δεν υπάρχει κάποια υπεύθυνη εκει;

-Ναι, απλώς αν δεν μου πείτε για ποιο θέμα, δεν μπορώ να ξέρω σε ποια υπεύθυνη θα πρέπει να μιλήσετε.

-Α, έχετε πολλές υπεύθυνες εκεί;

-....

-Εντάξει, πλάκα κάνω. Κοιτάξτε εγώ δεν είμαι μανούλα, απλώς θα ήθελα να μιλήσω σε κάποια υπεύθυνη, έτσι ας πούμε, υπεύθυνη.

-*Αδιανόητη προσπάθεια να μην με πιάσει νευρικό*, εντάξει. Θα σας συνδέσω με μια τυχαία υπεύθυνη.

 

Καταπληκτικότητες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

-Ναι, γειά σας. Θα ήθελα να μιλήσω με μια υπεύθυνη.

-Θέλετε να μου πείτε για ποιο θέμα;

-Ε με μια υπεύθυνη, δεν υπάρχει κάποια υπεύθυνη εκει;

-Ναι, απλώς αν δεν μου πείτε για ποιο θέμα, δεν μπορώ να ξέρω σε ποια υπεύθυνη θα πρέπει να μιλήσετε.

-Α, έχετε πολλές υπεύθυνες εκεί;

-....

-Εντάξει, πλάκα κάνω. Κοιτάξτε εγώ δεν είμαι μανούλα, απλώς θα ήθελα να μιλήσω σε κάποια υπεύθυνη, έτσι ας πούμε, υπεύθυνη.

-*Αδιανόητη προσπάθεια να μην με πιάσει νευρικό*, εντάξει. Θα σας συνδέσω με μια τυχαία υπεύθυνη.

 

Καταπληκτικότητες.

 

Αυτο συναίβει γιατι δεν ήσουν υπευθυνη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο συναίβει γιατι δεν ήσουν υπευθυνη.

 

Είμαι αρκετά σίγουρη ότι αυτό συμβαίνει επειδή είναι ηλίθια =ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επιστροφη στην αθήνα , μαυρισμένος και κατατσιμπημενος από κουνούπια. Sortsaki time και στο μάθημα. Σήμερα έχει το πρόγραμμα επίδειξη αρντουινο λαηβ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επιστροφη στην αθήνα , μαυρισμένος και κατατσιμπημενος από κουνούπια. Sortsaki time και στο μάθημα. Σήμερα έχει το πρόγραμμα επίδειξη αρντουινο λαηβ.

 

που ρε μινάρα; Μίλα. Αυτά πρέπει να τα μεταδίδεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αποφάσισα να μάθω κιθάρα , ηλεκτρικη!

lets make some noisee!

 

ποτε τελειώνει η ώρα κοινής ησυχίας ? θέλω να την δοκιμάσω αν ειναι κουρδισμένη τωρα το απόγευμα :confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τει αθηνων, κτιριο πληροφορικης, αιθουσα 2 2ος όροφος σε κανα τεταρτο, φευγω τωρα και παω. Πτυχιακη ειναι.

 

Ε τελικά δεν προλαβαίνω. Είμαι νηστικός και πριν λίγο γύρισα από γυμναστήριο...

Αν ανέβει κάπου online η πτυχιακή και το μάθεις πες μου. Να ρίξω μια ματιά.

 

Επίσης...

http://www.thedailyshow.com/watch/mon-may-7-2012/international-house-of-pander-cakes---greece---france-vote

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...